Dovolená mimo davy. Máte tip na konkrétní místa?

cilkat
22. kvě 2020

Ahoj. Klekla nám zahraničí dovolená s neteří, tak uvažujeme variantu v Česku (možná na Slovensku). Hlavní požadavek je, aby tam nebylo moc lidí (takže žádné obří hotely, ale ani vyhlášená místa). Další podmínka je, aby tam šlo ubytovat dvě rodiny s dětmi a bylo základní vybavení typu koupelna a WC a pokoj pro každou rodinu zvlášť (což vyřadí některé chaty). Mohou být i dřevěné kempove chatky, ale žádný kemp pro stovky lidí.
Naopak moc nemáme požadavky na to, co má být k vidění kolem -mame auta, dojdeme.
Tak a teď: máte nějaké návrhy? Prosím zcela konkrétní místa (klidně typu "teta pronajímá" nebo "jezdím kolem do práce"). Šlo by asi o týden o prázdninách...

bonavoxa
22. kvě 2020

@cilkat Nedám dopustit na kraj, kde jsem vyrůstala. Okolí Velkých Karlovic. Konkrétně už dlouho uvažujeme, že bychom místo k rodičům zajeli s dětmi na Statek u Rajmunda. Klidně koukněte na jejich stránky. Vyžití je v okolí dost. Akorát, co se týče vodních radovánek, tam si myslím, že bude hodně lidí jako obvykle. Welness hotel Horal nebo pak přírodní koupaliště ,,Balaton", ,,Kačák".

hezz17
22. kvě 2020

Maříž- česká kanada .

gryfis
22. kvě 2020

V Beskydech - Ubytování u hrádečku

martinau5
22. kvě 2020

Slezské Beskydy. Horní/dolní Lomná, Mosty u Jablunkova, Nýdek apod.

jipe
22. kvě 2020

Zlechov, penzion v Koutě - v dosahu zoo Zlín, Živá voda Modrá, kovoozoo v UH, Milotice (možnost zapůjčení historického oblečení), Buchlovice,.., Penzion Apartmán Janov, Janov nad Nisounad Nisou - v dosahu bobová dráha, dinopark a zoo Liberec, ještěd, Prachovské skály,...pak ještě Českosaskéšvýcarsko, apartmány v Krásné Lípě, ale nevzpomenu si na přený název

jipe
22. kvě 2020

pardon, je to vysoká lípa, u jetřichovic

andrea93133
22. kvě 2020

Jestli vám opravdu nevadí prdelákov, kde opravdu lidi nebudou tak https://www.hotely.cz/penzion-zeleny-haj-merklin na památky, hrady, zámky v okolí, černé a čertovo jezero a šumavu obecně se dá krásně dojet autem 😊

lachtanice86
22. kvě 2020

Nejsem zakladatelka a omlouvám se OT ale i já moc děkuji za typy.

mourovatakocka
22. kvě 2020

Tohle má švagrová, velká zahrada s vyžitím pro děti, malá vesnička, kolem lesy, nedaleko Krumlov.
https://www.booking.com/hotel/cz/orange-house.c...

la_amanita
22. kvě 2020

Uherčice, Na Kolářce.

zelenaesmolda
22. kvě 2020

@cilkat zkuste chata Kminek v Makove,jsou na fb

cilkat
autor
23. kvě 2020

Díky holky, jdu to prozkoumat podrobně.

lennus
23. kvě 2020

@cilkat Jižní Morava - Slovácko, konkrétně okolí mé rodné vesnice Ratíškovice, dám ráda konkrétní tipy

ellisza
25. kvě 2020

@cilkat Já moc doporučuji Chatu Jana v Bílých Karpatech. Je to na samotě u lesa 🙂 Mají i wellness a venkovní bazén a skvěle vaří.

zuzineckah
28. kvě 2020

Slovensko, Liptov, Villa Betula. Úplně malé to není, ale pro děcka bezvadné, pokoje perfektní, v dosahu aquaparky Bešeňová, Tatralandia. A hlavně všude kolem překrásná příroda.

e7
1. čer 2020

Marina Orlík - chatky mají koupelny, jsou zde i apartmány, vše krásné, většina chatek moderních. Televize, lednička na pokoji. Bazén, tenisový kurt. Řeka je hned u toho ale tam se koupat asi nedá, my jezdíme asi o 2km dál. Je to v lese, nikdo nikde. Možnost polopenze, plné penze. Chodila jsem zde na brigády a bydlím kousek, takže klidně poradím výlety atd.. 😊😊

cilkat
autor
21. črc 2020

Děvčata, nakonec jsme objevili podnik, o který se musím podělit: ponzion Tereza v Horní Telnici. Vede to postarší pár, je to stará chalupa s kapacitou pěti pokojů a je to fakt domácky. Moc se mi tu líbí.

marketka_m
21. črc 2020

@cilkat www stranky maji?

cilkat
autor
22. črc 2020

@marketka_m nevím, jestli i vlastní. Jsou na bookingu: https://www.booking.com/hotel/cz/penzion-tereza...

marketka_m
22. črc 2020

@cilkat dekuji