Dovolená na Krétě s téměř dvouletými dvojčaty

li1
13. srp 2017

Ahoj, v září chceme s holkama (v listopadu jim budou 2 roky) letět na Krétu... doporučíte mi někdo vyzkoušený hotel (min 4*)....aby byla vhodná pláž a i nějaké to vyžití v hotelu/u bazénu pro cvrčky? Díky.

kupi
13. srp 2017

Star Beach Village & Water Park - Hersonissos , v září už tam nebude tak rušno, pro dovolenou s dětmi je ideální

babanci
15. srp 2017

@kupi Je to Chersonissos, to ses asi jen upsala. A máš pravdu, tam je to pro děti ideální. V tomhle hotelu sem byla vloni, dokonce začátkem října a bylo ještě nádherně.

kupi
15. srp 2017

@babanci neupsala, používají se oba názvy.., také jsme byli začátkem října a je to tam moc fajn..

guinea
15. srp 2017

@kupi
@babanci
Krétu mám moc ráda, ale vždy jsme byli na místě, kde byla kamenitá pláž s hodně obtížným vstupem do moře. Jak je to tady, je tu pláž písčitá s dobrým vstupem do moře?

babanci
16. srp 2017

Pláž u tohoto hotelu je pro děti vhodná, písčitá a pozvolná.
@kupi Máš pravdu. Koukám na to. Já Řecko můžu. Mám to moc ráda na ostrově Skopelos. Budu tam vdávat dceru.

maikiepoint
16. srp 2017

V Bali byla raky pisčita plaz s pozvolnym vstupem do more..jen nevim,jak je to tam s temi hotely vhodnymi pro deti..my byli v Atali Village,bazen tam je,ale nepamatuju si,jsk to bylo s detskou casti bazenu...