Dovolená
vvvecna
26. zář 2011

Dovolená na Vysočině s dětmi. Doporučíte?

Plánujeme s kamarádkami dovču někde na Vysočině, děti v rozmezí mimčo - 5 let, neznáte nějaké dobré ubytování s hernou pro děti a za málo penízků?
helcas
26. zář 2011
Ahoj, já doporučuji vysloveně pohádkový penzion v Hartmanicích u Bystrého. Kontakt www.navysocine.penzion.com Byli jsme už dvakrát s dětmi i se známými. Bazén, herna, venkovní vyžití - houpajdy, pískoviště atd. Úžasně vaří, takže chutná i dětem. Večer posezení v jídelně (chůvičky dosáhnou do pokojů) - k dispozici alko, točené pivo, nealko, domácí zákusky, utopence, hermelínek atd.. Peněz taky moc nemáme, ale opravdu to stojí za to si trochu připlatit!
vvvecnaautor
26. zář 2011
@helcas moc děkuji mrkneme na to 🙂
abecedka
8. zář 2012
apartmány Kocourek, dokonalá dovolena pro rodiny s dětma. Mezi Jihlavou a Pelhřimovem
ivik3
8. led 2013
rezidence kejžlice, byl jste někdo prosím?
ivik3
12. led 2013
nějaké nové tipy na ubytování prosím?
jancaroul
19. led 2013
@ivik3 Byli jsme před 2 lety na prodloužený víkend v tu dobu jen my - tři rodiny s dětmi starými skoro 2 roky, ubytování dobré, bazén parádní, jen jsme bohužel chytli takové počasí, že jsme ho nevyužili, dokonce jsme na přelomu srpna/září prosili majitele o přitopení a nebyl problém. Jen v té vesnici nic kromě jedné hospůdky s hřištěm nic není, takže výlety do okolí - my byli na Křemešníku, v Pelhřimově a v zoo v Jihlavě

Začni psát odpověď...

Odešli