Dovolená s 5ti měsíčním mimčem. Kam?

kijonkova.k
8. črc 2008

Ahojky,nevíte o nějakém hezkém místě,kam by se dalo jet na pár dní s 5m mimčem?Jsme z Vysočiny,takže nejlépe někde poblíž,ale nemusí být nutně.

janinininka
8. črc 2008

Ahojky, zkuste Velké Dářko u Škdlovic, je to 10 km od Žďáru nad Sázavou, je tam velké jezero s možností ubytování v chatkách, bude to určitě na netu, radí mi to tady manžel, má tam příbuzné, tak zkuste mrknout a pak dejte vědět, my máme 4 měsíční mimi a zítra razíme na chalupu na Šumavu, tak jsem taky zvědavá!!

kijonkova.k
autor
9. črc 2008

Velké Dářko známe,jsme z Nového Města,takže to máme kousek.Budeme uvažovat.Díky.

monika6e
9. črc 2008

A co třeba na Domaňák mezi Bystřicí a Novým Městem. Dlouho jsem tam nebyla, ale jinak to tam vždycky bylo moc fajn...

petra.vavra
10. črc 2008

Ahoj, tak Vysočina to zrovna není, ale my se vrátili v neděli z Benecka a úžasná dovolená. Krásné procházky s kočárem a klid a pohoda. Čistý vzduch, příjemní lidé....a pro prcky v kočáře ideální. Chodili jsme normálně po turistických stezkách a nikde žádný větší problém s kočárkem. Naše malá je sice o kousek větší, ale trávila den v kočárku jako menší i větší mimi a moc se jí to líbilo.

maakule
11. črc 2008

Ahoj, my byli o víkendu na hané a byla to paráda. Je to super pro kočárek - haná je těžká rovina, takže i pro rodiče pohoda 😀 a malá krásně spinkala na čerstvém vzduchu. A je tam i dost míst na výlety.

martinka79
11. črc 2008

já mohu na vysočině doporučit Tři studně, Milovy, Kadov, Krátká, sněžné, penzion Podlesí na Milovech.
jsem z vysočiny takže mám sježděný každý koutek a s dětmi je to ideální. vyhovuje mi i Sázava chatky hotýlek, je to kousek do lesa. 😉 škrdlovice nabízejí super ubytování.
my se chystáme na Vranov a Lipno. jinak budu samo na vysočině na chalupě. 😉

helcabelca
Odpověď byla odstraněná
Zobraz