Dovolená s desetiměsíčním prckem v kempu v karavanu

evavit
26. čer 2014

Ahoj holky, letos se chystáme do našeho oblíbeného kempu v jižních čechách u rakouských hranic. Máme tam pronajatý na týden karavan a prvně pojedem s naším synem (10 měsíců) na takovou dobu mimo. Syn ještě nechodí leze a stojí zatim jen u nábytku . Máte nějaké zkušenosti s cestováním v autě a pobytem v kempu s takovym mrňousem. Trošku mám i obavy ale jedou s námi rodiče i ségra takže na něj nebudeme sami. Nebo co by jste mi doporučili na co určitě nezapomenout. Děkuji za reakce. A pochlubte se třeba kam vyrážíte letos vy. Díky moc za reakce.

zuzkaa1
26. čer 2014

já teda prcka teprve čekám ale myslím že když máte pronajatý karavan tak by to mohlo být v poho ne 🙂 sestřenka byla třeba s dvojčatama v roce a půl na vodě 😀 to bych třeba bála

evavit
autor
26. čer 2014

já doufám, že to bude v poho jen mě zajímají zkušenosti ostatních jako na co nezapomenout nebo jak to přežili, on je malej totiž hrozný šídlo. Mamka mě uklidňuje, že nás tam na něj bude hafo. Ať se nebojim no i jsme mu objednali bazének od intexu žabičku tak to je vymakaný že to je i se stříškou a včera když jsme ho zkoušeli nafouknout tak tam blbnul jen tak nasucho 🙂 No řeknu ti to je odvaha ta tvoje sestřenka, já bych byla po... sama 🙂))) a ještě tam vzít děti. A zuzkaa1 jedeš někam s bříškem na relax na dovču? Ja vloni byla bylo to tak měsíc a půl před porodem tam jak jedeme zase letos a prodloužený víkend mi teda stačil, spali jsme v našem malinkatym karavanu. Teď jsme si tam pronajali ten od nich velkej.

lv
26. čer 2014

Byla jsem s malou /vlastně s obema v tom věku/ v 11m, nechodila,lezla po 4, v kempu v chatce /voda, socialky jinde, jen chaticka na spaní. Mela jsem vedle své postele cestovní postylku s matrací, před chatou bazénem nafukovací malý, vodu na mlicko jsem ohrivala v rychlovarce, vzala bych s sebou jen dostatek ponožek+teplaku na zničeni - lezenim po trávě 😉 jinak je to stejný jak doma /dovolena do 3let je jen stěhování krámu z bodu a do bodu b/.