Dovolená s dětmi. Poraďte hotel v ČR

luciestr
26. bře 2009

Prosím, poraďte nějaký hotel, kam je vhodné jet s malými detmi. V létě nám bude 10 měsíců a chcemě jet někde po ČR na dovolenou. Předem moc děkuji za typy.

binki
26. bře 2009

zkus koupit poslední číslo ženy a život, tam jsem o tom četla 😉

johanda
27. bře 2009

lucie - jakou chceš dovolenou, na horách nebo někde u vody, na kolech atd. Budete se dopravovat autem, nebo chcete třeba zažít romantické projižďky vlakem🙂? Stravování chcete řešit sami (tj. vařit si nebo chodit operativně do hospod) nebo nějakou penzí v místě ubytování?

luciestr
autor
31. bře 2009

Chtěli bychom do nějakého hotelu nebo penzionu, kdy bycho jídlo nemuseli řešit. Místo pobytu je mám tak nějak jedno. Samozrejme, že pojedeme autem. Pro tak malé mimo je potřeba spousta věcí a ty bych si netroufla nabalit do vlaku nebo busu. Ikdyž výlety bychom chtěli na místě podnikat i vlakem.

mkr
31. bře 2009

co třeba Krkonoše?v Peci

vrtule83
31. bře 2009

luciestr hodně štěstí v hledání, na netu toho je spousta, mi už hledáme dovolenou měsíc a už jsou letní měsíce v těch lepších zařízeních téměř vyprodaná. Tak když na něco narazíte, tak neváhejte a hned rezervujte. Toť moje rada 😉

jennyska
14. bře 2014

Ahoj @luciestr @vrtule83 @mkr @johanda @binki a ostatní maminky 🙂

do naší Wiki knihovničky Modrého koníka, kterou si tady všechny společně tvoříme, byl vložen nový článek na téma Dovolená s dětmi https://www.modrykonik.cz/dovolena-s-detmi/ .

Pokud si najdete chviličku a napíšete nám všem své zkušenosti s cestování s dětmi, pomůžete další spoustě maminek, které se na dovču s miminky nebo malými dětmi chystají a zde na koníku hledají Vaše rady, tipy a zkušenosti, které určitě ocení!
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji, že pomáháte a přeji fajn den!
Jennyska

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

penzionalenka
20. dub 2014

Dobrý den,

hotel nejsme, jsme penzion, ale věřím, že se Vám bude líbit. V okolí je spousta procházkových cest, kam se může jet i s kočárkem, navíc v krásné přírodě. Před penzionem mám krásné dětské hřiště, uvnitř dětský koutek. Celá restaurace i penzion jsou nekuřácké.

Penzion Alenka