Dovolená s dětmi u moře, s dětským klubem

susik77
6. lis 2011

Ahoj, pomalu se rozhlizim po letni dovce na pristi rok. Mame 2 dcery - 2 a 4 roky a uvazujeme o hotelu s detskym klubem - v ceskem jazyce bud Kreta, Rhodos, nebo nekde v Spanelsku. Divala jsem se na netu a je dost malo hotelu s detskymi kluby. Mate s tim zkusenost zkusenost? Je potreba neco zhanet uz v lednu nebo sezenu aj nekdy v dubnu-kvetnu? S jakou cestovkou s detskymi kluby mate dobrou zkusenost? Diky.

barborka09
8. lis 2011

My byli loni na Kosu a hotel měl mimo jiné i český animační tým. Naši malé byl tehdy rok a půl, takže nám by ji tam ještě nevzali. Říkali že tam berou děti tak od těch pěti let. Ale nebyl problém když jsem tam byla s malou zapojit se do jejich aktivit. Ale to že dám ráno dítě animátorovi a on mi ho v poledne vrátí a odpoledne to samé to s až od těch pěti let. Myslím že to pro ty děti je fajn zpestření dovolené a pro rodiče zasloužený odpočinek. Opravdu vymýšleli každý den jiný program a ty děti to fakt bavilo. Dohlíželi na pitný režim, donesli dětem svačinku. Prostě ty lidi byli super. Jenže člověk nikdy neví na koho narazí. Byli to podle mě ještě studenti a fakt bylo vidět že je to baví. každý večer byla diskotéka na ktré se vyřádili děti všech věkových kategorií.
Letos jsme byli na Krétě - tam byl bohužel jenom polský animační tým, tak jediné co malá využila byla večerní diskotéka.
Za nás mohu jenom doporučit vybírat s dětmi dovolenou kde je animační tým.

mamkamarketa
13. lis 2011

@susik77 myslim,ze fisher se chlubi,ze u nekterych zajezdu maji cesky animacni tym-zkus mrknout tam 😉

susik77
autor
3. únor 2013

@mamkamarketa /- ahoj, tak byli jsme presne s Fisherem, super dovolena, aj klub uzasny ale holky tam nechteli byt, cely cas jen s nami. ale vyhoda byla, ze hotel byl perfektne zarizeny pro rodiny, zazemi uzasne, byli jsme na Mallorce, letos poletime zase s Fisherem na Ibizu, taky do rodinn. hotelu 🙂