Dovolená s dětmi v karavanu?

oililygirl
12. říj 2015

Dobrý den, vím, že se teď spíš řeší zimní dovolené, ale zajímalo by mě, jestli jste někdo byl nebo jezdíte s karavany s dětmi na dovolenou? Líbilo by se mi vždycky popojet a cestovat a projet třeba Francii 🙂 Karavan tedy nevlastníme, ale půjčoven je spousta a docela mě zaujala obytnaautapraha.

tamarila
12. říj 2015

Karavan máme, s dětmi (necelý rok a tři roky) jsme byli 🙂 Co konkrétně tě zajímá? Podle mě super volba na dovču, děti to milují, pořád jsou venku a nehrozí je někde usměrňovat když lítají zběsile po hotelu. Pokud nejste typy, co se usádlí na jednom místě a dva týdny si tam odpočíváte, tak je to nej volba. V jedné dovolené v poho zvládnete třeba moře, vnitrozemí, nějaké zajímavé město, hory,...a cokoliv je vám blízké. Když se vám odněkud nechce, není nic jednoduššího než ještě zůstat, když je představa jiná, dá se jet jinam, měnit kurz podle počasí atd. 🙂

papalinka
13. říj 2015

@oililygirl jezdíme se třemi dětmi půjčeným obytným autem a super. Francie je nádherná a karavanistům vstřícná, doporučuji.

konidana
13. říj 2015

My jezdíme na Vánoční prázdniny na tři týdny za sluníčkem a do tepla:D Vloni Řecko, Sicílie už několikrát...

sara84
13. říj 2015

Jezdili jsme jako deti s rodici a bylo to moc fajn,mam na to moc hezke vzpominky! Az je mi lito,ze ho rodice dali pryc, bych vzala s chuti svoje deti 🙂

oililygirl
autor
14. říj 2015

Dekuji za reakce, zni to moc dobre 🙂
Libi se mi, ze je clovek nezavisly, muze se rozjet, kam chce. A dnes ty obytne vozy jsou fakt luxusni 🙂