Dovolená s prckem na Lipně. Máte tip na ubytování?

denisa31
10. led 2011

Rádi bychom podnikli letní dovču na Lipno, neměl by někdo tip na dobré ne moc drahé ubytování pokud možno blízko k vodě? Nemusí to být vyloženě baby friendly, ale aby se to dalo s dětmi 1 a 2 roky, ... aspoň aby půjčovali postýlku. Děkuji za všechny tipy

veri28
11. led 2011

Doporucuju Lipno Point, je to dost baby friendly, maji hriste i pro mrnata, trampoliny v zemi...oboje muzes sledovat z restaurace, takze tam clovek vylozene nemusi u deti stat...plaz je travnata, jsou tam stromy, takze muzete byt i ve stinu kdyz je extra parak, vstup do vody na oblazkach, takze taky ok. Primo v lipno pointu jsou dve restaurace, ta jedna jiz zminena s hritem, pak takova fajn kavarna. Po stezce se da dojit do Lipno Mariny. Jezdime kazdy rok, jinak ja uz od detstvi, jsem z C.Budejovic... Taky doporucuju zamluvit si pobyt nejpozdeji do konce unora..pozdeji jsou uz volna ubytovani typu usmudlanych chalup a chatek s otresnym socialem, pofidernim majitelem....

petaaa
22. led 2011

Já jsem byla minulý rok s mimčem v Přední Výtoni hotel Albatros.... bylo tam plno rodin s dětmi.... je to přímo u vody, moc pěkné ubytování

luciakubista
23. led 2011

Ja doporucuji Hotel Admiral, primo v Lipne nad Vltavou. Pujcuji i postylku, ubytovani krasne,ciste,snidane bohata. Na deti jsou zvykli.
od vody je vzdaleny cca 200m

lela78
23. led 2011

Vřele doporučuji Přední Výtoň Hotel-barborka tecka cz Byli jsme tam vloni a super, Lipno kousek od hotelu a skvělé výlety.

bulinka
1. únor 2011

Penzion Kovarov 🙂

misa84
25. čer 2011

ahoj, chtela bych trochu obnovit tohle tema, chystame se na lipno za mesic, ja vim, ze uz je celkem pozde na hledani, mate prosim nejaky tip, kde je to vhodne pro deti a nestoji to majlant? uz jsem obeslala dost hotelu, ale kde meli volno, chteli za 4 dny i 11tisic.... 😕 vsechny hotely zminene vyse jsem uz obeslala a maji plno, tak jestli prosim muze nekdo jeste hodit nejaky tip.....diky

hanaa22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janneufuss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janneufuss
23. črc 2013

Pokud hledáte ubytování pro vaši rodinu, přijeďte k nám! Pronajímáme apartmán kousíček od Lipna, najdete tu pohodové ubytování a krásnou přírodu. Apartmán je přizpůsobený dětem, máme např. dětskou postýlku i velkou zahradu s venkovním posezením a grilem. Kukněte na naše stránky pod tímto příspěvkem.

janneufuss
27. črc 2013

@misa84 Můžu poradit ubytování v apartmánu pro rodiny s dětmi.
http://www.apartman-lipno.cz

cyklista63
3. bře 2016

pozdě ale přece.Letos jsme byli na druhé straně Lipna. Klid , ůžasná příroda,skvělý rodinný penzion.
Ideální pro rodiny s dětmy www.dobik.cz

ondejperry
5. pro 2016
Uživatel ondejperry je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ondejperry.

Naprosto super www.penzioneliskalipno.cz, měli jsme s sebou dvě malé děti do 6 let - perfektně se zabavily na prolejzačkách, pískovišti, půjčili míčové hry, živý králíček na hlazení, veliká zahrada s pláží přímo u Lipna a lodička k půjčení. Polopenze fajne, výběr jídla, přizpůsobení prckům, spousta výletů po okolí - šumava, stezka korunami stromů

yildiz
5. pro 2016

my byli letos na Lipne v Landal Marina - www.landal.cz a uuuzasny v lete jedeme zase a mame 4 deti z toho 3male 4.5roku 2roky 8mes a 10mes a malemu na dovce bylo 6-7mes a uzasnyyyy....i vyslap na rozhlednu jsme dali Stezkou v korunach stromu a suuuper doporucuji....varili jsme si sami, restauraci hodne....vyziti take aquapark....a jine ...juknete na stranky 🙂

amaca
28. bře 2018

Ahojte, chystáme sa na dovolenku na Lipno, na výber mám dve ubytovania, apartmány Hecht v obci Horní Planá a penzión Kovárov vo Frymburku, cenovo sú rovnaké, len sa neviem rozhodnúť, ktorý vybrať, ideme dve rodiny s deťmi vo veku od 3 do 8 rokov. Ďakujem za rady.