Dovolená s ročním děckem na Slovensku. Kam jít?

eatygrenee
22. dub 2010

Ahoj, rádi bychom vyrazili na slovensko v létě, poradíte kam je to nejvhodnější s ročníma prckama? nějaké osobní kušenosti s penzionky atd...děkuji

eatygrenee
autor
26. dub 2010

ahojky, prosím, to jste opravdu nikdona slovensku nestrávili suprrr dovču??? 🙂

dociska
29. dub 2010

Ahoj. My jsme byli před lety v Dunajské Stredě. Je tam termální koupaliště a opravdu široké vyžití pro děti a celé rodiny. Bydleli jsme v Campu. Jmenovalo se to Faklend Camp. Určitě to pořád existuje. Mají chatky vždycky s kuchyňkou a pokojem. Nám se tam hrozně líbilo a byli jsme spokojení. Ten kemp je jakoby v zahradě rodinného domu pana Faklenda, takže večer kolikrát i s manželkou přišli za námi a bavili se s námi, popíjeli a smáli se. Ráno nás hezky přivítali, pozdravili jsme se a pospíchali jsme na koupaliště. Jsou tam tobogány, minigolf atd.... Prostě super. Jednou bych se tam chtěla vrátit 🙂

petaov
18. čer 2013

Ahoj, taky uvažujeme, že bychom letos vyjeli na Slovensko.
@dociska Dívala jsem se na stránky toho koupaliště v Dunajské Stredě. Vstup jste měli po celý pobyt zdarma? Vařili jste si sami? Dělali jste i nějaké výlety do okolí? Díky 🙂

dociska
19. čer 2013

@petaov Ahoj. Bydleli jsme v soukromém kempu o pár ulic dál. Byl to rodinný kemp, takže skvělý osobní přístup pana majitele a krásné zázemí. Jmenovalo se to Faklend camp. Takže vstupné jsme si na koupaliště platili. Teď si nejsem jistá, ale myslím, že snad nabízí i nějaké permanentky. Ale to už si přesně nepamatuji. Bylo tam fakt krásně. Hlavně v tom kempu jsme mohli i grilovat a i majitelé se k nám rádi vždy přidali a seděli jsme do noci a povídali si a bavili se. 🙂

dociska
19. čer 2013

@petaov Až teď jsem si všimla, že to vše jsem tu už psala dávno 😀