• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená u Balatonu, můžete poradit ubytování?

6. července 2013 
Ahojte, chceme se letos podívat k Balatonu, můžete mi poradit nějaké ubytování, pokud možno u vody a za rozumnou cenu.. :slight_smile:
2. bře 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj take se chystame letos k Balatonu, mame chlapecka 15 mesicu. Tak uvidime jak nam to pujde, jedeme autem na noc
4. kvě 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronickalongipes
@jirkaexpres - také se chystáme letos k Balatonu a ráda bych též nějaké info ohledně ubytování (chceme stan či chatku) a jak to vyjde cca cenově...
1. črc 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
2. črc 2013 ve 21:57 • karfice
také se přidávám, neporadí někdo?
4. črc 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi byli v loni v Maďarsku - Fönyod v kempu, ale až na konci srpna.Bylo to od nás až na druhém konci balatonu.Cesta cca 6 hodin s dvěma přestávkama.Prostředí čisté,udržované jen nákup jsme museli obstarávat v cca 3km vzdáleném obchodě.Ten co byl u kempu byl v 9hodin bez základních potravin - jako u nás před revolucí :slight_smile: Na dětské hřiště to nebylo daleko jen asi 600m :slight_smile: Voda ideální pro děti, mělká a teploučká.
6. črc 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neporadim ti primo penzion,bydleli jsme kazdou dovolenou jinde,ale spis oblast...podle me je to nejlepsi v okoli Siofoku,ciste plaze,hriste pro deti,stanky,restaurace...a cenove sice trochu drazsi,ale za tu pohodu to stoji..ubytovani jsme platili kolem 40euro za noc...
6. črc 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek