Dovolená u moře s miminkem. Co mám vzít s sebou?

lendy1
27. srp 2007

Ahoj holky,
uvažuji, že by jsme v zimě jeli s půl ročním mimčem na dovolenou na Kanárské ostrovy. Již jsme tam byli a bylo to max. super. Jen nevím, co všechno takhle malé mimčo potřebuje s sebou-absolutně nemám představu. Hotel je luxusní-s postýlkou není problém, navíc je to kultivovaná země, takže předpokládám, že plínky a jídlo (nekojím) se dají koupit až tam. A jak je to s očkováním? A dá se ta dovolená s miminkem vůbec užít? Pište své zkušenosti, budu ráda za každý příspěvek. Díky.

zdeniii
23. čer 2011

Ahojky 🙂 taky se chystáme s malou k moři, nějak neřeším jak to bude tam to už nejak zvládneme, ale hlavně pořád nevím kam... Holky dejte nějaké tipy kde jste byli nebo kam se chystáte prosím 😉

mrs.bistra
2. kvě 2012

Mě kamarádka doporučuje řecko 🙂 Konkrétně Lefkadu a letovisko Agios Nikitas,oni tam jezdí pravidelně a říkala,že jsou maximálně spokojení a že by jinam nejeli 🙂 Letos nám to teda nevyjde,ale příští rok se tam chceme podívat 🙂

avantgarda
26. zář 2013

My jsme letos byli s 11 měsíčním synem v Chorvatsku, na poloostrově Pelješač. Jeli jsme autem a cesta byla 1200 km. A dala se zvládnout i s malým dítětem. Důležité je mít po ruce tašku se všemi nezbytnostmi na cestu (jídlo, mléko, pití, plenky a Bepanthen na přebalení, hračky). Cestou tam jsme jeli přes noc, tak to bylo úplně v pohodě, protože syn spal až do rána. Cestou zpátky jsme dělali co 3 hodiny přestávku na přebalení, jídlo a protažení se.
Co se týče pobytu v Chorvatsku - důležité je mazat opalovacím krémem, vyhýbat se přímému sluníčku, hodně pít a pak už si jen užívat dovolenou 🙂

blahova_andrea
26. zář 2013

@avantgarda u nás nebyl problém cestovat 3 dny vlakem, ale v autě mi syn dýl jak půl hodinky nevydrží ☹