Dovolená u moře s ročním mimčem. Máte zkušenosti?

lussy
5. dub 2008

Ráda bych poprosila maminky, které již absolvovaly (nebo chystají 🙂 ) dovču u moře s ročním mimčem, aby se podělily o své zkušenosti, popřípadě daly tipy čeho se vyvarovat atd. Jak zvládne 11měsíční mimi cca 2 - 3 hodinový let? Co aklimatizace na místě? Co teplo? Jaká zábava na pláži? Jaký je návrat zpět? Rozhozený režim apod. Prostě budu moc ráda za jakýkoliv tip 😉 Děkujuuu moc 🙂

petamarketka
15. dub 2008

Pir: nás taky každý straší!!! Ale důležité je, že my to zvládneme !!!!! 😀 😀 Také beru Markétce veškeré jídlo a vody z Čech! To přeci jenom podcenit nechci. Koupím nějaký doporučený krém na opal. z lékárny a bude. A hlaně už teď Markétku vystavuju sluníčku - ať si zvyká kůžička a pak se mi nespálí. Aby měla trošinku základ 😵

petamarketka
15. dub 2008

Pir: to jste se rozhodli až teď?

petamarketka
15. dub 2008

To si tak krásně užijete uvidíte. Jestli jedete s mamkou tak to je úplně úžasný! Ta ti pomůže se vším a hlavně mamka je mamka 😀 😀 😀 😀

pirlenka
15. dub 2008

Včera 😉
Manžel nemůže, dělá v červnu státnice...a taťka (Štěpulovo děda) vyčerpá dovolenou na rekonstrukci chaty. No a tak jsme se rozhodly s mamčou, že pojedeme spolu.

pirlenka
15. dub 2008

Akorát máte dobré, že jedete autem...už teď se hrozím toho, jak se vejdu s těmi příkrmy, plínami atd. do limitu 😀

petamarketka
15. dub 2008

Pir: to zvládnete. Rozdělíte si kila s mamčou! No to bude super dovolená. Jen s jedním chlapem 😀 😀 😀
Výhoda auta je nezávislost, ale zase se bojím té cesty.... Ta bude dlouhá. 😝

pirlenka
15. dub 2008

Petko 😉
Jinak tady jedna fotka pro představu:

http://www.phoenixreisen.com/application/angebo...

bramburka
15. dub 2008

pir, supr, tak já vámn taky hodím odkaz na ten náš http://www.ckalex.cz/in/detail-zajezdu-new/?Mai...

pirlenka
15. dub 2008

Bramburka, pěkné 😵 😵 😵
Kdy letíte?

binki
15. dub 2008
trixi
15. dub 2008

lusil, ideme na Istriu, Koversada. Velmi sa nam tam paci. To tricko mi poslala sestra z Kanady, ale kamoska mi pisala, ze buduci tyzden ho maju v CR v -Tchibo. Je to asi na vacsie deti, nie su tam uvedene velkosti, www.tchibo.cz Okuliare sme malemu kupili v normalnej optike, mali aj v H&M, ale tie ho tlacili. K tym okuliarom je aj gumicka aby mu to nepadalo z hlavicky. Boli drahsie, ale kvalitnejsie. Perfektne mu sedia na tvaricke. Nakupovali sme v Brne v Olympii. Urcite take okuliarky budu mat v kazdej optike.

lusil2005
15. dub 2008

trixi dikez 😉

fuuuha bramburka, to vyzera fajn
binki no comment 🙂 ta plaz vyzera uplne neskutocne

bramburka
15. dub 2008

Je to supr holky, zdarma postýlka, 50m od bazenu a moře, 7 km do hlavního města. Pohoda. Letíme 19.6. tak snad to jeste nebude takový vedro a užijem si to. Nejvíc se bojim letadla, ale kdyz poletíme v noci tak se nebojim, pres den to bude hruza. Máme takový živější dítě. No a pak aby ji neboleli ouška tlakem z letadla, co myslite-? No ted uz stejnak necouvnem, ež jo.

luckahr
15. dub 2008

Bramburka, Kos je super, my tam byli na konci června a ještě neni nesnesitelný vedro, fouká trochu vítr. Tak ať se Vám tam líbí 🙂
Binki, krása 🙂 , jak dlouho se letí do Emirátů? A jak se líbí dovča malýmu, vše ok?

bramburka
15. dub 2008

A Luci, kolik tam bylo asi stupnu?

luckahr
15. dub 2008

bramburko to už si nepamatuju, ale teplo dostačující a přitom žádný nesnesitelný vedro - to je teda odpověď, co 😒 🙂 . Naší malý (no dneska už velký 🙂 ) byly dva roky a úplně v pohodě. Jen ten vítr byl někdy trošku nepříjemnej, ale z deseti dnů nám foukalo snad jen dva, tak v pohodě. Jinak my byli v Marmari a tam nádhera moře, pláž bílej píseček 🙂 jdu kouknout na to Vaše 😉

bramburka
15. dub 2008

no my byli na rhodosu a tam to teda taky foukalo, ale me se to libilo, to je otazka, jak malý, snad jo... 😅

luckahr
15. dub 2008

bramburko, tak to jste kousíček od Marmari, tak to bude taky určo pláž super 🙂 v Tigaki jsme byli v báru 😉 jinak to ubytování vypadá super a hlavně je to fakt v podstatě na pláži, to my měli asi 300 metrů od pláže, ale taky to bylo v pohodě. Jo a s Alexem jsme byli na Krétě a vše bez problémů, delegátka v pohodě.

luckahr
15. dub 2008

na Rhodos bych chtěla 😉 a kde jste tam byli?

bramburka
15. dub 2008

kolymbia beach, bylo to sup, ale pláž blbá, páč byla kamínková

binki
16. dub 2008

Let trval skoro 6 hodin a asi další 4hodiny jsme byli na cestě (na letiště, čekání, z letiště). Byl hodný téměř celý let. Trošku mrčel, když už byl unavený, protože nespal, pořád něco sledoval a pak byl přetažený. Křičel až když jsme vyšli před příletovou halu, bylo docela horko a kolem byly davy lidí. Ještě druhý den byl mrzutý, pak si zvykl na novou postýlku, jídlo, vodu, počasí. Aerolinky byly fajn, vyfotili ho a fotku mi dali jako památku na první let, v letadle dostal košíček na spaní (ten jsme ale nevyužili) a dostala jsem taky nějakou kosmetiku. Letušky mi nachystaly mléko i čaj. Byla jsem ráda, že mi vyšly vstříc, protože jsem s ním cestovala sama.
Když jsme ho vzali poprvé k moři, chvilku křičel, ale pak krásně usnul v kočárku, jen tak v plínce a s brýlema na nosu. Prostě plážový pohodář.

sylvar
17. dub 2008

holky, chci se zeptat, musí mít mimi u moře plavečky nebo plavací plínečky?asi blbej dotaz,ale fakt mě to dloube v hlavě, jestli jako jo nebo ne.
díky
poletíme do bulharska,abysme třeba nepohoršovali nebo tak, já si plavky vezmu 😎

pirlenka
17. dub 2008

Sylvar, já budu mít pro prcka plavací plínku - do bazénu, do moře nic...

bihan
17. dub 2008

Hm... Sára nikdy nebola nahá ani v bazéne ani v mori.. máme plavky a kombinézu.

pirlenka
17. dub 2008

Sylvar a kdy letíte?
Bihan, no možná mu nechám do moře kraťásky, ale moc lidí tam prý není, pláž je prázdná, tak na tu chvilku bude nahatej... 🙂

nikka.vo
17. dub 2008

Já jsem taky chtěla nechat Dominika u moře ,,provětrat,, 😅 ... ještě uvidíme

pirlenka
17. dub 2008

Tak tak 😉
Tam stejně bude jen chvilku, není tam žádnej stín, tak ať není dlouho na sluníčku.

bramburka
17. dub 2008

do bazenu plinu určitě, m teda máme plavky, musis koupit s gumičkami okolo nohou, my je koupili na plavaní za 170 kž, takže to vyjde levněji jak pliny do vody, no a do moře, já to dam, ale asi to není nutný, já bych se bála aby se jí něco do pipky nezaneslo, nebo je to blbost?

sylvar
17. dub 2008

pir, v září
bramburka, to je fakt, to mě taky napadlo.
Já chci koupit plavečky jako normální,adidasky nebo něco tak, vcelku.Na plavčo do bazénu určo ty plavací plínky, myslela jsem moře 😵
a budete brát nějakej stan nebo tak něco nebo jen nechat v kočárku, u nás to už asi nebude reálné

melory
17. dub 2008

tak a som spravne, tiez ideme s rocnym dievcatkom k moru do chorvatska.
kupila som jej cele plavky do mora a ked bude na plazi bude len v satoch a po ruke serblik.