Dovolená u moře s ročním mimčem. Máte zkušenosti?

lussy
5. dub 2008

Ráda bych poprosila maminky, které již absolvovaly (nebo chystají 🙂 ) dovču u moře s ročním mimčem, aby se podělily o své zkušenosti, popřípadě daly tipy čeho se vyvarovat atd. Jak zvládne 11měsíční mimi cca 2 - 3 hodinový let? Co aklimatizace na místě? Co teplo? Jaká zábava na pláži? Jaký je návrat zpět? Rozhozený režim apod. Prostě budu moc ráda za jakýkoliv tip 😉 Děkujuuu moc 🙂

strihalka
9. únor 2013

@tehulka_mk kam letite?

tehulka_mk
9. únor 2013

@strihalka Do Bulharska 🙂 Este nemame rezervovanu dovolenku,ale ideme stopro v juni alebo juli 🙂 Vy? Kojite sa?

strihalka
9. únor 2013

@tehulka_mk my jedeme na zacatku juna na 14dni do turecka. Me uz mleko doslo, mala je rano a vecer na UM a pres den plne prikromovana.

tehulka_mk
9. únor 2013

@strihalka My pojdeme tiez na 2 tyzdne.Moj je este kojeny,a chcela by som v tom pokracovat.A ako budete riesit stravu?My si dame asi all inclusive a vezmeme par presnidavok.

blahova_andrea
9. únor 2013

přidám se. my se chystáme v červenci na dva týdny do bulharska - vlakem. prckovi bude rok a půl.

strihalka
9. únor 2013

@tehulka_mk no mala bude mit v te dobe 13mesicu.....mame ultra all inclusive a popravde receno pri predstave ze na 14 dni beru aj ked iba pulku presnidavek sklenicke s menu...tak se s mm musime zbalit do jendoho kufru.. druhy kufr bud ejidlo pro Viki ...nevim no, o hotelu se pise ze ma kuchyn aj pre dietare,a j pre deti, tak predpokladam, ze ze vsech jidel bude apson jedno vzdy nekorenene a pod...testoviny ji, prilohy taky, problem bude jen s masem...

blahova_andrea
9. únor 2013

@strihalka maso ještě jíst nebude nebo proč to bude problém? my budeme v apartmánu bez stravy, takže vodu tam koupím balenou a převařím a jídlo budu muset řešit taky.

strihalka
9. únor 2013

@blahova_andrea nerozumim... maso papa, v pohode, ale pokud to maso bude jen korenene tak to bude problem, pokud budou mit aj maso bez koreni tak to bude super...v podstate jidlo nereism....s tou vodou....budem kupovat balenou tam, ohrivat v mikro alebo kde nam hotel dovoli...mozno se pokusim sehant takyten varic do zasuvky se spiralou...

blahova_andrea
9. únor 2013

@strihalka no psala jsi, že bude problém jen možná s masem, já nepochopila, že jde o koření 😉 já budu muset na dovči vařit + budeme chodit jíst i ven (jsou tam i české a slovenské restaurace), tak taky doufám, že tam objevíme i jídla, co bude moct malej s náma. místní kuchyni určo ne, ta je dost mastná. moji rodiče dřív na dovču, kde nebyla kuchyňka vozili takovou pidi varnou konvičku, měla snad jen 0,5l nebo 0,75l a bylo to super. ale tak zase záleží jestli by vám ji tam povolili. ale pokud to budete mít jako all inclusive, tak by jste měli mít k převařené vodě volný přístup v jídelně 😉

ivapo
9. únor 2013

my byli poprve s dcerou v 6 a pul měsíci a bylo to supér.. v Turecku...nikam neutekla.. vedla jsem ji sebou skleničky ale ty mi odmítala jist.. tak jsem jen kojila. a přes ďen cucla broskve.. a sem tam rohlík.... let ji nevadil... vždy jsem kojil kdyz se vzlitavalo.. či pristavalo.. rok na to . to ji bylo 1 a 4 mesice.. to už dělala problém s jídlem.. Egypt... měli jsme tam all inclusive.... a hlavne nepovedla.. a porád jsme ji někde honili .. tento vek byl nejhorší... další rok už o.k.. i v letadle rivala docela ďost.. asi tak...tento rok se chystam s půlroční mladsi dcerou do Holandska.. s rodinku... autem... tak jsem zvědavá.. 😉

tehulka_mk
9. únor 2013

@strihalka No ja maso urcite v zahranici davat nebudem ziadne.Hadam sa najde stale nejake jedlo,ktore sa bude hodit do jeho jedalnicka.

strihalka
9. únor 2013

@tehulka_mk no uvidime co bude na vyber... ale jidlo sebou brat asi nebudu...mozno 3-5sklenicek...ale uz to mas skoro kilo v zavazadle☹

tehulka_mk
9. únor 2013

@strihalka Ved prave ☹ Je to narocne.Kociarik beriete?Aky?

strihalka
9. únor 2013

@tehulka_mk ted mame britax b agile ale chcem na leto koupit golfky.... v oku je bud prg perego pliko iňi alebo maclaren

zuzu_la
27. bře 2013

@romca3 ako sa vam pacilo v hoteli alfa na rodose?

vikazv
20. črc 2013

Dobry den, chcela by som sa poradit. Chceli by sme ist s 23mesacnou dcerkou k moru do chorvatska, ale neviem ako je to s dojcenskou stravou a dojc, vodou??..da sa v chorvatsku kupit hipp strava, a aj dojc. voda ???vie mi niekto poradit???...dakujem pekne

sjuz
20. črc 2013

@vikazv nasa mala mala 22 mesiacov ked sme boli v turecku a davala som jej normalne flaskovu vodu a stravu ako nam, ale boli sme na hoteli s AI. My uz sme hippky po 1. roku nedavali, ona ich nechcela... Ja si myslim, ze ked nieco vezmes, tak zbytok dokupis. dojcensku vodu urcite maju a aj vyzivky, len mozno inu znacku.