Dovolená u moře s ročním mimčem. Máte zkušenosti?

lussy
5. dub 2008

Ráda bych poprosila maminky, které již absolvovaly (nebo chystají 🙂 ) dovču u moře s ročním mimčem, aby se podělily o své zkušenosti, popřípadě daly tipy čeho se vyvarovat atd. Jak zvládne 11měsíční mimi cca 2 - 3 hodinový let? Co aklimatizace na místě? Co teplo? Jaká zábava na pláži? Jaký je návrat zpět? Rozhozený režim apod. Prostě budu moc ráda za jakýkoliv tip 😉 Děkujuuu moc 🙂

babula90
10. čer 2008

golfové palice sú kočík 😀
baby, inak my ideme do turecka tam, kde je hned na začiatku hlboká voda 😕 , ešteže máme tie bazény.
A mám zlúsprávu, naša malá dnes dostala nádchu, myslíte, že do pondelka bude fit? 😒 ☹ ☹ ☹

k.a.t.k.a.
10. čer 2008

petule však práve som hladala a hladala a vždy niečo chýbalo 😠 proste hotel 4* minimalne už teda polpenzia kedže all inclusiv v tých končinách nenajdem no a ešte to ihrisko a bazen pekna plaž ked už nie sukromna ... proste nič také tam asi neexistuje 🤐 😅 a penzion nechcem lebo hrnce na dovolenke nechcem ani vidieť .. viem iná alternatíva je Taliansko, je rodinnejšie založené ale ked ja som chcela ist do chorvatska 😖

babula90
10. čer 2008

katka, prečo chorvátsko? Naozaj to nie je krajina priateľská k deťom podla mna, nechcete radšej grécke ostrovy? myslím, že v Chorvatsku je strašne málo bazénov a neviem, či AI tam poznajú 😀

k.a.t.k.a.
10. čer 2008

áále lebo manžel tam vkuse chce ist, a chceme ist autom ... takže asi fakt to taliansko, ja fakt neviem na čo tam tí chorváti čakajú a nevybudujú tam dačo poriadne 🙄

babula90
10. čer 2008

Tvoja malá už aspoň chodí, ale my sme v tom najhoršom období, urobí 5 krokov a potom štvornožky a padá, bojím sa, že si tam rozbije hlavu ☹ Tí Chorváti sa spoliehajú na to, že aj tak tam budú mať plno a kašlú na to, asponže dialnice stavajú. Manžel sa chce potápať? 😉

lusil2005
10. čer 2008

no my co ideme tak su tam rovno bazeny tri 😅 ja neviem. nebola som s malou este ani v taliansku ani v chorvatsku. ale podla mna to take strasne nebude. ja som aj celkom rada ze tam ten piesok nebude - aspon ho mala nebude mat vsade 😖 hlavne ked bude padat

babula90
10. čer 2008

lusil, to je pravda s tým pieskom, my máme štrkopiesok 😉 a tie 3 bazény sú super, kde idete presne?

jabber
10. čer 2008

kuky 😀 😀. Já si naopak myslím, že v 8 měsících už by golfky mít mohl 😉 samozřejmě s polohovacími zády. Tu autosedačku - brácha jezdí s dětmi přes noc a mají takové ty sedačky jak se dají trošku polohovat, takže děti úplně nesedí, jsou v takovým pololehu a spí celou noc, ani se nehnou 🙂

kristi - já myslím, že by neměly, ne??? 😕 No to mě nestraš 😀

jabber
10. čer 2008

babula - já myslím, že do týdne fit bude 😉 a když ne, tak já mám zkušenost takovou, že rýma u moře zmizela do dvou dnů...zrovna tak na horách 🙂 - mořský a horský, to jsou léčivé vzduchy 😀 😵

babula90
10. čer 2008

jabber, bodaj by si mala pravdu, som nešťastná z tejto situácie, je veľmi, veľmi mrzutá, nič neje a neviem si predstaviť ju takúto na dovolenke! ☹

jabber
10. čer 2008

babula - odsávej a stříkej vincentku a určitě bude v pohodě 😉

luckahr
10. čer 2008

babula, fakt jo 😕 tak to teda čumim, že by se opravdu za ten kočík platilo 😒 to slyším opravdu poprvé, no tak uvidíme, co sofik napíše

petule.h
11. čer 2008

katka: včera jsem koukala na čedoku na last minute a našla jsem tam to co hledáš. Řecko-Kréta**** za 7990+poplatky, chce to sledovat a pak odletět, za rok určitě takhle jednou letím 😀 a jednou itálie autem

bramburka
11. čer 2008

tak holky, prisli pokyny k odletu, letime ve ctvrtek (19.6) v 12:10 dopo, takze ze by to prospala nehrozí... ☹ snad se ji to al bude libit.

petule.h
11. čer 2008

no hlavně bramburko ji vem pití na cestu až budete přistávat, ten vzlet byl celkem ok, ale při přistání děti strašně plakali, boleli je ouška a to i ty 3 leté...přesně tenhle čas jsme vloni jeli do Bulharska taky...jen je opruz čekat ty 2h předem na letišti, ale mimi ti ještě neutíká, tak to je prima 🙂

daasik
11. čer 2008

holky a jeli jste nekdo s mimisem autobusem? Neumim si to moc predstavit, jak stare dite by to uz zvladlo. Autem by to bylo samozrejme lepsi, ale nejsem moc zkuseny ridic a nevim, jestli bych to zvladla.

k.a.t.k.a.
11. čer 2008

fuha tak autobusom si to neviem predstaviť 😕 a do autobusu treba autosedačku alebo ako by tam sedelo?

bramburka
11. čer 2008

do autobusu bych neěla, staví až po 4-5 hodinách 😕

prada
11. čer 2008

daasik, pokud si nejsi jistá řízením, tak spíš než autobus bych volila letadlo.
Já si to teda nedovedu představit ani s 3 letým dítětem(ten autobus). nikdy nevíš, jak bude reagovat a aby pak dítě řvalo na celý autobus-to není asi to pravé....

jabber
11. čer 2008

petule.h - ty lasty jsou super, ale s dítětem starším než dva roky je blbý, že musíš už kupovat letenku i jemu. My jsme naopak zvolili first minute (máme to září zaplacený od února) a máme pro 6letý dítě kromě pobytu zdarma i letenku. Problém je, že těch dětských letenek je v letadle vždycky jen několik 😖 . Takže jsme zjistili, že levněji vyjde mít dítě komplet zdarma než pár tisíc sleva na last minute 😒 . A taky bacha na tyhle super lasty, protože se většinou pak ukáže, že hotel je u rušné silnice a pláž třeba až za ní, nebo je km daleko atp. Takové ty hotely s pěkným umístěním se do lastů většinou už nedostanou, to je fakt spíš náhoda 😖

daasik - my jsme jezdili s našima do Jugošky už když nám byly 2 roky - nejdřív jen já a pak i s bráchou - busem a prý jsme to snášeli nejlíp ze všech, říkala máma, celou noc jsme spali jak dřevo.

bramburka
11. čer 2008

to se dostane asi na lasty jen když to někdo odřekne z vážného důvodu, to naše bylo vyprodaný už v lednu, koukala jsem na reference od angličanů, tady jsem nějak nenašla a super!

jabber
11. čer 2008

bramburka - já taky vždycky lovím na netu reference na hotely 🙂 , tomu co píšou v svém katalogu cestovky se bohužel nedá věřit 😖

luci
11. čer 2008

bramburka - tak to mate podla mna super cas odletu....keby sme tak mali my..tak sa vytesujem...vtedy maly spava 🙂 inak aj my letime v ten isty den,ale o par hodin skor ....o 3 tej rano 🙂

luci
11. čer 2008

jabber - ja si tiez vzdy najdem hotel ,ktory sa mi paci a potom na nete citam recenzie....niekedy to aj lutujem.....lebo potom si nikdy nic nenajdem....v kazdom su aj zle recenzie.......ale tento rok to beriem s rezervou, ved kazdy nemoze byt spokojni.....
napr. na tento hotel co ideme, su len dobre...tak sa tesim 🙂

snupik
11. čer 2008

bramburka:porad mi, kam jedete..máme skoro stejněv s0tarého prcka 😉
díky 🙂

lusil2005
11. čer 2008

babula sem: http://www.valamar.com/croatia/krk/hotel/koralj
na plaz asi budeme chodit niekam v okoli, lebo zrovna tieto betonove nemusim. ja radsej kamienkove. no uvidime. ved po navrate podam infose

petule.h
11. čer 2008

jabber: já taky koukám na recenze na invii...
jinak všeobecně, last minute jsou dělané hlavně proto, že nedoprodají kapacitu, tak než na tom ztratit, raději sníží cenu ...oni taky zájezdy některé navíší a někdo nedá 17500,- a pak 8000,- je něco jiného...
recenze jsou dobré, ale vždy se najde rejpal, já např. byla s manželem v super hotelu, recenzi jsem přidala, byli tam kladné i my byli spokojeni a taky se našel rejpal, který si stěžoval na blbiny 🙂 on někdo si nechce připlatit víc peněz a čeká zázraky a luxus...

bramburka
11. čer 2008

kde čtete české recenze?

jinak Snupik pro děti ideální ale je to bez jídla ☹ http://www.ckalex.cz/in/detail-zajezdu-new/?Mai...

petule.h
11. čer 2008

bez jídla s dětmi je to blbý, když jsou okolo 11měsíců a navíc to pití stojí peníze, to je nej all inclusive když letíš

petule.h
11. čer 2008

jinak na www.invia.cz je nadpis recenze a tam najdeš zemi, hotely a vše, já tam taky přidávám