Dovolená u moře s ročním mimčem. Máte zkušenosti?

lussy
5. dub 2008

Ráda bych poprosila maminky, které již absolvovaly (nebo chystají 🙂 ) dovču u moře s ročním mimčem, aby se podělily o své zkušenosti, popřípadě daly tipy čeho se vyvarovat atd. Jak zvládne 11měsíční mimi cca 2 - 3 hodinový let? Co aklimatizace na místě? Co teplo? Jaká zábava na pláži? Jaký je návrat zpět? Rozhozený režim apod. Prostě budu moc ráda za jakýkoliv tip 😉 Děkujuuu moc 🙂

bramburka
26. kvě 2008

jejda já nevim, 8 euro? Ted nechci kecat, ale šlo to, na celý den a je úžasnej, i pro děti, tobogány, bazen s vlnama - ten je nej, bazeny s cvičícíma rotopedama a tak. Je to v takovým kopci, takže krásnej výhled.

bramburka
26. kvě 2008

rhodos je nejvíc na jihu, ale je tam asi tepleji, ale vane tam vítr, tak je to příjemný. Dokonce tam na závětrný straně je to ráj surfařů. Ale na východním pobřeží kde jsou letoviska nejsou vůbec vlny, rybník. jedině v Rhodosu, v hlavním mě stě je taková zajímavost, že se tam setkává návětrná strana se závětrnou a vidíš prostě rozdíl, na jednom pobřeží obrovské vlny a o 50 metrů dál rybník - sranda. 😀

sofik
26. kvě 2008

diky tak som zvedava a určite napíšem ako tam bolo a ten aquapark určite skusíme, ved na cene až tak nezáleží. 🙂

romca3
26. kvě 2008

Brambůrka-dík za radu.

binki
26. kvě 2008

právě se rozhodujeme o dovolené, jaké místo v Řecku nebo Španělsku (spíš jih) byste mi mohly doporučit?

luckahr
26. kvě 2008

binki, nám se líbilo na Krétě a na Kosu. Jo a teď jsem objevila Kefalonii, to vypadá nádherně 🙂 , ale tam jsme nebyli 😉 hodim Ti sem pro inspiraci link

romca3
26. kvě 2008

Jo,jo alex má pěkný lasty, zrovna v tuto dobu jsou super. Já jedu na Rhodos 11 dní all-inclusive za 12 700,- včetně všech poplatků-. Jinak Luckahr na krétě je krásně.

luckahr
26. kvě 2008

vid Romco, super lasty 🙂 no my bohužel v červnu nemůžem, jinak už bysme měli taky vybráno 😉 holky, nebyly jste někdo nebo neslyšely jste o Niforeice?

romca3
26. kvě 2008

Luckahr- Niforeika je sever peloponésu a je tam ještě hodně klid, ale neznám nikoho kdo by tam jel?

luckahr
26. kvě 2008

Romco, jo jo, píšou, že je to hodně klidný, ale to by se mi docela líbilo. Četla jsem nějaký recenze a ty byly docela dobrý. No tak uvidíme 🙂

bramburka
27. kvě 2008

romco, to je teda slušný, my jedem za 14500 na 11 dní a bez jídla - ck alex

romca3
27. kvě 2008

Bramburka- to jo , já vždycky čekám na lasty. Dělám to tak každý rok a ten alex se fakt vyplatil. Manžel vždy nahlásí termín dovči v práci a já pak hledám. Já jsem vrchní vyhledavač, protože manžela to nebaví, tak doufám, že pak nebude nadávat 😒 .

sylvar
27. kvě 2008

my letíme 7.9. do Bulharska, all inclusive, dohromady s poplatkama asi 32.000,-snad tam bude dobře, pozvolné pláže, u hotelu bazén, brouzdaliště, hřiště pro děti...jen jsme nechtěli pokoj s výhledem na moře(každá tisícovka se hodí 😀 )tak snad nebudem koukat do zdi 😉

luckahr
27. kvě 2008

Romco, já jsem taky vrchní vyhledávač 😀 pro celou familii 🙂 je to trošku moje hobby, čučet na zájezdy, hlavně na lasty 🙂 To jsi vybrala super, určitě manžel bude spokojenej 😉 Tak teď jen čekám, že budou hezký lasty i na červenec, jasný, že to nebude jako na červen, ale tak snad se najde něco dobrýho 🙂

luckahr
27. kvě 2008

holky, už jsem se na to někde výš ptala. Nevíte, jak je to s mimčama do 6 měsíců, jestli teda taky seděj v letadle na klíně nebo jak? Díky

nikka.vo
27. kvě 2008

Holky, co ta Lenka... neemigrovala tam? 😅

nikka.vo
27. kvě 2008

luckahr,je to snad tak, že když dítě sedí, tak ho dáš na klín,když ne, tak tam mají nějaké lehátko, či co...ale ať ti poví někdo, kdo má zkušenost 😉

petamarketka
27. kvě 2008

Ahoj holky,
Tak pirlenka už by měla být v ČR ale zatím nepodala žádnou zprávu. Marně na ní na červenci čekáme 😔 Třeba tam potkala nějakého snědého mladíka 🙂 Přeci jenom tam byla jen s mamkou 😀 😀 😀 NO, kdo ví!
Ona nám to snad sama poví 😀 😀 😀

My už jedem jen za 10 dnů - to abych si pomalu začal sepisovat, co s sebou 😲
Normálně mívám zabaleno tak měsíc předem - jsem děsný blázen - ale manža mě krotí 😅 (Už jsem z toho celá nesvá) 😅

petamarketka
27. kvě 2008

Dnes jdu s Markét poprvé do bazénu - pro Pražské na Petynku. Tak uvidíme, jak to s M. zvládnu a jak se jí bude líbit v bazénu větším, než v tom dětském v Juklíku - a pak půjde do největšího "bazénu" - do moře 😀

lusil2005
27. kvě 2008

boze baby, ja jak vas citam tak chytam cestovnu horucku mesiac dopredu! 😀

romca3
27. kvě 2008

luckahr- V červenci taky něco bude. Určitě to víš tke hledat, ale kdyby ne tak dobré ceny má
www.jentozkus.cz - s touto ck jsme byly v BULHARSKU a na krétě jsme byly s VTT

pirlenka
27. kvě 2008

Ahoooooooj, jen prolítávám, po půlnoci jsme se se Štěpulkou vrátili z dovči, ale mám toho hodně, teď jdeme s rodinkou na oběd a pak po babičkách 😉

Ale - dovča byla SUPER, SUPER, SUPER!!! Večer dorazím a povyprávím + dám fotky. Pa

susik77
27. kvě 2008

ahojte, my ideme autom 5.7. do bibione. mame apartman, vonku je bazen s virivkou a je to hned pri mori.
baby, poradte: mala nechce ani za svet nic na hlavicku, vsetky klobuciky da hned 1-rukou dole a uzasne sa na tom bavi 😎 co snou? 😕

evusa
27. kvě 2008

ahoj aj my ideme do talianska, tiež do Bibione ale ideme už 21.6., som zvedavá ako zváldneme tú cestu autom.
A skúšala si jej dať klobúčik na zaviazanie?

pirlenka
27. kvě 2008

Uff, tak jsem vybrala pár fotek, jsou v albu...a teď k dovče:

Jak jsem psala, bylo to super, a to myslím upřímně. Vše se vyvedlo mnohem lépe, než jsem čekala a je fakt, že jsem odlétala s obavami - zvlášť po prognózách některých lidí
Ale - let, cestu na a z letiště, dny a noci - všechno zvládl Štěpula úžasně, pořád se smál, povídal, vykřikoval...bylo vidět, že se mu to moc líbí a to pro mě znamenalo tu nejkrásnější dovču

Cestou tam spal chvilku a to jsme letěli v půl 2 v noci, ale jinak se usmíval, hrál si s hračkama nebo čučel kolem sebe. Zpáteční let, který byl bohužel hodinu a půl zpožděný, celý prospal.

Jinak ubytovaní, jídlo, bazén, moře - nádhera. Štěpula si dal 3x denně tak hodinku a půl spánku, tak jsem nachytala i trošku bronzu, užila si koupání a potápění a dokonce stihla přečíst jednu fajn knížku S maminou to bylo také fajn, hodně mi pomáhala, kolikrát mi přišlo, že je Štěpula můj bráška a ne syn 😀

Personál moc milý, klucí fešní, ochotní, usměvaví 😵

A Štěpulka, moje zlatíčko milované - dělal mi radost každou minutku dne a i díky němu (a hlavně díky němu) byla dovolená tak úžasná 😵

romca3
27. kvě 2008

pirelenka- moc hezké fotečky. My jedeme za týden do řecka na Rhodos. Chtěla jsem se zeptat, mám stejný kočárek, ale na cestování mi příjde docela velký. Nebyl s tím problém? Já chtěla raději vzít golfky.
Ještě jsem se chtěla zeptat, zda jste využily plážový stan a bazének, pokud jste ho měly sebou?
Štěpulka spinká tak i doma nebo tam spinkal více? Díky

pirlenka
27. kvě 2008

Romčo, problém nebyl žádný, naopak na pláži se s ním jelo určitě lépe, než s golfkami.
A doma spiná dobře, ale jen 2x denně - ale tady chodil spinkat až tak v půl 10 a vstával v 7, tak to naspával přes den...a stan jsme měli, ale nevyužili kvůli větru. Bazenék jsme neměli.

romca3
27. kvě 2008

PIRLENKA -DÍKY
jEZDILY JSTE I V PÍSKU? 😀

luckahr
27. kvě 2008

Teda Leni, fotky super, fakt vypadáte se Štěpánkem strašně spokojeně 🙂 , muselo to být supeeeeeeer! Hele a střevní potíže žádný? A co papkal malej? Kolik bylo stupňů? Byly tam třeba i menší dětičky? To je dotazů, viď 😅 ?
Romco, kouknu, to zrovna neznám............s vtt jsme byli 2x na Kypru 🙂