Dovolená u moře s ročním miminem, Vaše tipy, zkušenosti?

mankiw
18. lis 2014

Ahoj, ráda bych s Vás zeptala na dovolenou k moři (ideálně září) s ročním dítětem? Vaše typy/ zkušenosti s destinací, letadlem/autem? S prvním jsem poprvé letěli ve dvou letech. Moc děkuju 🙂

nonacek
18. lis 2014

@mankiw byli jsme z pul ročním synem v Chorvatsku (Zadar) a bylo to super pojali jsme cestu výletně auto karavanem .... a bylo to fakt bez problémů.

tarra27
18. lis 2014

@mankiw letadlem, španělsko, Italie, Řecko uplně v klidu....Řecko je k detem uplně báječný, byly jsme na Krete a líbilo se nám tam moc....a byly tam i maminky s miminkama....
určitě bych se nebála.... 😉 a i chorvatsko věřím, že je báječný....

ayenkas
18. lis 2014

My jsme byli s roční dcerou na plavbě takovou tou obr výletní lodí (pro 3000 lidí) a bylo to super. Loď vyplovala z Janova, kde se pak i vracela, takže do přístavu a zpět jsme jeli autem a bylo to bez problémů... Mám tu i album.
https://www.modrykonik.cz/blog/ayenkas/album/pr...

Pak jsme ještě v jejích patnácti měsících letěli na Krétu a to taky zvládla úplně v pohodě, i když jsem z toho měla strach🙂

jana_ul
15. pro 2014

My jsme byli na dovolené u moře, když byl dcerce rok. Byli jsme v září a letecky. Dcerka si to moc užila - líbilo se jí moře, chutnala jí zmrzka, hrála si v písku atd. I v letadle byla zlatá. Za mě jednoznačně doporučuji, nijak jsme se neomezovali a všichni jsme si to moc užili. To potvrzuje i fakt, že za rok jsme letěli znovu 🙂