Dovolená u moře. Sdílejte zde zážitky, příběhy, zkušenosti

jennyska
2. črc 2012

Ahoj,

každý z nás si určitě rád užívá sluníčka, vody, hor a pohody, a tak jsme právě na tohle téma vytvořili diskuzi týkající se dovolenek.
Budeme rádi, když budete své fotografie (ubytování, stravy, pláže, přírody,...), příběhy a zkušenosti vkládat namísto do vlastních alb zde a vytvoříte tak tady takovou dovolenkovou atmošku 😉

Klidně tady uveďte informaci o zemi, městě a název hotelu, apartmánu, aby bylo jasné, kde se celá dovolená odehrála a případní zájemci o stejnou dovolenou věděli na co se těšit a čemu se popř. i vyvarovat. 🙂

Informace prosím uvádějte bez různých kontaktů, názvů cestovních kanceláří, mailových adres, tel. čísel, jmen atd.

Hezké dovolenkování a vždy mnoho sluníčka Vám přeje Asmira team! 😉

efkas
1. čer 2013

@leniiis tak je krásně,kde to je?

leniiis
1. čer 2013

@efkas Chorvatsko -Drašnice. Máš pravdu bylo tam fakt nádherně 🙂 Jak jsem už psala k fotce, sice to byla klidnější destinace, kde nebyla přemíra stánků, diskotéky atd. ale my jsme byli naprosto spokojení 🙂

efkas
1. čer 2013

@leniiis 😀 to vím,že Chorvatsko,jen jsem myslela poblíž čeho známějšího 😀

leniiis
1. čer 2013

@efkas makarská 🙂

efkas
1. čer 2013

už jsem to našla,fotečky vypadají moc hezky

adelinka
11. čer 2013

ahojky holky..koukla jsem na foto..moc pekne..mam synka 5,5 a holku 2,5 a letos se konecne chystame k mori..chceme autem a do chorvatska..kam jezdite vy??dekuji

murynka
11. čer 2013

@adelinka my byli kdysi kousek od Splitu Rogoznice 😉

miska1981
13. čer 2013

@murynka ahoj prosim ta mozes mi napisat ako ste boli spokojny v Yelken Blue Life v Kemeri?
Pozitiva aj negativa, hlavne pre 3 rocne dieta ci je to vhodne a co ponuka hotel a ake je ubytovanie, dakujem pekne.

mardusenka30
13. čer 2013

@murynka kde jste tam bydleli??? My chceme jet autem a ubytování sehnat v chorvatsku a zatím se mi rogoznice nejvíc líbí...

blahova_andrea
13. čer 2013

my byli před dvěma lety v bulharsku v primorsku s klukem 7 a holčičkou 2 a pupíkem a letos jedeme zase, akorát jen s tím nejmladším 1,5ročním.

murynka
13. čer 2013

@mardusenka30 v nějakém soukromém apartmánu bylo to přes kámošku
@miska1981 byli jsem spokojeni ale pláž kameny no ale jinak super nabízí ho ju?

miska1981
13. čer 2013

@murynka diik, rozmyslam nad tym, ale plaz kamienky, tak to radsej piesok by som chcela...

murynka
13. čer 2013

@miska1981 to v turecku klasický písek není nikde ☹

zuzla2
16. čer 2013

@murynka v Side je urcite 😉

murynka
16. čer 2013

@zuzla2 pořád ale navežený a kamínky není to klasika jako itoška

zuzla2
16. čer 2013

@murynka no my co sme boli min. roku, tak sme mali iba piesok...aj pri vstupe do mora...bez kamienkov...

akirchnerova
16. čer 2013

Holky nemůžete mi prosím poradit nějaké místo, kam na dofču v Chorvatsku?Ale teda spíš na sever, chceme jet s osmiměsíčním mimčem a nevim, jak by to zvládl. A kdyby měl někdo aj kontakt přímo na "domorodce" byla bych mooc vděčná..🙂

murynka
17. čer 2013

@akirchnerova místo nevím ale prcek to zvládne my byli tenkrt s 9měs Sofinkou a moc krásná dovča 😵

leniiis
17. čer 2013

Holky fákt doporučuju Drašnice 🙂

adikad
17. čer 2013

@leniiis kde ste boli ubytovaní?

akirchnerova
18. čer 2013

Tak jdu zkusit najít nějaký ten apartmán v těch Drašnicích, snad najdu něco dobrýho a vše půjde jak po másle..🙂

leniiis
22. čer 2013

@akirchnerova zkus to 🙂 všechno je to celkově blízko k moři, my to měli asi minutu a prostě hned bych tam jela hned zase znova..ale tentokárt jedem ve čtyřech a byla jsem přehlasovaná a jedem na makarskou 🙂 pravý opak Drašnice právě.

leniiis
22. čer 2013

@adikad apartmánový dům Danica.

martuska4685
22. čer 2013

ahoj prosím poraďte hotel někde v Řecku ... s hernou a dětským bazénkem už mě to hledání nebaví.

silvapokorna
29. čer 2013
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj maminy, ja som bola na začiatku júna s dcérkou v Bulharsku. Úplne super tam bolo. Aj počasie akurát. Síce nám na úvod pršalo, ale postupne bolo teplejšie a teplejšie. Ja som opálená a malá bola spokojná, že nebolo tak veľmi horúco. Ceny tiež ok, nakúpili sme si tam kvalitné a lacné oblečenie. More síce studené, ale bola aspoň sranda. Boli sme v Primorsku, sú tam super pláže. Dlho plytká voda, takže super pre deti. Piesok vhodný na stavby hradov. 😀

babulinkab
5. črc 2013

Letošní dovolená Makarská riviéra:

babulinkab
5. črc 2013

Tak my letos už poněkolikáté na dovolené v Bašce Vodě. Rušnější město, ale nám se tam moc líbí.
Koupali jsme se na různých plážích - přímo v centru Bašky, pak směrem z Bašky na Baško Polje - pláž Oseka - docela nás překvapila tím, že tam bylo docela málo lidí, potom jsme se koupali na písečné pláži v Omiši - Duce, na plážích v Makarske.
Počasí opět nezklamalo, bylo krásně (od 19.6.-27.6.), jen dva dny foukal studenější vítr k večeru. Moře bylo již v tuto dobu některé dny teplé doslova jak kafíčko, některé dny bylo studenější, ale celkově jsem byla překvapena teplotou moře, ze které jsem měla původně docela strach, protože jsme zatím vždy jezdili až v září.

klarka12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pavlaa27
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veronka30
22. črc 2013

chcem sa opytať ,bol niekto z vas v kaštelanskej riviere pri splite,ake je tam prostredie,more,plaže atd.dakujem