Dovolená u moře. Sdílejte zde zážitky, příběhy, zkušenosti

jennyska
2. črc 2012

Ahoj,

každý z nás si určitě rád užívá sluníčka, vody, hor a pohody, a tak jsme právě na tohle téma vytvořili diskuzi týkající se dovolenek.
Budeme rádi, když budete své fotografie (ubytování, stravy, pláže, přírody,...), příběhy a zkušenosti vkládat namísto do vlastních alb zde a vytvoříte tak tady takovou dovolenkovou atmošku 😉

Klidně tady uveďte informaci o zemi, městě a název hotelu, apartmánu, aby bylo jasné, kde se celá dovolená odehrála a případní zájemci o stejnou dovolenou věděli na co se těšit a čemu se popř. i vyvarovat. 🙂

Informace prosím uvádějte bez různých kontaktů, názvů cestovních kanceláří, mailových adres, tel. čísel, jmen atd.

Hezké dovolenkování a vždy mnoho sluníčka Vám přeje Asmira team! 😉

mishule78
28. kvě 2013

@murynka ahoj, zaujala me ta luxusni dovca v Turecku, pisou tam herna za poplatek je to pravda?pres jakou CK jste jeli pres tu cos daval odkaz?letecky?no u nas je to trochu problem je nas trosku hodne a hodne mali, bojim se te ceny.........zatim vsechny dovce co by se nam libily vysly okolo 100tis a to teda nechceme dat i 70tis je hodne.

murynka
28. kvě 2013

@mishule78 nevim jakou hernu myslis tam jak behala klouzala byla zdarma..hele my nedavame za dovci vice jak 40tis ten saphir byl pres nemce odlet drazdany platila i sofie a 11 dni nas vyslo na 38 tis pohadka a fakt to byl luxus po dominikanske nase nejlepsi dovca

mishule78
28. kvě 2013

@murynka no nas je 5 tak to bude drazsi, a muzes napsat pres jakou ck nemeckou jste jeli?dik

mishule78
28. kvě 2013

@murynka uz jenom kdyz jsem zadala pozadavek do toho odkazu cos dala tak me vysla cena 75tis 😒 kouknu na nemce,ale nevim kde presne hledat.

murynka
28. kvě 2013

@mishule78
http://airstop.cz/hotely/turecko/antalya/saphir...

zadáš si tam vše odkud odlet termín,jídlo a byli jsme s nimi už v dominikáanské a fakt jako super s českými ck nesrovnatelné 😉 😉

mishule78
28. kvě 2013

@murynka jinak fotky jsou super no uplne jsi me nalakala, mame strach s nema jet k mori preci jenom dvojcata 2leta a mimco je zahul ale opravdu bychom uz chteli jet, jak to tam je s morem a pristupem do nej, dale co slunecniky zadara ci poplatek?Jidlo bylo taky super?dik

mishule78
28. kvě 2013

@murynka no super diky moc hned vecer to probereme s muzem:o))) my zase litavali s brity a taky uplne jine ceny a super, v Dominice jsme byli taky , ale vubec se nam tam nelibilo asi i proto ze celych 20dni nam proprselo 😢

murynka
28. kvě 2013

tak letos by nás vyšel na 25tis to je pecka 😵 😵 😵

murynka
28. kvě 2013

@mishule78 vše zdarma a jíslo pořád neustále a vynikající 😵 😵 prostgě hotel na úrovni 😵

murynka
28. kvě 2013

@mishule78 tak pardon letos opět 38tis...zadala jsem dráždany a ty jsou holt dražší 😝 😝
já se také bojím hlavně s tou maličkou ale tím autem to snad dáme 😅 😅

mishule78
28. kvě 2013

@murynka jo tak vy hcete autem???no tak to hodne stesti:o)

mishule78
28. kvě 2013

@mishule78 tak nas 35tis bez letenek, letenky si kupujes zvlast?to j evlastne jen ubytko a pak jeste se dokupuji letenky?

mishule78
28. kvě 2013

@mishule78 hmmm a 26tis letenky 😒

murynka
28. kvě 2013

@mishule78 ne ne me to naskocilo loni celkem vse..dej poptavku a uvidis..
Jj letos nebyla v planu zadna dovca ale vyslo to levne od znamch ta itoska tak razime s tchanovci..se sofinkou jsme byli take prvni dovcu autem a super za rok chci letet uplatnit jeste sari zadarmo to mam plany co???no snad to tim autem dame tesim se moc..ted budeme trenovat v nedeli razime do krusnych hor v cervenci spindl...
A vy uz jste u more nekdy byli??musim kouknout na blog ale starsi my zabrala pc tak jsem na mobilu

murynka
28. kvě 2013

@mishule78 pani tak jsem koukla smekam takto malicke deti to 3 bylo planovane???a uz myslis na cestovani skvele...a za ty dvojcatka uz se plati vid?

mishule78
28. kvě 2013

@murynka nene nebyli jen rakousko alpy, hory tady a konecne chceme letet.........hele kdyz dam zajezdy a dam vyhledavat ten hotel tak me to vubec nenajde jen zvlast ten hotel bez letenky.

murynka
28. kvě 2013

@mishule78 tak to fakt nevim hele juknu na to po 18hod to uz bude klid ju?a dam vecet...my nic nedoplacely tak fakt nevim proste mi vyjela celkova cena a dala jsem objednavku a tak

mishule78
28. kvě 2013

@murynka uz jsme se tim proklikala a termib v srpnu necelych 90tic na 8dni 😀 😀 😀

murynka
28. kvě 2013

@mishule78 paneboze ani mi to nerikej jak to???nechapu....
No vidim to za rok letadlo sari bude zdarma a pak uz asi jen autem to je sila....
A treti jste planovaly?moc krasni jsou

murynka
28. kvě 2013

i kdyz ono i tim autem jak jsem psala mame tam znamy sleva na den 10 euro plus manzel ma vyhodne koupe eura a sofinku nam daly zdarma mela byt za 50 procent..a i tak 12 dni s plnou penzi 22tis plus cesta autem benzin,plus ubytko prespavame v hotelech a jsme v tom za vice jak 30 a nebyt te slevy platit sofinka to snad ani neni mozne jen za itosku

murynka
28. kvě 2013

@mishule78 tak jsem tady!kde jsi hledala??
http://airstop.cz/objednavka/tour/?book=X35P004...

já zadala dvě děti 2 roky 2 dospělé,je to na 12 dní z dráždan a vše za 65 tis 😉 😉 😉

murynka
28. kvě 2013

@mishule78
Uvedená cena (65 366 Kč) je koncová a obsahuje Vámi zadaný počet osob. Cena zájezdu nezahrnuje: : turistická víza nebo karty, cestovní pojištění, pojištění proti stornu popř. náklady na povinné očkování.

murynka
28. kvě 2013

@mishule78 no a pokud cchete srpen tak my to vyjelo na 75tis..na 12 dní jenže sren je prostě drahy i u nás..tam je nejlepší červen nebo září to i ceny jsou jinde

murynka
28. kvě 2013

@mishule78 njn ☹ fakt srpen je masakr...my tam byli loni v tom červnu daly jsme 38tis a s námi tam byla rodinka letěli přes českou CK a daly 70tis... 😖 takže si myslím že pořád německé jsou levnější...

viaitalia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
murynka
30. kvě 2013

@viaitalia a jaké je Rimini? 🙂 jasně že Itoška je lepší ale také poměrně si dražší...jak jsme psala my v CH.byli když malé bylo 10měs a super 🙂 ale jakmile jsou pak ty dětsi straší tak je jasný že je lepší iné vyžití 😉 proto jsme letos vybraly Itálii kvůli starší

leniiis
1. čer 2013

Drašnice ..všem doporučuju 🙂 je to sice klidnější místo bez diskoték atd. ale nám to nevadilo 🙂 moře krásný, všechno na dosah ruky, levno ..🙂