Dovolená v Bulharsku. Kam jet aj dítětem?

rezetka
30. pro 2008

Ahojte, chceme v létě do Bulharska, to bude mít malý zhruba rok, kam jet?Jak to tam chodí? CO jídlo?Pláže? A hygiena?Platí se letenka za tak malé dítě? Díky za rady😉

marrrrrry
25. únor 2011

@kratoska No aj som si myslela ak sa smiem spýtať kolko cca víde letenka lebo som kuk a u nás okolo 300/400e može byť tak ? a to aj za malého fu je to aj dosť lebo už aj nad takouto formou doravy premýšlame ... 😒

mmonika
25. únor 2011

@marrrrrry nas vyjde na 4 clenu rodinu cca 1400 eur ... samotne ubytko drahe nie je .. len my s manzelom platime cele ubytko ,dcera ma za polovicu a synator ma cely pobyt zadara .. to nas vyjde na cca 450 eur a zvysok su letiskove poplatky a pod .. mame zaplatene len ranajky , bo sa tam da krasne prestravovat a ani to nie je drahe ...

v Nesebare sme boli je fakt nadherne ,sli sme od hotela autobusom ,aspon sme maly pekny vylet .. 😉

kratoska
25. únor 2011

@marrrrrry Tak kolik přesně stojí letenka nevim, ale za holku platíme 6 990,- a to má pobyt zdarma. Tak předpokládám že to je cena letenky. Vendy budou v květnu 3 roky. Takže aspoň ten pobyt zdarma je dobrý.

kratoska
25. únor 2011

@mmonika Taky jedeme jen se snídaní. Takže 2 dospělí + 1 dítě cca 30 100 Kč. Komplet, pojištění, doprava.

mmonika
25. únor 2011

@kratoska tak to mame podobne ceny ,az na to ze my mame este navyse syna .. .a este premyslam ,ze pred odchodom asi behnem ku nam do zdravotnej poistovne ,bo minuly rok sa stal dcere uraz vybila si zuby v bazene...tak po prichode som jej ich musela dat spravit...tak by som sa tento rok radsej tomu vyhla ..

kratoska
25. únor 2011

@mmonika JJ, je to podobné. Já ještě dostala veletržní slevu na nás s manželem. 😀 Teda, tak to chudinka dcerka. Já jsem nám nechala udělat cestovní a zdravotní pojištění rovnou v cestovce. Tak už na to nemusim myslet.

Kdypak letíte, a asi jsem špatně četla kam. 🙂

marrrrrry
25. únor 2011

@ma77 Ajoj 🙂
Ano máme zaplatenú už polku dovolenky vlastne tam ked to platíš do konca januara či februara tak nejak tu polku alebo zálohu tak je 20 percentná zlava zájazdu.
Na 10 dni to máme a ano iba ranajky,obed ak to bude jak v Croatii nám nebude chýbat lebo nikto nejedol 🙂)) všetci boli na slnku s drinkami vyvalení 😉 malý ten sa nanukom napchával a na večere jak hovoríš niekaM pôjdeme .
A z toho balkóna je kam vidno na more asi nie že ? 😉
Ja som troška študovala tie miesta naokolo kam sa dá íst ten starý nessebar podla foto ma láka a chcem určite do toho aquparku a teda do toho delfinária 😀 a neviem či aj na nejaku lod alebo čo aj podla financii sa uvidí čo a ako 🙂
A ak náhodou nebudeme autom autobusi chodia všade v pohode asi že ?

mmonika
25. únor 2011

@kratoska to poistenie v cestovke mame aj my .. ale toto druhe by som chcela navyse..

my ideme na Slnecne pobrezie do hotela Sunny day.. .

mmonika
25. únor 2011

@marrrrrry posielam foto s Nesebaru 😉

kratoska
25. únor 2011

@mmonika Tak my jedem do hetelu Kotva už podruhé 😀 . Jsem zvědavá jak se to tam změnilo. Poprvé jsem tam byla jenom s manželem v roce 2005. A letos pojedem s dcerkou. Doufám že v letadle nebude zlobit.

mmonika
25. únor 2011

😉

marrrrrry
25. únor 2011

@mmonika no šak ja sa smejm jak blázon aj nás vide na 10 dni cela dovolenka smiešnych 400e a jako tie letenky to je teda iná palka takže cca 1000e letenky máte tak nejak ano , tak som to aj rátala okolo 300/320 a viac stoji jedna letenka aj som dobre pozerala a vy odkial cestujete z Ba ?

kratoska
25. únor 2011

@mmonika pěkné fotky.

marrrrrry
25. únor 2011

@mmonika jéééééééééé krásne foto ja už cchem íst 🙂))))))))))))) teda Vám sa páčilo Bulharsko more atd ?

mmonika
25. únor 2011

@marrrrrry hej my pojdeme z BA mame to blizsie ... inak tie ceny leteniek su fakt draheeeeeeeeeeeeee...
minuly rok sme boli autobusom ,ale tento rok uz radsej nie je .. .ta 24 hodinova cesta dala zabrat ...

more bolo fajne teplucke ,len jeden den sme mali troska riasy ,ale potom uz bolo fakt v pohode ... jedine co my na Bulharoch troska vadi ze fajcia vsade ,a troska sme hladali aj odpadkove kose ... ale to je uz ich natura .. .

mmonika
25. únor 2011

tak este par .. .z hotela

marrrrrry
25. únor 2011

@kratoska ok tak aspon mám ako tak prehlad -Ď.A.K.U.J.E.M 😉
my sme chceli najprv autom ale potom som si to prepočítala kolko to je hodín fúha asi ma aj šlak trafí v aute mne troška býva zle a aj mlý či to zvládne neviem,potom vlakom ale v marci nam budu volat z cestovky či nám vychádza ten spoj ale ani svokra ani moja mama su neni nadšené ani z jedného ani z druhého,tak svokra navrhuje že nám prispeje a pôjdeme letecky lebo ona tak bola s mojim priatelom ked bol vo veku našho malého tak hovorí že za 2 hodky sme tam a máme pokoj,lenže drahému sa to nepozdáva lebo on je typ že necche žmýchať rodičov viete ako myslím tak som strašitánsky zvedavá jak tam my len pôjdeme 😉

ma77
25. únor 2011

@marrrrrry ano je to tak že maš 20% zlavu vidiš ja som aj zabudla na to 😉 ano vidno more ved plaž je blizko len tak cez cestu trošku a si tam tak do toho stareho nesebaru iste chod uvidiš neolutuješ 😉 a autobusy chodia jasne aj do toho aqparku tiež zajdi ked si na take atrakcie aj tam chodi bus myslim že každu polhodku a do nesebaru aj taxi chodi a za malo penez 😉

marrrrrry
25. únor 2011

@mmonika ... fu no autobusom to by bola moja smrť :( A teraz už som troška zmatená a vy aký máte hotelík a kedy idete ??? jul či august ? inak toto som čítala recenzie že špaky v piesku 😖

marrrrrry
25. únor 2011

@ma77 no super ked na more je výhlad to sa tešíme 🙂mhm toto je super ked tam niekto bol a povie ako bolo dakujem 🙂

mmonika
25. únor 2011

@marrrrrry my mame hotel Sunny Day .. je to taky mensi hotel uprostred tych vsetkych velkych .. on je skor pre rodiny s detmi .. a hlavne je ze je cisty ...my ideme koncom jula zaciatkom augusta ...

a plaz oni sice kazdy vecer cistia ,ale dako poctivo to zas nie je ... aj na promenade som dost dlho hladali odpadkove kose .. az cca po 2,5 km sme daky nasli ,ktory bol uplne malyyyyyyyyyy a preplneny.. .

kratoska
25. únor 2011

@marrrrrry Letadlem je to nejlepší, hlavně pro děti,a nejrychlejší. Manžel jezdil s rodičema do Bulharska autem. To byla vždycky štreka. Cesta 2 dny tam, pak zase zpátky..... 😀

Jinak na Sl.pobř. jezdí autobusy, taxíky za super peníze. Aqupark stojí taky za to. Pro děti ideální.

marrrrrry
25. únor 2011

@mmonika aj tento náš Iris bude asi z tých menšich hotelikov sa mi zdá 😉 No to je milé teda koše by mali byť na každom kúsku hm hm 😖 my ideme začiatkom jula jak min.rok do Cratie 🙂 Ano ano pozeraal som aj ten Váš hotel a v tých katalogoch sa mi všetko páči hlavne nech je more kúsok 🙂 A nech je krásne počasie 🙂

ma77
25. únor 2011

@marrrrrry 😉

mmonika
25. únor 2011

@marrrrrry my mame plaz cca 150 -200 metrov ..co je uplne v pohode .. 😉

marrrrrry
25. únor 2011

@kratoska No osobne som lietadlom nešla ešte takže by to bol zážitok aj pre mna aj malého priatel ten už bol oni ako malý chodily aj do Grécka a tak ,tak uvidíme ako to poriešime ešte 🙂 No ten aquapark som pozerala videá to sa mi velmi páči ja som tiež čo sa týka leta a vody ako malé decko priznám sa mám to rada šmýkačky,bola som aj u Vás V Prahe v AquapalAce to je nádherné tam teda Vám poviem bola som bez malého ale 😀 raz by som chcela ist tam aj s ním krásne šmýkačky a atrakcie pre detičky len 4 hodiny cesty je dosť ale oplatilo sa !!!

marrrrrry
25. únor 2011

@mmonika ale jasné to je super jaj už sa tešíme teda všetci 😉

marrrrrry
25. únor 2011

@ma77 😉 😀 😵

mmonika
25. únor 2011

@marrrrrry veru aj my sa uz tesime a deti doslova odratavaju dni kedy uz bude leto ... 😀 😀 😀 😀

my sme chceli ist do Aquapalace len ked sme si to zratali vyslo by nas to len na vstupnom cca 180 leva .... co sa nam vydelo dost ... tak sme to radsej investovali inde ... 😉

kratoska
25. únor 2011

@marrrrrry Já taky letěla jenom jednou. 😀 Manžel taky. Bylo to super. Hlavně 2 hodinky se dá vydržet. Dál bych se už asi bála. Nevim.

Do Prahy do toho Aquapalace chodí brácha s rodinou. A dost často. Taky si to chválí. Bydlí v Praze, tak to mají kousek. Musim říct, že já tyhle bazény nemusim. 😀 Ale občas ten Aqupark na dovče vydržim. 🙂 🙂 🙂 A v Bulharsku je fakt nádhernej. Tam se už v létě těšim.