Dovolená v Bulharsku. Kam jet aj dítětem?

rezetka
30. pro 2008

Ahojte, chceme v létě do Bulharska, to bude mít malý zhruba rok, kam jet?Jak to tam chodí? CO jídlo?Pláže? A hygiena?Platí se letenka za tak malé dítě? Díky za rady😉

ma77
7. dub 2011

@marrrrrry joj a ešte som zabudla cez Rumunsko sa neboj aj nas tak strašili ked sme šli 1krat a sme nikde nestali a šli sme cez den pre istotu ale to bol horor plne cesty strašne vela kamionov serpentiny a neobehneš lebo 4kamiony pred tebou tak sme sa zdržovali a 2 a 3 krat sme šli na noc cez RO a spali sme na pumpe osvetlenej a nič oni už su teraz na inej urovni ako kedysi 😝

marrrrrry
7. dub 2011

@ma77 počkaj počkaj serpentíny ???? blééé jak budem grcat :( no ani ja si nezávidím že s malým ideme ha ha ale nejak prežijeme ,tiež na 10 dni ideme ,no šak aj ja si myslím že už je to iné jak ked ona išla zaiste pred 15 rokmi 😀

ma77
7. dub 2011

@marrrrrry ale ale ved serpentiny su všade aj u nas na SK ale jasne že je to ine ako pred 15 rokmi ve daj u na sje to už ine stavaju tam nove cesty nove domy žiadne osady po ceste a pumpy na urovni čiste wc niekde ale priroda strašne krasna hlavne tie transylvanske alpy to pôjdete takych 80km v kuse okolo tych alp a rieky nadhera sice ked bude den tak uvidiš ked noc tak nič 😉

marrrrrry
7. dub 2011

@ma77 no idemem skoro ráno vyrážame ale aj tak je mi zle ked si predstavím že ledva som do Chorvátska vydržala a to bolo 10 hodín hahahahhahaha ale tak sa teším drahý mi aj krásne plavečky kupil a malý sa stále pýta na more tak musíme vydržat 🙂 no nie ?

ma77
8. dub 2011

@marrrrrry hm hm nove plavečky tak ty sa už pripravuješ ale to zbehne rychlo 😉 a to kedy idete ? my asi tak koncom jula by sme vyrazili uvidim ako bude lebo stavame domček tak sa musime prispôsobiť 😉 takže rano no tak to pôjdete cez den nezavidim som zvedava čo mi povieš po tej ceste 😀 😀 😀 my zvykneme na noc isť okolo 17 vyražame a na druhy den okolo 12 sme tam ked tahame celu noc ja volam tu cestu nekonečny pribeh ved uvidiš spomenieš si na mna 😝 ale už ked tam budeš bude ulava a riadna 😀

marrrrrry
8. dub 2011

@ma77 no nepripravujem ha ha v podstate máme všetko opalováky ešte z min.roka a plavky to som nemala tie po minulom roku som zahodila to som mala také za 8e z tesca a spodok sa pokazil tak mi magel kupil také poriadne ale aj tak by som si zase tieto isté v tesco kúpila potrebujem aspon dvoje plafky 🙂 ideme od 7-17.7 veru to bude nekonečný príbeh ha ha ale ja aj tak nemožem si pomoct som cchela radšej to chorvátsko tam to more je teda krásne čisté a ešte som nevidela ani jednu foto z Bulharska kde by také more bolo tam neni moc čisté také tyrkysové či ??? po tej ceste ti poviem že nikdy viac to už teraz hovorím 😀

ma77
8. dub 2011

@marrrrrry tak neviem ake je more v chorvatsku tam som nebola ale take tyrkysove v BG nie je to maš pravdu 😉 ale ved aj ja som si hovorila po 1ceste že nikdy viac bulharsko a vidiš prešiel rok a zas sme šli a potom aj 3krat ono ta to po čase prejde tie nervy z tej cesty a teraz ideme 4krat no ale čo mam robiť ked moji nikde len do BG a autom dvaja proti jednej 😀 😀 😀 musim sa prispôsobiť 😉

marrrrrry
8. dub 2011

@ma77 no to si aj ja myslím lebo čo som kuk foto je tam také skorej zakalené sa mi zdá ☹ ale tak za tu cenu bolo to trikrát lacnejšie jak croatia tak uvidíme no ale na druhý rok zas croatia hahahahah ale šak ja som rada že niekam vobec ideme xixix a mna tiež prehlasovali tak čo narobíš 😀

marrrrrry
8. dub 2011

@ma77 A ty čo tedas mi poradíš mám nemám kupit malému ten polostan ? premýšlam nad týmto http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

ma77
8. dub 2011

@marrrrrry jaj tak ja nemam take male dieťa ale myslim že hej že ti bude treba lebo nemôžeš nechať take male cely den na slniečku ved tam je silnejšie slnko ako na SK ja sa pri mori vždy spalim a tak sa aspon skryje drobec ved potom využiješ pri druhom 😉 ako su slnečniky aj lehatka na plaži ale za poplatok a dosť velky ked si to vyrataš krat 10 dni tak je to dosť tak vlastny slnečnik malemu stan a ideš 😉

marrrrrry
8. dub 2011

@ma77 No to to neviem že či tam kupime slnečním pre všetkých ten velký alebo malému tento polostan ja tien nepotrebujem ja sa rada smažím ale drahý tiež asi bude cchiet byt skovaný no teda kúpim nejaký ten polostan okrem toho čo som dala link som našla aj za 18e aj za 20 ja neviem cchem taký najlepší 😀

ematko
14. dub 2011

Ahojte, neboli ste niekto nahodou v hoteli Fiesta Beach na slnecnom pobrezi??
🙂

hasleerka
25. dub 2011

@marrrrrry ten polostan je super, my sme ho používali aj tu na kupku ...

marrrrrry
25. dub 2011

@hasleerka ahojko tento konkrétne ste mali???či iný poradíš ? 😀 lebo som nakoniec zistila malý ma už meter že na druhý rok ho napríklad nevyužijem asi by som mala ten rozmer čo bývaju šírka 2m že ???

marrrrrry
25. dub 2011

@hasleerka http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10671151&tab=6 tento som našla nič iné už na slov.stránkach neviem najst potom ešte macko pu ale to nechcem 🙂

hasleerka
25. dub 2011

@marrrrrry áno presne takýto máme ... myslím že tie rozmery budú rovnaké ... náhodou sa tam ešte aj ja vopchám... a na veci je to super, že ich nemáš na priamom slnku a ked sa potrebuješ schovať ...
ale musela som tam vtedy moju 2-ročnú dcéru nasilu držať ... inak vkuse behala a bola v bezéne ... myslela som že ho využijem aj na spanie, ale to nám nehrozilo ..

marrrrrry
25. dub 2011

@hasleerka počkaj teraz ktorý máte neviem 🙂 tento posledný link čo som dala ??? za 15e čo je či tak nejak ?

hasleerka
25. dub 2011

@marrrrrry áno ten čo si hodila link len my sme ho pred 4 rokmi kúpili za 250 Sk ... nájdem dáku fotku a pošlem ti do IP

hasleerka
25. dub 2011

dokelu šak žiadnu poriadnu fotku z toho stanu nemám, aby ho bolo vidno celý

marrrrrry
25. dub 2011

@hasleerka no super takže si bola spokojná ??? no cenovo je asi najlepší aký som našla potom su už drahšie a stačí aj takýto podla mna že ? a lahko sa to rozkladalo???? lebo nemám rada zdlhavé procesy 🙂))) a ked ste v nom ležaly nebolo cítit teplo že odrážalo to tie lúče hej ??? teda odporúčaš ??? no super ak nájdeš potom budem rada...

hasleerka
25. dub 2011

@marrrrrry no ja myslím že nám vždy urobí dobrú službu ... montáž je lahká, akurát my už máme tú spojovaciu paličku zlomenu, takže ho máme krivý, ale vôbec nám to nevadí...

marrrrrry
25. dub 2011

@hasleerka Aha zlomila sa ☹ hm dúfam že sa aj nám nezlomí lebo fakt som nič iné nenašla .-(

hasleerka
25. dub 2011

@marrrrrry a kam presne idete???
my teraz asi ten polostan brať nebudeme, kedže sa tam dajú požičať lehátka s dáždnikom ...

marrrrrry
25. dub 2011

@hasleerka Nessebar/Ravda hotel IRIS 😀 Ja to chem aj potom na kupko tu využit ... ale hej to som počula že aj si tam mamičk priamo v Bulgarii myslím kupila tie velké slnečníky ale šak ja tien nepotrebujem rada sa smažím ja tam cchem len veci dat aby som to nemala rozhádzané kade tade a aby sa tamm laý najedol a oddýchol si od slnka kúpim ho a uvidím aký bude 🙂

hasleerka
25. dub 2011

@marrrrrry a v obchodoch to niekde nemajú ??? myslím že aj v lidli to niekedy mali...

marrrrrry
25. dub 2011

@hasleerka Ano ževraj lidl a tesco mavaju pozerám letáky zatial nič 😒

marrrrrry
9. kvě 2011

@hasleerka Ahojko tak chytila som ten polostan v Lidly je super tak som rada 🙂 vás už nechytá nákupná horúčka na dovču ?? 🙂))) ja v podstate už iba opalovak lebo asi ma chytá alergina na slnko a malému opalovák a možme ist 🙂))) a ešte je ževraj chladica taška do auta čo sa nejak zapne ani neviem že čo kde ako to len drahý spomínal niečo 🙂))) Zdravme už sa nám to kráti jupíííííííííííííííííííííííí 😎

hasleerka
9. kvě 2011

@marrrrrry no suepr že si kúpila ... šak som ani nevidela v letáku ... musím ten dnešný prelistovať ... možno by som aj ja do zásoby kúpila ... horúčku mám každú chvíľu ... stále rozmýšľam čo budem brať , že určite niečo zabudnem, ja som taký stresák ... ale to ma ešte najprv čaká prijímanie ...no my ešte tak 2 mesiace a pár dní ... ja sa neskutočne teším na tých 11 dní nič nerobenia...

marrrrrry
9. kvě 2011

@hasleerka Pozri pripájam foto stál 11 e a je velký jak bulo ha ha ale ozaj super !!! odporúčam ak máš nazvyš euráky určite kup super cena a hovorím cez 2 m šírka 😀 no aj my až 7.7 odchádzame ale to bude hned tu veru ani nehovor aj ja na ležanie slnenie a popíjanie drinkopv a výlety ani nehvor juj 😀 No hovorím my len opalovaky ja asi si plavky kuknem lebo mám len jedni inak možme ist mám všetko 🙂 malému koliesko rukávniky a hračky do piesku kupim tam 😀

hasleerka
9. kvě 2011

@marrrrrry no ved ten je tuším ešte väčší ako ten náš ... ani cena nie je zlá ... tuším tam zajtra skočím ak bude... no vy už 7-ho idete ..no my si ešte počkáme do 21-ho ... prkotinky aj ja plánujem až tam kúpiť ... len chlapovi musím plavky, má len jedny ... dievčatá majú po troje ... a aj mne musia dvoje stačiť... tričká a kraťasy, to budem priebežne kupovať aby mali aj tu čo nosiť a potom to pobalíme do kufrov...