Dovolená v Bulharsku. Kam jet aj dítětem?

rezetka
30. pro 2008

Ahojte, chceme v létě do Bulharska, to bude mít malý zhruba rok, kam jet?Jak to tam chodí? CO jídlo?Pláže? A hygiena?Platí se letenka za tak malé dítě? Díky za rady😉

hasleerka
31. kvě 2011

@kosska3003 hylak určite beriem, je pre deti aj pre dospelých ... a tá biogaya neni zlý nápad , to možno tiež vezmem...

kosska3003
31. kvě 2011

@hasleerka tu biogayu dostavala mala kazdy den na to mohla aj mlieko mi sme mali nutrilon este tak sme nemali ziadne problemy az na to ze mi tam zacala kaslat a soplit tak som tam aj lekaren navstivila a pohode som sa dorozumela po slovensky a dali mi co som potrebovala

adal
1. čer 2011

ahojte 🙂 pridám sa, aj my ideme do Primorska, krásne tam je 🙂 letecky zo Sliača 😉

hasleerka
1. čer 2011

@adal a vy kedy letíte???

adal
1. čer 2011

@hasleerka 24.6.2011 🙂 už sa teším, ideme s mojimi rodičmi tak snáď si aj trocha oddýchnem 🙂

ma77
1. čer 2011

ahojte joj jak vam zavidim všetkym čo idete letecky ja by som hned šla ale mm nechce ani počuť tak už 4rok ideme autom a ja mam depku už od januara 😀 😀 😀 ale zas ma to aj vyhodu že ked chceme ist niekde dalej od hotela tak mame načom 😉 tiež ideme do Primorska a tešim sa lebo tam sme ešte neboli 🙂

hasleerka
2. čer 2011

@adal tak ty už chvíľu letíš ... super ... potom nám povieš najčerstvejšie zážitky...
@ma77 budeš aj ty šoférovať či len tm???

adal
2. čer 2011

@ma77 cestu nezávidím, ale Primorsko je super 🙂

adal
2. čer 2011

@hasleerka poviem 🙂

maba
2. čer 2011

poraďte mi baby.V Bulharsku sme nikdy neboli.Syn teraz zmaturoval a dohodol sa s dvoma kamarátmi,že sa vyberú vlakom na Slnečné pobrežie.Len tak...Ja mám z toho horor a oni sa vytešujú. Platí sa tam levami-alebo ako sa to volajú ich peniaze?Oplatí sa zmeniť tam,alebo tu?Neviem,ako dlho budú cestovať a koľkými vlakmi... Ani neviem koľko mu mám dať peňazí asi na 10 dní.Ani,čo mu dať jesť na cestu,keď bude teplo,aby sa nepokazilo...Ďakujem Vám vopred za každú radu 😀

ma77
2. čer 2011

@hasleerka ahojky nie ja nešoferujem nemam vodičak ☹ ale mm ťaha celu cestu sam ale on rad šoferuje preto ho to bavi autom 😉 ale zas aspon vidime krajinku 😀 😀 😀 RO a BG ale na nervy je to 20h v aute ☹ ale už ked sme tam tak je fajn prve čo hladam je sprcha 😉 a postel 😀 😀 😀

ma77
2. čer 2011

@adal No tak sa tešim boli sme už v Sozopole c černomorci a v Nesebare tak chceme skusiť Primorsko ved už ked sa tam trepeme 1200km tak treba toho vidiet čo najviac uvidime do kedy nas to bude bavit ale na druhy rok si zas vyhladneme ine stredisko 😉

kosska3003
2. čer 2011

@maba ahoj ja som uz sla vlakom mala som 17 vtedy tiez sa mama strachovala ako ty aj ja by som sa kazdy den som sa musela hlasit sms ze zijem tak nabal ho eurami pekne a tam nech meni za leva ale len v banke nie u poulicnych menicov lebo ty ho oklamu len taky fukot mne mama nabalila rezne na cestu a cesta trvala jeden a pol dna teraz je to trozku menej a kolko penazi no je to tam lacnejsie ako u nas myslom ako strava aj ine veci tak mu daj ako uznaz za vhodne ako keby siel niekde tu na Slovensko na 10 dni my sme ako rodina 3 clenovia dieta malo rok minuly 500eur ranajky sme mali na hotely inac sme sa stravovali vonku a to sme si aj handry pokupili aj alkohol nieky pleinky a tak

hasleerka
3. čer 2011

baby tie čo ste už boli cez cestovku v BG a náhodou vám ochoreli deti alebo vy .... viem že doktor príde ale platí sa aj za ošetrenie??? mám vziať peniaze navyše...

adal
15. čer 2011

Ahojte, ešte by som sa chcela opýtať, prevárali ste deťom na prípravu vodu z vodovodu, alebo mám radšej kupovať ? Už sa nám to kráti, o 9 dní letíme 🙂
Vopred ďakujem za odpovede 😉

adal
15. čer 2011

prípravu mliečka samozrejme som nenapísala 😒

kosska3003
15. čer 2011

@adal aj na lad si dajte pozor lebo lad robia z vody z vodovodu radsej bez ladu ako nemusi sa vam nic stat ale nikto to znasa tahsie a oze dostat hnacky
a detom len kupovanu!!!!!!!!!!

este raz krasnu dovolenku 😀 😀 😀

adal
15. čer 2011

@kosska3003 ďakujem pekne 🙂

ma77
15. čer 2011

@adal Tak krasnu dovolenku a kam idete ? myslim stredisko 😉 dievčata už sa nam to bliži 😉 my ideme okolo 10jula nam je to jedno ideme na blint 😉 do Primorska 🙂

adal
15. čer 2011

@ma77 my ideme tiež do Primorska 🙂

kosska3003
15. čer 2011

@adal ten hotel poznam to mas na skok k severnej plazi super ten hotel sa mi strasne pacil

mirko
15. čer 2011

Ahojte, my ideme tiez do primorska, ako uz asi 5 rok za sebou, ideme autom s 2 detmi cca 20 hod---madarsko-srbsko-bulharsko.
Ubytko mame v Aparthotel Gardenia...ideme asi 4 auta + 1 rodina lietadlom.......odchod 7augusta-nastup 8ho-dufam ze sa tam stastlivo dopravime..

ma77
15. čer 2011

@adal Krásny hotela hlavne blizko pláže 😉 my neviem kde skončime kedže ubytko si budeme hladať ked šťastne dorazime autom 😉 ale tiež chcem blizko pláže 😲
@mirko Tak nezavidim cestu z 2malymi drobcami 🙂 my ideme 4krat a len autom ale do primorska 1krat a chodime cez RO 😲 😲 😲

hasleerka
15. čer 2011

@adal no veru krásny hotelík máte ... a vy už to máte veru za pár dní
my ešte mesiac....

mirko
15. čer 2011

@ma77 a ake su tam cesty???? lebo rozmyslame ze tentokrat by sme isli mozno aj cez RO, ale neviem ci to nie je nebezpecne ☹

adal
16. čer 2011

@mirko moji rodičia si toto letovisko tiež "zamilovali", idú teraz s nami štvrtýkrát (my prvý) a vlastne oni nás "nakopli" 🙂 ja osobne by som cez RO nešla, raz sme tadiaľ išli autom a veru nie je to bezpečné 😒

hasleerka
16. čer 2011

no moja kámoška tam tiež bola už 4x aj s deťmi aj len s manželom ... veľmi nám to vychválila tak sme dali na jej rady ... dúfam že budeme tiež spokojní ...

ma77
16. čer 2011

@mirko ahoj neboj nie je to nebezpečne my ideme 4krat cez RO a nikdy žiadny problem 😉 aj sme dokonca spali ale na pumpe osvetlenej niekde pri ceste by som sa bala aj ja 😒 inač RO je už na inej urovni ako kedysi za sociku odkedy su v EU tak je tam ok dialnice sice malo ale pri velkych mestach porobene nove obchvaty takže sa netreba trepať cez mesto ani cez Bukurešť sa nejde skôr by som povedala že v BG skapal pes 😀 😀 😀 samozrejme mimo letovisk 😉 cesty tankodrom a bytovky ako lunik 9 v KE 😀 😀 😀 chudak autičko a inač v RO je strašne krasna priroda je načo pozerať ale ked už sa vybrat tak na noc lebo cez den je husta premavka samy kamion na nervy alebo cez vikend 😉 my ideme v sobotu aby sme v nedelu prechadzali cez RO a cez Srbsko som nešla nikdy nemame pasy 😉