Dovolená v Bulharsku. Kam jet aj dítětem?

rezetka
30. pro 2008

Ahojte, chceme v létě do Bulharska, to bude mít malý zhruba rok, kam jet?Jak to tam chodí? CO jídlo?Pláže? A hygiena?Platí se letenka za tak malé dítě? Díky za rady😉

soanpe
25. únor 2009

tynushqa,asi si nečetla odkaz na www.blueflag.org Je to sice v angličtině,ale dnes to snad není problém 😉

hasleerka
25. únor 2009

soanpe a máš aj niake ubytovanie vytipované, alebo vždy je to ináč ... ja mám od kámošiek vychválené prímorsko a prímorie, tento rok sa tam asi nedostaneme, neviem ako manžel s prácou, ale na rok aj keby sa čo dialo tak tam ideme 🙂

soanpe
25. únor 2009

ted kouká na stránky ck a jsem zděšená,jaký mega hotely za ten rok v Primorsku vyrostly 😒 😠 ☹ bývalo to takový krááásný městečko

lili456
25. únor 2009

my sme boli v Sunny Beach.bolo genialne.plaze su uplne vhodne pre maminky z detmi
-samy piesok.aj ja som sa vratila nachvilu do detskych cias a stavala som si hrady.
fakt sranda.
boli sme v hoteli Black sea.
tento rok pojdeme urcite.ale vrelo odporucam.
je to trocha drahsia stvrt nez primorsko.
ale tam to v noci nenormalne zije a hlavne som si tam nakupila vela znackovych veci za par korun.

rezetka
autor
2. bře 2009

Holky, dají nám na požádání na recepci postýlku?A jak se tam jezdí s kočárkem?A vezmou do letadla jakýkoli nebo to musí být golfky?

leninka75
3. bře 2009

rezetka, my sme mali postieľku dopredu objednanú v CK a platili sme za ňu potom na mieste asi 3 eura na deň... dolietadla vezmú všetko, dokonca sme mohli ísť s kočíkom až po schodíky do lietadla a tam nám potom personál kočík označil a dal do spodného priestoru lietadla......... horšie to bolo s vodou, slováci nám nechali 2l fľašu s čajom, ale museli sme sa z toho pred nimi napiť........ bulhari boli nekompromisní, absolútne ich nezaujímalo, že je to voda pre dieťa, všetko čo malo viac ako 0,5l nám zobrali a museli sme potom kupovať na letisku, a to moja malá vypije 2-3 litre tekutín denne

romcatko
4. bře 2009

ahoj holky, ptám se asi znovu, ale nevíte, zda a jaé se dají v BL koupit jednorázové plenky? Nebo jste je vezli pro prcky sebou?

alon111
4. bře 2009

myslim ze tam nebudes mat problem kupit cokolvek .ja som bola v nesebare a tam bolo vsetko a aj par takych veci co tu som marne hladala.tam boli obchody otvorene az do pol noci 😉

hasleerka
4. bře 2009

jej ako vám tíško závidím to bulharsko, my sa tiež chystáme, len tento rok nám to nevýjde ... ale budúci rok dúfam tiež navštívime asi prímorsko ☹

leninka75
5. bře 2009

romcatko, nájdeš tam všetko aj stravu v pohárikoch takú istú ako u nás alebo teda u vás, zober si len to čo nutne potrebuješ na cestu, prípadne na prvý deň pokiaľ sa zorientuješ, jediné čo som si brala na celý pobyt boli čajíky pre malú - sáčkové a granulované a plienok tam veľa neminieš, veď detičky sú tam skoro stále holaté

romcatko
5. bře 2009

Leninko díky moc. 😉 za info.

leninka75
6. bře 2009

rada!!!!.........ak by si ešte niečo chcela vedieť rada poviem...

bajnokova
6. bře 2009

Ahoj holky mi taky uvažujem letos na dovču do Bulharska do Primorska ale chtěli by jsme asi jet autem?Jeli jste tam někdo autem?

leninka75
8. bře 2009

bajnokova, my sme boli lietadlom, ale máš recht, že autom s takým drobcom...... tak bz som asi nešla, skôr vlakom, ale je to na tebe...

hasleerka
11. bře 2009

leninka a dá sa ísť do bulharska aj vlakom, robia to aj cestovky, či na vlastnú päsť

soanpe
11. bře 2009

no vlakem to je fakt jen pro otrlé. 😀
annynka vám povypráví

leninka75
12. bře 2009

hasleerka, vlaky robia aj cestovky, ale môžeš si aj sama rezervovať miesto, skús pozrieť stránky ŽSR, bývalo to tam........ soanpe, každý má nejaký zážitok z cestovania a ak mala annynka zlý zážitok z vlaku, tak to nemusí platiť všeobecne............. annynka, čo sa ti prihodilo????

romcatko
12. bře 2009

holky porovnejte alse ceny. Myslím, že dnes se vlak do Bulharksa moc nevyplatí. my jezdili jako menší s rodiči vlakem a dodnes si pamatuji cestu přes Rumunsko 😖 hrůza

zdeni1
12. bře 2009

Holky prosím poraďte, vzaly by jste v létě do Bulharska pro 27m dítě golfky?

romcatko
12. bře 2009

zdeni, asi záleží hdně na tom, zda je zvyklý chodit tady v ČR venku sám a taky, jek daleoko budete mít ubytování od pláže a co se tam vše hodláte podnikat.

johanda
12. bře 2009

zdeni - naše malá bude mít v létě něco přes 30 m a golfky berem. Jedeme do Nesebaru, takže plánujeme i nějaké výlety po městě, možná zajedeme zavzpomínat do Sozopolu 🙂, myslím, že nám kočár bodne. Přibalíme taky nosítko (ergo), kdybychom jeli někde na výlet do přírody. Myslím, že kočár bodne i na letišti.

alon111
12. bře 2009

johanda normalne ti zavidim je tam nadherne ja som si tam uzila krasnu dovolenku 😉

zdeni1
12. bře 2009

Holky děkuji, já to hodně zvažuji. Na pláž bude určitě chodit pěšky, ale přemýšlela jsem, že když bychom večer někam šli tak může v golfách spát. A nebo i na ty výlety budou dobrý. Asi je tedy vezmeme.

nataly7
12. bře 2009

ahoj mi sme boli na slnecnom pobrezi bolo super odporucam hned vedla je nessebar krasne mestecke dobre ceny ,more , no proste pohoda kazdy to musi posudit ale sam podla narocnosti nam sa pacilo aj strava bola ok ja milujem ich salaty majte sa

lucinka1104
12. bře 2009

Boli ste niekorá aj v KITTENE ? My ideme tam, letecky už 26.6. 😵

nataly7
12. bře 2009

ja nie ale moja sestra ano chvalila si bolo super aj fotky mali pekne do ktoreho letoviska doletite mi sme boli na slnecnom mi sme doleteli do burgasu

lucinka1104
13. bře 2009

tiž do burgasu 😉

monique3003
16. bře 2009

ahojte baby, ja pracujem v CK takže ak plánujete dovolenku v Bulharsku rada vám poradim, prešla som celé čiernomorské pobrežie a videla tam snáď milion hotelov, ak máte záujem pokojne mi piste ja vam poradim a iste sa ozvem a lukinka1104 co by si chcela vediet ku kitenu??? kam cestujes????

lucinka1104
18. bře 2009

Moni my sme simohli vybrať len medzi Kittenom a Prímorskom naša cestovka iné nerobí tak či sme sa rozhodli dobre....bývať mame v hotely Valena a ešťe ,nikdy som na dovolenku necestovala takto skoro bude tam už na konci juna teplo? dakujem

jeannie
18. bře 2009

ahojte tak k tomu bulharsku. bola som s rodinou v Kitene to je humus všade bordel a smrad no hnus... keď tam idete tak sa vyhnite kitenu.... je to kúsik do prímorska ale ani tam nič moc... radšej keď chcete vyhodiť peniaze tak aby vam aj pamiatka zostala na niečo pekné