Dovolená v Bulharsku. Kam jet aj dítětem?

rezetka
30. pro 2008

Ahojte, chceme v létě do Bulharska, to bude mít malý zhruba rok, kam jet?Jak to tam chodí? CO jídlo?Pláže? A hygiena?Platí se letenka za tak malé dítě? Díky za rady😉

mata77
30. črc 2012

@werunka21 Ahoj, manzel vcera nasiel celkom fajn ponuku na hotel v Lozenci
http://www.solvex.sk/dovolenka/bulharsko/lozene...

len mam trosku obavy tam ist, na googli som o nom nasla len jednu recenziu a nechcem riskovaz s 2 malymi detmi. Nevies mi v tomto poradit? Dik 🙂

werunka21
30. črc 2012

@mata77 ahoj, my byli přes CK Alexandria v Merlinu, (nevím, jestli působí i na slovensku). A bylo fajn. Co se týká moře, pláže a okolí. Byli jsme spokojeni. Žádný kravál, krásný klid, vesnička tak akorát. Ohledně hotelu ti asi neporadím, ale takhle vypadá dobře. Ještě ti mohu doporučit zavolej nebo zajdi přímo do cestovky a poptej se. Oni ti určitě rádi doporučí nějaký fajn hotel pro rodinu s dětmi. Manžel to tak vždycky dělá a oni nám něco doporučí "na míru" podle našich požadavků, představ i financí 😉. Oni vědí, jaké mají kde recenze 😉

mata77
8. srp 2012

Ahoj Werunka, vdaka za radu, nakoniec zvitazilo Chorvatsko, tak snad nam to vyjde i tam, i ked to nie je to co by som najradsej. Mozno ked deturence podrastu, pojdeme i dalej. Vsetko dobre Ti prajem 🙂

hasleerka
9. srp 2012

tak my sme už dovolenky doma ... v Prímorsku bolo úžasne ... aj keď pravdu poviem, prvé dva dni som nebola moc nadšená ... ale potom som nedostatky hodila za hlavu a len si užívala ... určite tam chcem ísť zase ... naozaj tam človek nakúpi všetko ... ceny zhruba ako u nás, v reštikách boli obedy fajn ... boli sme kuknúť aj v aquaparku ... no šla by som tam aj na tri týždne...

kardinal
11. srp 2012

ahojte! Tak my sme sa vratili pred tyzdnom. Boli sme na Slnecnom pobrezi hotel MPM Blue Pearl. Bolo super, mala si to uzila, aj ked sme mali male zaludocne problemy, ale trvalo to necele 2 dni. Dalo sa tam vsetko kupit, vecsinou rovnake ceny ako u nas, az na kojenecku vodu, tu sme kupili len v lekarni a 1,5l vyslo 3€. Ostatne v pohode. Hned by som sla znova 🙂 . Aj let zvladla mala celkom fajn.

cencula
28. dub 2013

ahojte prosím vás bol niekto minulý rok v Pomorí v hotely Elektra? sme 4členná rodina, a chceli by sme ísť posledné dva júlové týždne, ak áno tak ako ste išli cez cestovku? poradte dakujem

mamina321
29. čer 2013

@kardinal ahoj, my ideme do Blue Pearl na konci jula. Takze hovoris ze je to tam super? Co odporucas zobrat, co netreba? A je to tam aj pre deti ozaj take super? A s kocikom v pohode? minuly rok sme boli v BG v oblasti Sv. Vlas a teda cista katastrofa, vsade schody, nedalo sa s kocikom chodit, stale sme ho len prenasali.

kardinal
1. črc 2013

@mamina321 Ahoj! Nasa mala v case dovolenky necely rok, takze sme kociar tiez vyuzivali a nebol problem. Co sa tyka detskej stravy vsetko (hami, nestle, nutrilon...) da sa kupit v obchodoch alebo v lekarni aj plienky ceny tak ako u nas. Ale v pohode sa da vybrat aj z hotelovej- bol tam dokonca dietny pult, kde byvalo dusene mäsko, dusena zeleninka...
Dokonca v lekarni kupis aj BioGayu.
Neviem ake mas stare deticky, ale pomerne blizko su viacere aquparky- doszanes sa tam ich mestkou dopravou.
Peknu dovolenku, ak mas nejake otazky napis.

mamina321
1. črc 2013

@kardinal takze blizko hotela je lekaren aj obchod kde kupim detske potreby ze? no nutrilon zoberiem z domu, akurat dojcensku vodu budeme musiet dokupovat a plienky asi, nech ich nemusim tolko brat z domu, aj pampersky sa daju kupit? lebo ine sa nam neosvedcili. Super ze je tam aj dietnejsia strava. Minuly rok ked sme boli tak mal maly tiez necely rok, ale tym ze v areali hotela a cestou na plaz same schody tak sa nedalo presuvat v pohode s kocikom co ma nervovalo a prinasalo nepohodu na dovolenke, lebo ked aj zaspal, tak sme mohli ist na plaz, on mohol spat v kociku a takto cele zle. Aj teraz sa este vyvaza v kociku, takze ho berieme, ale uz sa vozi len na dlhsie trasy, teraz ma 20mes.diki za rady.

kardinal
1. črc 2013

@mamina321 Kupis tam pampersky. Blizo hotela je vela obchodikov aj lekaren. 🙂

loralo
1. črc 2013

Bol niekto v Primorsku hotel Perla Beach? cestujeme s 11mesacnym syncekom. Su tiez v okoli obchody kde kupim vsetko ako nutrilon, hipp prikrmy, plienky, atd?

mamina321
19. črc 2013

@kardinal este sa ta spytam , v hoteli boli k dispozicii k lehatkam aj osusky, ci tie ste mali svoje, alebo sa dali za nejaky poplatok poziciat?

victory1
19. črc 2013

Ahojte, dovolim si pridat sa, tiez by sme radi do Bulharska, ale pojdeme len sami dvaja bez deti. Mam z toho trochu obavy, kvoli meduzam v mori, svabom na hoteli a spinavym plazam. Teda tym vsetkym ma strasi moj brat, ktory absolvoval Bulharsko pred dvomi rokmi aj s rodinkou.
Kocky, neporadili by ste mi nejaky fajn, aspon 4* hotelik, kde sa nic z tych spominanych katastrof nenachadza? Kludne moze byt aj rusnejsie stredisko, kedze budeme len sami...

hasleerka
19. črc 2013

@victory1 my sme boli v 3* hoteli belica a žiadne potvory sme veru na izbe nemali .. každý deň nám upratovali, menili uteráky, v polovici nám menili aj obliečky. boli sme v prímorsku , pláž bola čistá, medúzy sme nevideli .... a ideme ešte aj tento rok

kardinal
20. črc 2013

@mamina321 Ano boli aj uteraky na plaz

kardinal
20. črc 2013

@victory1 Ahoj, my sme boli minuly rok na Slnecnom pobrezi v MPM Blue Pearl- a ziaden taky problem nebol. Hoelovu plaz upratovali kazdy vecer. Meduze v mori neboli a svaba som nahoteli nevidela 🙂

mamina321
20. črc 2013

@kardinal a tak to je super, takze nemusim pakovat milion uterakov a osusiek ze?

kardinal
21. črc 2013

@mamina321 Predpokladam, ze nie. Teda ak sa nic nezmenilo.

janazba
21. črc 2013

@kardinal Ahoj, my sa chystame do hotela Blue Pearl...chcem sa spytat ci je tam nejake rusnejsie centrum, promenada alebo nieco na vecerne prechadzky a nejake ihrisko aspon hojdacka v blizkosti...diky

victory1
22. črc 2013

@hasleerka
@kardinal Kocky dakujem, pozriem to na nete a nech drahy rozhodne...

kardinal
22. črc 2013

@janazba rusne centrum, je kusok od hotela, je tam kam chodit. Co sa tyka ihriska bola smiklavka aj hojdacka hned na plazi pred hotelom. Viac neviem, mala este vtedy velmi nechodila na preliezky 🙂

palomka
22. črc 2013

@janazba my sa do toho hotela chystame na buduci rok 🙂 ked sa vratis das prosim info do spravy aky je hotel?? dakujeeeem, prajem krasnu dovolenku. podla mna jhe tento hotel najkrajsi co som v bulharsku na nete nasla 😀

palomka
22. črc 2013

@mamina321 my sa do toho hotela chystame na buduci rok.
ked sa vratis das prosim info do spravy aky je hotel?? dakujeeeem

janazba
23. črc 2013

@kardinal A este som sa chcela spytat na jedlo behom dna, ranajky obedy vecere asi klasika ale co bolo na desiatu a olovrant? Asi nejake kolace a pecivo ze? Kava hocikedy?

kardinal
23. črc 2013

Hej boli kolace, sendvice, pizza hlavne na popoludnajsi snack. Plus kava, napoje, zmrzlina. V urcite hodiny bola hlavna restika, medzi tym bar pri bazene, kde byvalo aj jedlo a este lobby bar. Takze sa v pohode dalo 🙂 . Nehladovali sme.

hasleerka
26. črc 2013

servus dievčence ... si užívame .. je tu super, počasie krásne ... všetky ktoré sem idete, želám krásnu dovču

mamina321
2. srp 2013

@janazba uz ste isli do blue pearl? my sme sa len vcera vratili, bolo super! prechadzat sa da na obe strany od hotela, je tam rusno, da sa ist kam prejst, sadnut si, kolotoce.
ak ta zaujima nieco viac a este ste nesli, daj vediet, odpoviem konkretne.
@palomka podrobny report z dovolenky ti napisem neskor, este vybalujem, periem, a maly sa mi zobudil prave, tak nestiham.

blahova_andrea
2. srp 2013

my se teď vrátili z primorska a malý si to tam neskutečně užil!

palomka
2. srp 2013

@mamina321 super. a keby si mohla ake su ceny v okoli, nieco o hotely a aky bol transport z letiska....dakujeeem

janazba
2. srp 2013

@mamina321 Jeej, dakujem, ideme az 16.teho , neviem sa uz dockat. Len same pozitiva pocuvam...s akou cestovkou ste isli? My ideme so solvexom.