Dovolená v Bulharsku. Kam jet aj dítětem?

rezetka
30. pro 2008

Ahojte, chceme v létě do Bulharska, to bude mít malý zhruba rok, kam jet?Jak to tam chodí? CO jídlo?Pláže? A hygiena?Platí se letenka za tak malé dítě? Díky za rady😉

janka_pn
25. kvě 2010

my sme boli aj s mimi minule leto v primorsku a bolo bajin, ale dieta este prilis male... tento rok tam ideme zas 😀 . letecky.

cencula
25. kvě 2010

janka cez akú cestovku idete? a kolko vás to vyjde? lebo my by sme chceli ísť tiež, ale ideálne by bolo ísť na súkromné ubytovanie ale cesta letecky - kolko vyjde letenka, díky

ma77
25. kvě 2010

ahoj dakota14 neboj bude pekne počasie mz už sme boli 2krat minuli aj predminulz rok a ya 10dni pršalo iba ray aj to večer tam je cele dni pekne a teplo peknu dovolenku prajem a inač kde idete presne?a cey aku cestovku?

janka_pn
25. kvě 2010

2 osoby plus mimi, poistenie, let, teda uplne vsetko, ale bez stravy v apartmanoch, nas to vyslo cca 30 tis. korun. a bolo to tusim hechter, ale este to zistim, nepamatam sa 😅

dakota14
7. čer 2010

Ahoj ma77 ideme do Primorska cez Hechter

kosska3003
14. čer 2010

ahoj ja idem do hotela Julia v Primorsku a idem cez solvex a nepicula som tu dobre hodnotenie tak uvidim nepoznate niekto tento hotel dakujem

dakota14
16. črc 2010

Ahojte my sme sa vrátili z Prímorska počko nevyšlo tri dni nám pršalo ale inak všetko ok možno skúsime zas na budúci rok 😀

ma77
30. črc 2010

ahojte my sme sa včera vrátili z bulharska nesebar ravda a bolo super a tiež nam 3dni pršalo ale len večer cez den horúco a to som bola dosť prekvapená že prší lebo teraz sme boli 3 rok a pred tým 2 roky nam nikdy nepršalo takže to počasie toho roku asi hapruje všade nie len u nás

lubii
1. srp 2010

@ma77 ahoj, napíš prosímŤa, akú ste mali cestu a kadiaľ ste šli? My sme boli v Chorvátsku kôli malému, že je to bližšie, ale sme sa rozhodli, že na budúci rok pôjdeme do Bulharska.

cencula
2. srp 2010

ahojte mi ideme teraz 6.8 do bulharska do letovišťa kitten bol tam niekto? aké sú am ceny nemáme tam stravu a ideme na 12dní s dvoma deťmi a nemám šajnu kolko korún si máme zobrať poradí niekto? na jedlo náročný nie sme

mmonika
2. srp 2010

Ahojky, my ideme do Bulharska tento tyzden v stredu 4.8 . Ideme na Slnecne pobrezie ,tak sme zvedavy ake to tam bude ... Jedny si chvalia ,iny nie je ,ale berieme to tak ze 100 ludi 100 chuti 😉 ale pocasie na tento tyzden hlasi pekne ,tak sa vytesujeme 😀

kosska3003
2. srp 2010

@cencula aj ja idem 6.8 nejdete nahodou lietadlom z BA lebo aj mi ideme na 12 dni my berieme viac penazy radsej nikdi neviem ideme do Primorska

ma77
2. srp 2010

ahoj lubii neviem ake maš velke dieťa ale je to dlha cesta okolo 20h aj s prestavkami my chodime cez rumunsko už 3 rok a chodime v noci lebo cez den su prepchate cesty hlavne v rumunsku samy kamion myslim že s malym dietatom je to dost naročna cesta ale da sa zvladnut no neviem ja by som z malym na taku dlhu cestu nešla ale zas ked už tam prideš tak je dobre len prišli sme unaveny nevyspati a spoteni predsa 20h v aute je dost ale cenovo je tam super čo sa tyka stravy vody oblečko aj more bolo teple aj počasie super tak sa rozhodni maš ešte rok čas

ma77
2. srp 2010

cencula ceny su tam ako u nas čo sa tyka stravy my sme boli sice v nesebare a boli sme 3 mali sme ranajky v hoteli a tam sme minuli na obedy a večere okolo300 eur na 12 dni ale popritom aj malinovky nejake oblečko sladkosti a tak my sme šli autom cez cestovku tak ubytko na 12 dni naš vyšlo 500e a benzin strava poplatky na cestach dokopy cela dovolenka 1200eur tak celkom prijatelna cena

ma77
2. srp 2010

a ešte som zabudla oplati sa ist do bg aj na blint nie cez cestovku kamoška bola minuli tyžden v nesebare a našli hned krasne zariadeny apartman a noc ich vyšla 20e bola tam kuchyna komplet zariadena umyvačka riadu mikrovlnka ladnička konvica hrnce taniere potom spalna velky balkon aj kupelna zo sprchou takže na druhy rok už jedine na blint vyde to ovela lacnejšie ako hotel

monika_123
2. srp 2010

@mmonika ak má byť pekné počasie tak si to užijete 🙂 na slnečnom pobreží je pekne

svoba
2. srp 2010

já jsem na půl Bulharka a s malym dítětem bych do Bg nejela. Jsou tam častý průjmy, střevní obtíže, do moře vtékají splašky, ... miluju to tam! ale je to prostě jih. 😀

cencula
2. srp 2010

kosska3003 (25, Varín, okres Žilina) pas užívateľa
Registrovala sa 14. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 3321 príspevkov a 3 albumy.
Marika má 1 rok a 2 mesiace

kosska3003 ahoj my ideme z popradu do kiten ale možno sa stretneme, bola by som rada

lubii
2. srp 2010

@ma77 ďakujem 😉 . My sme už v Bg boli asi pred 5 rokmi, a šli sme tam cez Srbsko a naspäť cez Rumunsko, trvalo nám to asi 24 h,tak som chcela vedieť, či sa nejak cesty nezlepšili. Vtedy ešte nebola diaľnica z Miškolca do Budapešti, tak cez Maďarsko nám to dosť trvalo a ešte "obchvat" Sofie bol desný. Cez Rumunsko sa mi zdala cesta horšia, ale zato tá príroda tam je krásna. Išli sme ešte za dňa, takže tie kamióny bol fakt des. Malý má teraz 3 roky, tak uvidíme čo bude o rok.

@mmonika my sme na Slnečnom pobreží boli je tam super.

kosska3003
2. srp 2010

@cencula no ja idem z BA cez solvex no kiten je blizucko od Primorska

@svoba ako to aj tu mas tak nevies aka voda je v bazene aka v jazere to potom by som s deckom nikam nesla len doma sedela keby som hladala taketo negativa ved keby nahodou lieky mam a doktory su aj tam a jest jej nieco beriem z domu a nebudem ju napchavat zmrzlinama a hovadinami z coho by ju prehanat mohlo

ma77
2. srp 2010

lubii my sme si dali na nete mapu a cez srbsko nam to dalo o 200km dalej preto chodime cez rumunsko ale cesty v rumunsku su na ovela lepšiej úrovni ako pred 5rokmi stavaju nove obchvaty aj dialnice ale zas v bg nerobia nič tam je to sami tankodrom maš pravdu príroda je tam úžasna hlkavne ta cesta cez transilvanske alpy nádhera normalne som z auta fotila ale je to asi 80km úsek tak všetko sa nedalo

kraskanz1
3. srp 2010

ahojte mi sa chystame tiez do bulharska a chcem ist cez hechter ale kukam last minity a bud mam v hoteli vsetko za strasne prachy alebo nemam v hoteli nic za malo penazi a ja by som chcela nejaky stred nech je all inklusiv nemusi to byt ziadny luxus a nech je tam nejaka moznost zabavi na vode myslim skutre a tak ...teda ziadny stred neviem najst co ja viem tak do 400e letecky... ☹

diddi
3. srp 2010

polpenzia, ani all inclus. sa absolutne neoplati v Bulharsku.....uplne stacia ranajky....vsade naookolo sa da najest a za uplne uplne lacno...kdezto jedla v hoteloch nebudu nic moc.....stale to iste...za all inclus. pocitaj 100eur na osobu/pobyt......a obed s vecerou budes mat max. za 8eur dokopy...mozete si dat tanier pre dvoch a zarucujem ti, ze to nezjete!

mravvcek
4. srp 2010

Prosim vas ked chcem ist letecky do bulharska trebapas?Na stranke ministerstva som nasla ze staci obcianka,je to tak?

kosska3003
4. srp 2010

@mravvcek ano staci ja som na obcianku uz letela

mravvcek
4. srp 2010

Dakujem za info kosska 😀

ma77
4. srp 2010

suhlasim s diddi v hoteli sme mali ranajky švedske stoly a každy den bolo to iste bola sice aj kava mlieko džus ale čo sa tyka jedla tak vždy rovnako každe 3roky ale najest sa tam da lacno my sme traja dali večeru v reštike komplet polievka druhe pitie a platili sme 10eur čo u nas sa za to nenajeme

kosska3003
4. srp 2010

@mravvcek neni zac prijemnu dovolenku

mmonika
14. srp 2010

Awojky ,
my sme sa z Bulharska akurat vcera vratili ... boli sme autobusom cesta tam nam trvala rovnych 24 hodin ,cesta spat uz len 18 hodin,ale sme si z drahym povedali ,ze ak este pojdeme v buducnosti do Bulharska tak uz len letecky...
Boli sme na Slnecnom pobrezi,v hoteli Sunny Day,je to taky mali rodinny hotel...velmi prijemny ,bazen aj pre male deti,tobogany ,prijemny presonal,a hlavne sme mali ciste izby 😀 😀 😀 (coho som sa obavala asi najviac ) ..Mali sme zaplatene len ranajky ,na ktore sme sice museli vstavat na budik ,bo inak by sme asi vsetky prespali 😀 😀 😀 stravovali sme sa priamo v hoteli kde sa dalo dobre najest,ale aj v okolitych restauraciach neboli zle jedla ...ceny boli lacnejsie ako u nas ,ale nieco zas bolo aj drahsie ... deti sa tam vyblaznili dosyta aj na tych vsetkych atrakciach ..
Jedine co nam prekazalo ,ze vsade po ulici boli same odpadky a odpadkovy kos sme nasli snad po 2 km ,ale to je uz asi taka mentalita Bulharov...

diddi
14. srp 2010

@mmonika jeej,my letime do BG a do Sunny day v utorok 😀