Dovolená v Bulharsku. Kam jet aj dítětem?

rezetka
30. pro 2008

Ahojte, chceme v létě do Bulharska, to bude mít malý zhruba rok, kam jet?Jak to tam chodí? CO jídlo?Pláže? A hygiena?Platí se letenka za tak malé dítě? Díky za rady😉

hasleerka
19. čer 2011

@mirko potrebovali ste niekedy v prímorsku doktora??? alebo nevieš či niekto nepotreboval??? či je tam dobrá starostlivosť...

mirko
19. čer 2011

@hasleerka chvalabohu sme nepotrebovali a dufam ze ani potrebovat nebudeme.....a ani veru neviem o nikom znamom ci potrebovali doktora
ked sme isli na dovcu boli sme s detmi u ich doktorky a ona nam dala aj lieky keby nahodou nieco....

hasleerka
20. čer 2011

@mirko to je dobre že ste nemuseli ... ja tiež dúfam že nebude treba ... aj ked človek nikdy nevie, treba byť pripravený na všetko ... aké lieky ti predpísala ??? žeby som teda aj ja skočila za našou..

tinasc
20. čer 2011

@hasleerka my sme v bulharsku, v primorsku boli, keď mala naša necelé dva roky (pred štyrmi rokmi) a doktora sme veru potrebovali... pretože vracala a hnačkovala tak, že ani vodu v sebe neudržala... neviem z čoho to bolo, ale že vraj vtedy tam bol nejaký vírus a ešte niekoľko iných detí to malo... ale doktor prišiel, predpísal lieky proti vracaniu, to boli čípky a ešte nejaké prášky proti dehydratácii, museli sme držať diétu a potom už bolo dobre...my sme išli cez cestovnú kanceláriu Hechter, takže prišiel doktor, ktorý tam pracoval pre nich, či ako som vyrozumela... takže lekárska starostlivosť tam je... a je tam aj nemocnica...

hasleerka
20. čer 2011

@tinasc no super si ma potešila (aj ked stále dúfam že nebude treba ), my tiež letíme cez hechter ... no hned som spokojnejšia ...

tinasc
20. čer 2011

@hasleerka netreba sa báť, možno vôbec nebudete potrebovať lekára, ale zase je dobré vedieť, že príde pomoc... inak ja som vtedy zaváhala, mala som ho zavolať hneď, nemusela by sa chúďa tak dlho trápiť... treba sa obrátiť na delegáta, aby zavolal lekára, na to tam je... mňa by ani vo sne nenapadlo, že v krajine ako je Bulharsko sa budeme trápiť s črevnými a zažívacím ťažkosťami (mimochodom na jeden deň to chytilo manžela aj mňa 😀 )

karolinocka1
23. čer 2011

ja by som chcela ist sama s detmi do Bulhraska nechcel by sa k nam niekto pridat?nejaka mamicka s detmi?
🙂

marrrrrry
29. čer 2011

@ma77
@hasleerka čavky čavky kočky tak ako ??? už sa nám to krátí čooo ???? 🙂 my od zajtra za týžden vyrážame dnes som si bola pre pas .... už pomaličky sa pripravujete ????

ma77
29. čer 2011

@marrrrrry Ahojky jaj jak ti fajne 😉 ešte tyžden a idete super ja ešte neviem kedy a nemam nič pokupene 😀 😀 😀 ale nevadi však oblečko mam tak už len opalovacie pripravky 😉 ale chceli by sme vyrazit okolo 10 jula nas trošku brzdi stavba domu ale tak verim že sa to pohne ved aj oddychnut treba a hlavne prejsť na ine myšlienky 😉 a s balenim nemam problem ja sa balim večer pred dovolenkou 😀 😀 😀

marrrrrry
29. čer 2011

@ma77 Ahojko 😀 No aj my máme všetko nakúpené a balím ďen predtým tiež 😀 To stačí netreba zbytočne tri dni dopredu potom sa to aj tak hore dole vybaluje že čo všetko vlastne je už zbalené 😀 ale ešte neviem vlastne či sa ide skorej ráno lebo ubytovať sa možme 8.7 po 14,00 tak možno toho 7.7 stačí ak až na obed vyrazíme neviem 🙂 no môj drahý ten potrebuje dovolenku ako soľ má toho moc v práci ☹ tak do pondelku vydrží a potom má volno až do 22.7 😀 No to idete chvilenku po nás tak tiež to máte za pár 🙂 Som zvedavá na tú cestu ako to prebehne a aj na to kedže je také čudné počasie a nijaké leto ☹ že ako bude tam 😖

hasleerka
29. čer 2011

ach dievčatá ... krásne si to užite ... ja bohužial dovolenku ruším ... musím na operáciu ... 😢 😢 😢

marrrrrry
29. čer 2011

@hasleerka Ajaj to ma mrzí ☹ dúfam že nič vážne že budeš ok !!!

deyana
30. čer 2011

tak my jsme se včera vrátili z Primorska, penzion Katarina moc pěkný, ubytování super, ale od soboty se to kabonilo, občas sprchlo a prý to má tak být celý červen. Foukal dost studený vítr, takže jsme spíš chodili po městečku, což nám ani nějak nevadilo.. ale malá se vrátila domů s kašlem a horečkama, je to zrádný počasí, chvíli fouká je zima na svetr, za půl hodiny slunko praží, pak začne pršet, to je asi jediné co mi vadí, že ona to odskákala docela škaredě.

ma77
30. čer 2011

@marrrrrry Ahojky 🙂 no to tak byva že po 14 sa môžte ubytovať a rano do 10 opustit izbu aspon my sme tak mali 😉 tak stači vam isť 7.7 my sme tak šli den predtym ale poobede okolo 17 a na druhy den okolo 13 sme dorazili pred hotel 😀 joj aj ja sa bojim počasia kedže tam je to podobne ako u nas a u nas zatial kosa a tym padom sa ani more nevyhreje 😠 no tak len dufajme že bude pekne 😉

marrrrrry
30. čer 2011

@ma77 No toto ani nehovor ja som tiež kuk jak tam je a hrúza ☹ Teraz som prišla z korčúl zas jak včera som zmokla j.... aj taký čas a ani na najbližšie dni aspoň u nás nehlásia pekne a na víkedn teda hlavne sobota no uplne kosa :( A more bude studené si myslím ...

ma77
30. čer 2011

@marrrrrry Ano toho mora sa obavam aj ja ☹ kedže ho nema čo zohriat a už ste rozhodnuty skade idete či cez RO alebo Srbsko? 😉

hasleerka
30. čer 2011

a neviete o niekom kto bol na konci augusta v BG ... či je tam ešte pekné počko???

marrrrrry
30. čer 2011

@ma77 Vieš čo ani sa nevyjadrujem naši dvaja plánovači raz tak raz tak už to bolo isté že cez srbsko a včera zas že cez Rumunsko takže netuším ...som kuk Varnu a do 5.7 počasie do 25 stupnov ☹((((

marrrrrry
30. čer 2011

@deyana Ani nehovor že bude zlé počasie lebo ma šlak trafí ☹

deyana
30. čer 2011

@marrrrrry no říkali to místní.. já teda nevím.. my měli počasí, že na koupání nebylo, vlny obrovský, i červená vlajka byla, s dítětem nic moc, kdybych byla sama s manžou tak bych se koupat šla.. takhle teda prdlajs. Ale tak třeba bude aspoň pár dní hezky.. jinak teda moře mělo 23st. když bylo hezky, pak když byly ty vlny tak docela kosa, ale ještě jsem tam jednou vlezla.. přiletěli jsme ve středu, a v sobotu dopoledne jsme se koupali naposled.

marrrrrry
30. čer 2011

@deyana No tak to dúfam že sa to umúdri taká dovolenka že ani kúpať hlavne malý to by ma mrzelo dúfajme že sa to počasie umúdri !!! 🙂 ☹

kosska3003
30. čer 2011

@hasleerka ja som bola tak ze na prelome augusta a septembra a pocasie super 30tky boli stale

hasleerka
30. čer 2011

@kosska3003 díky moc

tak môžem uvažovať že ak budú výsledky OK aj rana sa zahojí, tak ešte dovču stihneme...

kosska3003
30. čer 2011

@hasleerka jasne jasne tak nech si cim najskor fit

hasleerka
5. črc 2011

@adal no čo už si doma???? aká bola dovolenka???

marrrrrry
6. črc 2011

@hasleerka ahojko želám skoré uzdravenie nech je všetko ok a víde dovolenečka !!!

@ma77 ahojko 🙂 tak lúčim sa okolo 5 ráno vyrážame ... počasie že je tam krásne volala jedna kočka tak snáď to víde aj nám 🙂 pobalený sme ideme pre malého večer spravím papnicu na cestu a hají ducí tak pa pa a nech aj Vám víde dovolenečka !!!

deyana
6. črc 2011

@marrrrrry hezkou dovolenou, ať vám počasíčko vyjde 😉

marrrrrry
6. črc 2011

@deyana Ahojko ďakujem krásne no hlásia pekne tak snáď 😉 Ešte raz moc ĎAKUJEME !!! 🙂

avanka
6. črc 2011

baby, co si nemam zabudnut zbalit?? odlietame 21. jula

ma77
6. črc 2011

@marrrrrry Ahojky no super super že už zajtra odchadzate tak potom sa ozvi ked sa vratiš 😉 a kedy sa mate vratit ? my sme sa už dohodli že do 15 chceme odisť tak dufam že sa podari tak popišeme asi až po dovolenke 😉 tak prajem krasnu dovolenku krasne počasie a užite si jeden druheho aspon raz v roku 😉