Dovolená v Černé Hoře. Jak to tam vychází cenově?

sunny222
29. led 2011

ahojda maminky chci se zeptat uvažuji o dovče v černé hoře jeli bysme autem.kdo tam byl tak mi napiště prosím nějaké postřehy kde je to fajné jak to tam vychází cenově a na kolik vás vyšla cesta atd.děkuji za všechny vaše postřehy.vím je ještě brzy ale já nemám ráda něco zjišťovat na poslední chvíli 😉

renat2
9. kvě 2011

@sunny222 ahoj trochu pozdě, ale přece. M?oc asi nepomohu, protože náklady si nepamatuji.
V Černé Hoře jsme byli na dovolené před 6ti lety a shodou okolností včera jsme začali plánovat, že bychom se zajeli podívat zase - tentokrát už s malým (taky Kubíkem 😀 😀
Cesta nám trvala cca 19 hodin, vyjížděli jsme v jednu v noci a pak to jeli s přestávkama. Dali jsme to najednou, tentokrát už bychom ale asi někde přespali, podle malého.
Co se týče ubytování, jeli jsme na blind, našli jsme na místě, není problém (my jsme zvyklí takto jezdit).
Cenově to byla opravdu jedna z levnějších dovolených, nevím jak teď.
Bydleli jsme ve středisku Petrovac na Moru v jednom penzionu, kousek do moře.

sunny222
autor
9. kvě 2011

@renat2 Ahojda díky za odpověď,ale už to aktuální není je furt kolem baráku hafo práce a něco to spolkne takže to vidím tak na termály v maďarsku letos a za rok třeba někam.Letos jedou do černý hory táta tak jsem zvědavá na reference konkrétně jedou na Bar tuším.Tak si to tam hezky užijte budu tiše závidět moře 😉