Dovolená v Chorvatsku, kam s dětmi?

eva0312
23. led 2013

Ahoj holky, poraďte mi prosím, kam s dětmi na dovolenou do Chorvatska.

sendoska
23. led 2013

Já jsem byla v Promajně, sice né s dětmi , ale přítele, ale co jsme tak slyšela tak se Promajna doporučuje pro rodiny s dětmi 🙂 je to takové menší letovisko mezi Makarskou a Baškou vodou.. A opravdu dětí tam bylo hrozně moc 😀 ... měla jsme to přes cestovní kancelář Vítkovice Tours.. a oni tam mají i svoje animátory, kteří pro děti neustále vymýšleli program,, takže i rodiče si odpočinuli , když nechali svoje dítko hrát nakou hru s animátory 🙂 .. Co jsem viděla tak děti byly nadšené 🙂

maximka33
23. led 2013

my byli ve Vodici a můžu doporučit, pozvolný vstup do moře, děti si pořád hrály s kamínky. velké vyžití. našli jsme si to u cestovky jen pobyt v apartmánu a vařili jsme si sami a chodili do restaurace.

veri25
23. led 2013

my byly v Pakoštane, můžu doporučit, levné ubytování, krásné okolí, k vodě krásný přístup po písku a sou tam místa přímo pro děti kde je mělká voda, pěkný restaurace, trhy, dá se tam jít na pěkný výlety...my byli spokojený 😀

kapradina
24. led 2013

Podgora.je tam krasne prostředi.a pozvolny vstup do vody. 🙂

vladla
24. led 2013

Brela.Jedna s nejčistších pláží.Malé městečko neleží na hlavní magistrále.Málo lidí a pěšky po pláži se dá dojít do městečka Baška Voda.

gabik78
24. led 2013

Byli jsme s dětmi v Mandre na Pagu. Bylo to tam pro děti ideální, klidné, pozvolný vstup do moře, lidí málo. Vřele doporučuji, letos jedeme znovu. 😎

ia.
24. led 2013

letos pošesté Živogošče -Malá Duba. Asi 8 km od Podgory. je to taková pidi vesnička s jedním obchodem, dvěma hospodama a jednou zmrzkou 😅 ale bydlíme přímo na pláži, ležíme tam skoro sami a děti i my to tam milujeme....
Brela jak někdo psal je opravdu nádherná, ale pro malé děti nic moc. Veškeré ubytko je v kopci..

babulinkab
24. led 2013

tak za nás Baška Voda - letos pojedeme se synem už po čtvrtý a s dcerkou po třetí.....nejen bezva koupání, ale i večer vyžití - velký přístav, promenáda, jezdí tam lodě, trampolíny, kolotoče....
Záleží co hledáte, my třeba byli v Podace (na makarské riviéře), koupání super, ale večer tam zdechl pes
😒 😒 😒

smileym
24. led 2013

Za mne jedině Ostrov Rab 🙂) je tam krásně, přímo užasně , pro děti udělaná pláž 🙂) Kemp Padova 3 🙂)

marketa_
9. únor 2013

@eva0312 my byli loni všichni s CK ELLIOT, jsou přímo zaměření na rodiny s dětmi a vymýšlí na každý den programy, což bylo pro nás naprosto ideální...letos mají dokonce slevu pro fanoušky co sem se dívala na Facebooku - kdyžtak tady je odkaz: www.facebook.com/ckelliot.cz ...mají to tam v záložce vlevo nahoře, i kalendář akcí, to naše se jmenovalo Aktivní Chorvatsko, ale mají tam i spoustu jiných super aktivit. My byli všichni spokojení, přemýšlíme, že letos pojedeme zase

mustangs
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lu777
6. čer 2014

CHORVATSKO - rodina mě přehlasovala, po 4 letech jsem to vzdala a pojedeme poprvé k moři máte prosím nějaký tip kam?

letecky asi, takže poblíž místa kam se dá doletět - Dubrovnik, Split?? (děti nesnáší auto, dokonce jejich první dotaz byl jestli nepojedeme autem , takže autem to je fakt jen kdyby to jinak nešlo, mně se dělá v autě taky dost zle).....

pláž vůbec nevím, jsou tam prý kamínkové?? vyhrajou si tam děti nebo je lepší písek?

nemáte tip na nějaký hotel nebo penzion?? díky moc, chceme jet začátkem července, bude tu tchýňka, tak by jela s námi a mohla by tam i pohlídat....

star22
23. črc 2014

Souhlasím s Podgorou. Je tam opravdu moc krásně a tamější pláž je skutečně nádherná a to po celé své délce. My jsme tam jeli autem a bydleli jsme v apartmánu. Ubytování jsme sehnali na http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/podgora/
Jinak doporučuji aby jste jeli raději v září, stále je teplo, ale už není všude tolik turistů.

petra_marekova
14. srp 2014

My sme sa práve vrátili z Grebaštice, ubytovanie sa dá nájsť napr aj tu: http://www.adrialin.cz/. Pre deti podľa mňa fajn, je to menšie a kľudnejšie letovisko 🙂

pavlina05
14. únor 2015

My byli loni v Robinj-Istrie, hotel Villas Rubin.všechno bylo super. Zvažujeme i letos, neb nejsem ochotná u moře vařit. Jedu tam relaxovat.
Máte někdo typ na nějaké ubytko v hotelu s polopenzí za dobrý peníz?

micfip
13. bře 2015

Ahoj všichni, připojuji se do debaty. Jezdíme s dětmi pravidelně do Živogošče Blato, malá vesnička, na pláži 3 restaurace a zmrzliny, pláž ve stínu borovic..prostě super. Letos potřebujeme jet blíže ke Splitu (max do 50 km). Nevíte někdo o podobném místě v této lokalitě? Tzn. aby pláž nebyla u hlavní cesty, byl tam pozvolný vstup do moře kvůli dětem.. Podotýkám, že máme jedno dítko ještě v kočárku, v létě mu bude 8 měsíců, takže nejlépe žádné schody... To jsem náročná, že? 🙂 Ale kdo jednou zkusil Živogošče... Těžko se mu konkuruje, aspoň z mého pohledu...
Všem moc díky za tipy. Monika

lucienne11
29. kvě 2015

Mě se taky u moře nechce vařit, tak ušetřené peníze na dovolené investuji do místních specialit 🙂
Každoročně jezdíme sem http://www.apartman-hvar.cz/ Majitelé jsou ochotní Češi, takže rádi se vším vyjdou vstříc. Podle mého se jedná o nejhezčí ostrov 🙂

moncakharova
29. kvě 2015

Jezdíme s manželem a dětmi každý rok do Chorvatska a dětem se zatím líbilo všude. Letos míříme do Brele na pláž Punta Rata - http://www.krasneplaze.cz/brela-punta-rata-chor..., prý jedna z nejkrásnějších pláží v Chorvatsku a pro děti ideální, tak jsem zvědavá.
Děti už jsou nadšené a už by chtěli balit, ikdyž do odjezdu zbývá ještě měsíc 😀
Ale také už se těším jak si odpočinu od toho shonu, práce apod.

saruskas
30. kvě 2016

Nám se líbilo v Poreči, ubytování jsme měli v karavanech: http://www.cherry-tour.cz/zajezd/chorvatsko/por...

pospis
24. bře 2017

@lucienne11 napsala jsem vam SZ. dekuji

lafemme
30. pro 2017

Obnovuji tuto diskusi...máte někdo tip (krom těch, které tady už zazněly) na místo v Chorvatsku, kde by byly pláže vhodné především pro děti? Díky!

dancamich
30. pro 2017

@lafemme Byli jsme v září na ostrově Brač ve měste Bol a klidně bych se vrátila zas. Je tam dlouhá promenáda na jejich asi nejznámější pláž Zlatni Rat a mají tam minimálně 3 dětská hřiště. Pláže jsou tam se štěrkem nebo je možné zajít podél pobřeží kousek za Zlatni Rat a nudistickou pláž (uschnuté německé švestky mě fakt nenadchly). Jsou tam menší pláže s písečkem, které jsou fakt boží 🙂 Ubytování jsme si řešili sami, můžu poslat odkaz na apartmán. Stál nás 9500,- pro 4 lidi, měl krásnou terasu a výhled na moře.

dancamich
30. pro 2017

@lafemme Ještě to Pakoštane bych doporučila, i když už tu bylo. Pozvolný vstup do moře a sladkovodní jezero hned vedle + jezdí se odsud i na celodenní výlety lodí. Nevím, jak máte staré děti.

snahnah
30. pro 2017

My byli 2x v září na adapťáku s prvňákama v Biogradu na Moru v kempu Soline v mobilních domech, což bylo super, v kempu fajné dětské hřiště s prolízačkama. Na jedné pláži pozvolný vstup do moře, ale v létě tam musí být narváno. Městečko pěkné, plno atrakcí pro děti i dospělé, ale dlouho do noci hluk z hotelu, diskotéky tam byly každý večer.

mysicka2008
6. led 2018
Uživatel mysicka2008 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mysicka2008.

Můžu doporučit vyrazit s dětmi na Makarskou a nebo na nějaký z chorvatských ostrovů Korčula nebo Pag. Další tipy jsem našla tady http://chorvatsko.ubytovanivchorvatsku.cz/leto-2018-detmi-chorvatsku/

kkaminka
17. kvě 2018

@dancamich Ahoj nemohla bys mně poslat ten odkaz na ubytování na Brači?Děkuji

dancamich
17. kvě 2018

@kkaminka reknu manzelovi, az dojde z prace. 🙂 Objednavali jsme pres ten web dvakrat a ubytko vzdycky bomba.

dancamich
17. kvě 2018

@kkaminka tak jsme objednávali z www.novasol.cz - objednáváš přes ně a komunikuješ pak s Chorvaty (majiteli), kteří Ti dávají klíčky a starají se o případné připomínky.