Dovolená v Chorvatsku s 8měs. dítkem, jaký máte názor?

slegr71
22. kvě 2014

Jaký na to máte názor?

vendulka
30. čer 2014

a proč ne? byly na dovolené v Chorvatsku s 6m dítětem a v pohodě.Jeli jsme teda autem a jelikož byla zatím na mlíku, tak to bylo v podě (s příkrmy jsme začaly až po návratu z dovolené) .Sice z toho asi to malé dítě nemá nic,ale nevím proč bych se měla kvůli tomu nějak já omezovat a dřepět doma na zadku.Jeli jsme do Chorvatska i když jsem byla v 6m těhotenství.Jinak jsme s mimčem byli v Omiši (je tm i písečná pláž), délka cesty tak akorát 🙂 a já těhotná jela až na Korčulu a taky jsem to přežila 😀

vendulka
30. čer 2014

bože, co to je idiotský názor, že dítě do tří let nemá jezdit k moři, že je to jen o tom, že se toho neumí rodič vzdát?proč bych jako měla?s oběma dětma jezdíme do zahraničí od mimin a rozhodně to není o tom, že bych si to neuměla odepřít, nevidím důvod, proč bych měla...navíc, když dítě do dvou let je zadarmo, tak proč toho nevyužít.Asi názor někoho, kdo sedí jen doma na zadku a nebo jezdí jen po ČR, i když to my taky prokládáme dovolenýma v ČR,ale k létu u nás prostě patří i to moře (můj názor a naše tradice)

kriza1
30. čer 2014

Já osobně bych nejela. Tohle přesně jsem řešila před 2 lety a dospěla jsem k závěru, že než honit lezoucí dítě po pláži, neustále ho tahat do stínu a být nervozní, aby se mu něco nestalo, aby neonemocnělo,... raději jsme zůstali doma, jeli k rodičům, na výlety, na chlupu. A dovolenou jsme si u moře užili báječně o rok později, když bylo dceři 1,5 roku, ona chodila, hrála si na pláži a bylo to skvělé.