Dovolená v ČR s dvouletým dítětem. Máte tip?

lucik...
9. únor 2012

Ahoj holky, ráda bych od Vás získala nějaké tipy na dovolenou v ČR s dvouletým dítětem.. Aby v okolí byla možnost výletů a u ubytování třeba dětské hřiště... Moc děkuji

sanm
14. únor 2012

ahoj, zkus mrknout na kudyznudy, jsou tam super tipy a hledat můžeš právě podle toho, jestli jedeš s dítětem, nebo bez apod.
Máš nějaký preference, jestli třeba raději hory, nebo naopak kde byste se mohli i koupat?

sarunatko
14. únor 2012

@lucik... Moc doporučuji toto: Chata Kačerov v Kašperských horách.

infopenzionuhradku
19. únor 2012

Dobrý den.
Nabízíme možnost ubytování pro rodiny s dětmi v našem penzionu.Naši prezentaci nalezenet na www.penzionuhradku tecka cz Samozřejmostí je dětské hřiště se skluzavkou, houpačky, pískoviště, dětská kola, odrážedla a v restauraci penzionu malý dětský koutek s možností zhlédnutí pohádek. V restauraci penzionu je k dispozici dostatečný počet dětských židliček.Velká oplocená zahrada s terasou.
Recenze spokojených rodičů nalezenete také na našich stránkách 🙂
Třeba Vám naše ubytování bude vyhovovat a těšíme se na Vaši návštěvu. Andrea ,Jan a Matyášek Řehořovi.

michaelka83
24. únor 2012

@infopenzionuhradku Penzion U Hrádku můžeme jen a jen doporučit. Minulý rok jsme tam strávili s naším tehdy půl ročním synem úžasnou dovolenou s veškerým zázemím. Pan Řehoř je úžasný člověk, splnil nám všechna naše přání.🙂 Set pro prcka, vanička, židlička, postýlka s povlečení - vše čisté, perfektně připravené. Krásná zahrada, perfektní jídlo. Zvládli jsme i výlety do Znojma, Vídně. Zdraví Němcovi Z Teplic🙂🙂

pavcza
24. únor 2012

My pojedem do Sedlece u Mikulova, už jsme tam byli, když jsem byla těhu a moc se nám tam líbilo, jak v penzionu, tak i v okolí, kde bylo blízko na krásné výlety, hlavně Lednicko-valtický areál. Penzion Vinařský dům Sedlec příjemné čisté ubytování, rodinná atmosféra, pro rodiče přímo vinný sklípek v penzionu s možností ochutnávky. když jsme tam byli, byla tam rodina asi s dvouročním prckem, pro děti pískoviště, prolejzačka, houpačka

ojo
26. únor 2012

Zdravím, já doporučuju penzion UKO v jizerských horách a nebo penzion Agáta v českém ráji 🙂

teď hledám už taky dovolenou, ale chtěla jsem někam k Pardubicím nebo Hracek Králové....chtěli bychom se podívat na to Safari, nemáte někdo tip na penzionek v tomto kraji s dětským hřištěm??

mkr
26. únor 2012

tak UKO doporučuji taky, byli jsme tam s 2 holkou taky a výborný, takhle jsem si představovala, penzion, vše co jsem potřebovala, tam bylo 🙂
@ojo jsem z okolí, ale nic mě nenapadá, zkusím popřemýšlět 🙂

vorllinka
26. únor 2012
lucik...
autor
26. únor 2012

Děkuji moc za tipy, podívám se 🙂 Je nám vcelku jedno kde to bude, ale hory asi ne, raději bychom se koupali 🙂

pajik82
27. únor 2012

@vorllinka Teda, to je tipů. Zaujal mě ten penzion Statek. Byli jste tam? Máte s tím osobní zkušenost?

pajik82
27. únor 2012

Jé a nemáte ještě někdo osvědčený tip na Třeboňsko? Ubytko vhodné pro rodiny s malými dětmi (1 a 2,5 roku) 😎

veruska007
1. bře 2012

@pajik82 byli jsne v hotelu Mlyn v Cernovicich u Tabora a spokojenost 😉

pucik
5. bře 2012

Ahojky, my jsme byli loni na Lipně přímo Lipno nad Vltavou a naprosto super Míšovi byl rok a super jsme si to užili. Je tam plno houpaček, atrakcí pro děti, kde se max. vyblbnou, kldyž je ošklivě, je tam aquapark - taková malý ale milý, chodilijsme do lesa, na bobovou dráhu, výlet parníkem, koupání v Lipně, fakt to stálo za to a ubytování jsme byli v soukromém apartmánu U Vongreyů, kde je na zahradě houpačka s domečkem a pískoviště, takže velice doporučuji a přeji krásnou dovču 🙂 😉

bulinka
27. bře 2012

Nemáte někdo typ na ubytování s dětmi na Modravě nebo blízkém okolí?

blackpanther
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
brusinka.pusinka
30. bře 2012

@bulinka na kterou moravu jižní nebo severní🙂

bulinka
30. bře 2012

@brusinka.pusinka ne,ne na Moravu ale na Modravu 😀

majda_lena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rau
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majda_lena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bulinka
4. srp 2012

@pucik můžu poprosit o odkaz na ubytování?

ciernavila
21. čer 2013

@mkr
@ojo takze Uko penzion je fakt tak super? j jedlo a sluzby vsetko ok? Ja tam chcem ist za par dni.

ojo
21. čer 2013

@ciernavila určitě nebudete litovat 😉

pucik
25. čer 2013

@ciernavila pension UKO je super super super, byli jsme moc spokení, skoro jako doma 🙂

ciernavila
25. čer 2013

@pucik juhu no parada, ideme uz v sobotu

pucik
27. čer 2013

@ciernavila určitě si to moc užijete, kdyžtak pak písněte,jestli se vám líbilo 🙂

villaplischke
28. čer 2013

Všem maminkám a tatínkům přejeme krásné léto a dobrou volbu při výběru ubytovacího zařízení, které splní vaše očekávání.
Pokud by jste chtěli také navštívit region Jesenicko a pokochat se pohádkovou přírodou, užít si dovolenou aktivně i odpočinkově, podívejte se na naše webové stránky.
Nabízíme dva typy ubytování - apartmány a penzion, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. I nevlastníci auta mají možnost k nám přijet - vláček je od nás kousek, takže klidně můžete naplánovat akci "Apalucha" 🙂 a zahrát si na "S tebou mne baví svět". 😉

Říka se, že Jeseníky jsou bohem zapomenutý kraj, které stojí za návštěvu.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám odpovíme a vše vysvětlíme.
Pěkný den přejí Irena a František Plischkovi z Lipové-lázní

janneufuss
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janneufuss
23. črc 2013

Pokud hledáte ubytování pro vaši rodinu, přijeďte k nám! Pronajímáme apartmán kousíček od Lipna, najdete tu pohodové ubytování a krásnou přírodu. Apartmán je přizpůsobený dětem, máme např. dětskou postýlku i velkou zahradu s venkovním posezením a grilem. Kukněte na naše stránky pod tímto příspěvkem.

monivo
8. led 2015

@brusinka.pusinka měla by jsi tip na dovolenou na jižní Moravě? Penzion Hrádek už jsem koukala, ale přijde mi to moc nóbl. Raději bych něco obyčejnějšího.