Dovolená v ČR s dvouletým dítětem. Máte tip?

lucik...
9. únor 2012

Ahoj holky, ráda bych od Vás získala nějaké tipy na dovolenou v ČR s dvouletým dítětem.. Aby v okolí byla možnost výletů a u ubytování třeba dětské hřiště... Moc děkuji

heduskak
9. led 2015

Kouknete na www.rstrimany.cz 🙂 krasna priroda, primo u arealu je Berounka, plno hradu a zamku v okoli 🙂 doporucuji 🙂

brusinka.pusinka
9. led 2015

@monivo my teď moc nejezdíme....ale Hradek není nóbl,je právě super rodinny...vede to manželský pár...kuchyně vynikající klid a velká zahrada okolí úžasné..napíší později penzión kde byl bratr...nejsem si jistá názvem

pepap
9. led 2015

Podívej se na http://www.trinip.cz , tam je plno pobytů a všechny se slevou, některé až 70%.
Navíc tam teď mají soutěž o voucher zdarma, takže můžeš dovolenou i vyhrát. Skvělé je, že si lze vybrat cokoliv podle sebe (pobyty, zájezdy, oblečení, boty, masáže a další)
Já si tam vybral zájezd na hory a tablet, tak snad něco z toho vyhraju protože losují každý den. 😀

terkavlacilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cocopapaya
13. dub 2015

za nás babyhouse v beskydech, slezsko, super vybavený dětský koutek a venkovní vířivka..byli jsme o jarních prázdninách letos a super, ubytování v soukromí a ideální pro dvě rodiny, děcka se zabaví v koutku a my řádili ve vířívce 😀 , uvažujeme že zajedeme i v létě..

ninaj_
8. kvě 2015

@cocopapaya Dobrý den, příští týden odjíždíme na dovču do Babyhouse v Dolní Lomné. Nemáte nějaké tipy na výlety po okolí? Budeme mít sebou 5 letého syna a 20m dcerku v kočárku, tak abychom projeli 🙂 děkuji za rady...

misasud
12. kvě 2015

A co třeba chaloupka v Krkonoších? Chalupa Kulíšek ve Strážném 🙂

lexa33
1. čer 2015

Dobrý den, my jezdíme k Aničce do Penzionu Anna v Rokytnici nad Jizerou. Je tu rodinné prostředí, mají zde restauraci a možnost polopenze, a hlavně tam mají zrekonstruovaný dětský venkovní koutek, bazén, malý koutek přímo v restauraci a do zimy by měli mít hotovou velkou vnitřní herničku pro děti (což už se moc tešíme). A to vše za super ceny. Je zde možnost zapůjčení dětské postýlky i s lůžkovinami. Opravdu tam jezdíme s prckem moc rádi už od narození.

adeel1
26. srp 2016

V Kroměříži je strašně krásné...
Byla jsem v Penzionu U Kubesa s přítelem a fakt paráda.
Prostě za 900 na noc!
penzionukubesa.cz/

zuzana_balasova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
wendak
18. led 2017

@villaplischke dobrý den, mohu poprosit o info na penzion 🙂 děkuji

orchideas1
18. led 2017

http://apartmanynavrsku.cz/ Orlické hory, poblíž aquapark, letos tam jedeme s 2 leťákem 🙂

klanova2
18. led 2017
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, pro nás jsou jasnou volbou jižní Čechy. Jsou naprosto okouzlující! Pokud se tam chystáte, doporučuji ubytování http://www.ubytovani-jaros.cz. Naprosto doporučuji.

lennus
18. led 2017

@lucik... Řekla bych, že kamkoliv, naše země má hodně co nabídnout 🙂 My se snažíme každý rok aspoň pár dní nějaký výlet či dovolenou po ČR dát, i když rádi jezdíme do zahraničí. Kdyby vás lákala jižní Morava, mám spoustu tipů, protože pocházím z Hodonínska, klidně se ozvi. My s malým cestovali od mala, postupně i dost do zahraničí, hledala bych slušný penzion a pak jde o to, co chcete v okolí dělat, pokud máte auto, kamkoliv si dojedete. Mně se líbí Šumava, jižní Čechy obecně, všude na horách je krásně, miluju Vysočinu, líbilo se mi kdysi v Babiččině údolí.

evab.
18. led 2017

Nevím zda to tady už nebylo, nečetla jsem vše, ale doporučuji hotel Peklo

ondejperry
24. led 2017
Uživatel ondejperry je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ondejperry.

Ahoj my byli s prckama Penzion Eliška Lipno, bylo to parádní - pláž hned u hotelu, polopenzi nám přizpůsobili na bezlepkovou dietu, výlety po okolí a kousek odsud Lipno Areál a Stezka korunami stromů. Jinak mají malé králíčky, které si můžou děti hladit a i nakrmit, což byl pro naše děti zážitek. Rozhodně doporučuju navštívit i Krumlov

ceskova
5. únor 2017

@orchideas1
Take jedeme do apartmanu na vršku se ctyrletakem😊 a co nemá chybu a to jezdime několikrát do roka je resort Dolní Morava v Jeseníkách ještě nic to neprekonalo😊 je tam mamutikuv park stezka v oblacích pisecny park lanove centrum lanovka pohadkova stezka bobovka....proste nenudis se

orchideas1
5. únor 2017

@ceskova No těším se moc, podle fotek to vypadá na tom Vršku nádherně 🙂 Já budu v tu dobu v 7. měsíci, tak jsem chtěla něco opravdu čistého a příjemného🙂 Tu Dolní Moravu jsem si uložila, třeba příští rok 🙂

neyaa_cr
1. čer 2018

neyaa_cr
Prosim nepamatate si niekto názov tohoto dovolenkoveho komplexu - rodinne apartmany... je to krasny areal, moderne drevene bungalovy, žulove kocky, bazen, drevena terasa... ...len neviem či to uz je po rekonštrukcii? na google neviem uz vobec dohladat... Ďakujem

olis1
16. srp 2023

@lucik... My jsme o víkendu byli byli ubytovaní v Albeŕi (Nová Bystřice) na nádraží. Moc pěkné ubytovaní, takové netradiční. Hned vedle restaurace s dětským hřištěm. Kousek od toho byl kemp, kde bylo super koupaní. Kolem krásna příroda. Máme dcery 2,5 a 13let. Spokojené byly obě🙂
http://ubytovani.uzkokolejky.cz/?fbclid=IwAR2at...

somalicats
16. srp 2023

@olis1 Příště zkuste Střížovice. Ještě lepší, než Albeř (my si prošli už všechna tato nádraží), jen je škoda, že aktuálně nejezdí vlaky. Ale ty Střížovice jsou v lese, je tam hned vedle velké ohniště, takže jsme pekli buřty, holky stavěly v lese domečky... Paráda.

olis1
Autor odpověď smazal
Zobraz
somalicats
16. srp 2023

@olis1 Příští rok to prý vypadá nadějně (můj muž je šotouš, takže má přehled o každém vlaku, co se kde šustne 😀 )