Dovolená v ČR s ročním dítětem. Poraďte penzion

31. ledna 2016 
Snad tu to téma nikde není - poradíte penzion nebo ubytování v soukromí vhodné pro roční mimi? V ČR za slušnou cenu Takže né moc dlouhé výlety, ale spíš dobrý dětský koutek?
24. únor 2010 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
marr, my byli loni s ročním Aleškem v Adršpachách. Dětský koutek tam teda nebyl, ale vše super
Odkaz: http://www.apartmankolisko.net/
25. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.sumavous.cz
Pro děti super, jen jídlo nestojí za moc.
26. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
penzion uko v liberci my si to tam užili a mají tam vše co matka potřebuje rpo dítě
26. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Penzion Permoník
26. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No zatím vypadá nejlíp ten Šumavous - pro roční mimi ideální ta herna Prolízačky a písek jsou nám zatím na nic Jenom mě děsí ta vzdálenost, z Brna to máme 260 km.... takhle něco podobnýho třeba v Jeseníkách nebo Beskydech by nebylo?
26. únor 2010 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkus pohledat...Petříkov,Ramzová,Ostružná
26. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli loni v tom Adržpachu a užili jsme si to. Nepotřebovali jsme písek a ani d.koutek. Ráno jsme vypadly na výlet, koupání a tak a večer doma (v penzionu) u bazénu. Pohoda a klídek.
TY chceš přímo u toho penzionu zázemí?
26. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli, hledám jak divá Chci zázemí proto, kyby pršelo, tak s malou zcvoknu Takže vnitřní herna by byla super pojistka
1. bře 2010 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky plánujeme dovču po ČR chtěla jsem původně do Maďarska, ale kvůli mému těhu jsem to přehodnotila, co kdyby se něco stalo, abych se dorozumněla

nicméně já bych dovču ne moc na horách...aby se dali výlety podnikat s kočárem, taky aby bylo teplo na koupání, takže někde kde je bazének i pro děti...
4. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.uko.cz/obsah.php?lang=1&kat=1&id=1&m=1 letos tam opět na pár dní pojedem
5. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mkr...super penzion a v okolí spousta výletů, hned jsem rezervovala ubytování Díky
6. bře 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
marrei to jo.Když prší,tak je to na cvok house
Nám na dovči pršelo 2 x. Jednou jsme byli v Polici n.M v Merkuru a podruhé v podzemních krytech. A malý v pohodě. Jinak jsme koukali na telku a tak...zázemí jsme měli jako doma.
6. bře 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mkr
moc krásné.Vážně!!
My letos letíme do Bulharska, ale př.rok by ty Jizerky nebyly špatný
6. bře 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro rodinky s dětmi vřele doporučuji Penzion U Hrádku na Jižní Moravě.
Pro děti mají spoustu věcí na půjčení , venkovní dětské hřiště , pískoviště a
výborné jídlo a vínko www.penzionuhradku.cz
21. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my byli loni v půlce srpna v Beskydech, na Horní Bečvě, naprostá nádhera... Byli jsme celá parta a užili jsme si to parádně... Bylo nádherně, teplo, každý den koupání, procházky (i s kočárem se daly zvládnout, v tlačení do kopce jsme se střídali), výlety, grilovačky, večerní a noční posezení... fakt paráda, pořád na to všichni vzpomínáme u fotek...
24. bře 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě jsem chtěla dodat, že dětský koutek (vnitřní) tam nebyl, jinak ale pískoviště, houpačky, prolízačky, klouzačky, trampolínky... On takovej menší koutek byl na zahrádce každé hospody nebo u koupališť... ale vzhledem k tomu, že kolem byl les se spoustou pařezů a spadaných větví, který imitovaly prolízačky, tak ani moc nebyly potřeba... Naší Evi ovšem už byly necelé dva roky, roční prcek je na to ještě asi malej...
24. bře 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
malovani: a v jakem penzionu jste byli??
1. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme nebyli v penzionu, byli jsme v rekreačním zařízení od jedné společnosti...
5. dub 2010 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Penzion u Hrádku je naprosto skvělej jedeme i s roční holčičkou , mám se na Jižní moravě strašně líbí, a máme vyzkoušený opravdu mají vše pro miminka a skvělý přístup a výborná kuchyně. Vřele doporučuji
9. dub 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, poradil by mi nekdo pension nebo i mensi chatku/chalupu na pronajem, aby to bylo kolem hodky od prahy?pro holcicky 1,5 a 2,5roku, idealne se zahradkou a moznosti kratkych vyletu s kocarkem po okoli.
21. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, ráda bych někam jela na kratší dovču - třeba jen na 3-4 dny s 9-ti měsíčním mimčem..nemáte prosím nějaké tipy na nejúžasnější baby-friendy zařízení, pokud možno s dětskou herničkou a pokud by tam byl vnitřní bazén, tak není nad čím váhat!! díí!
22. dub 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.hotel-stary-mlyn.com/rokytnice-nad-jizerou-ubytovani

maximální spokojenost, ideální pro děti, postýlku půjčí zdarma, jídelní židličky k dispozici, dětský koutek, dětské hřiště.
25. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky posouvam tema a aktualizuji, potrebovala bych nejake tipy na dobre ubytovani, kde je to hlavne prispusobeno detem, kde maji vnitrni bazen, nejakou hernu pro deti (detsky koutek), nejake zajimavosti v okoli...diky za tipy...
31. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme z Brna, tak aby to nebylo na druhe strane CR
31. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko my byli na konci dubna na víkend v hotelu Podlesí www.hotelpodlesi.cz je to za Novým městem na Moravě...v hotelu vnitřní bazén (a fakt teploučkej), venkovní bazén, venku pískoviště, houpačky, domečky, v restaračce dětský koutek...kousek od hotelu, koně, kozy...3 km Blatiny - kozy, koně, krásné dětské hřiště...
tak třeba se to bude někomu hodit...my byli spokojení
1. čer 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gimulka, teda vypada to nadherne jen nevim, jestli to pro nas neni drahe ...ale jinak je to paradni, diky za tip
1. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Vendulko my měli zrovna to levnější ubytování se společnejma sociálama, na víkend to stačilo...
1. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek