Dovolená v ČR s ročním dítětem. Poraďte penzion

marrei
24. únor 2010

Snad tu to téma nikde není - poradíte penzion nebo ubytování v soukromí vhodné pro roční mimi? V ČR za slušnou cenu 🙂 Takže né moc dlouhé výlety, ale spíš dobrý dětský koutek?

pavlina05
25. únor 2010

marr, my byli loni s ročním Aleškem v Adršpachách. Dětský koutek tam teda nebyl, ale vše super 😉
Odkaz: http://www.apartmankolisko.net/

minea
26. únor 2010

www.sumavous.cz
Pro děti super, jen jídlo nestojí za moc.

mkr
26. únor 2010

penzion uko v liberci 🙂 my si to tam užili a mají tam vše co matka potřebuje rpo dítě 🙂

pavlina05
26. únor 2010

Penzion Permoník 😉

marrei
autor
26. únor 2010

No zatím vypadá nejlíp ten Šumavous - pro roční mimi ideální ta herna 🙂 Prolízačky a písek jsou nám zatím na nic 😒 Jenom mě děsí ta vzdálenost, z Brna to máme 260 km.... takhle něco podobnýho třeba v Jeseníkách nebo Beskydech by nebylo? 😅

pavlina05
26. únor 2010

Tak zkus pohledat...Petříkov,Ramzová🙂,Ostružná 😉

pavlina05
26. únor 2010

My byli loni v tom Adržpachu a užili jsme si to. Nepotřebovali jsme písek a ani d.koutek. Ráno jsme vypadly na výlet, koupání a tak a večer doma (v penzionu) u bazénu. Pohoda a klídek.
TY chceš přímo u toho penzionu zázemí?

marrei
autor
1. bře 2010

Pavli, hledám jak divá 😀 Chci zázemí proto, kyby pršelo, tak s malou zcvoknu 😀 Takže vnitřní herna by byla super pojistka 😉

ojo
4. bře 2010

Ahoj holky, taky plánujeme dovču po ČR 🙂 chtěla jsem původně do Maďarska, ale kvůli mému těhu jsem to přehodnotila, co kdyby se něco stalo, abych se dorozumněla 😀

nicméně já bych dovču ne moc na horách...aby se dali výlety podnikat s kočárem, taky aby bylo teplo na koupání, takže někde kde je bazének i pro děti... 🙂

mkr
5. bře 2010

http://www.uko.cz/obsah.php?lang=1&kat=1&id=1&m=1 letos tam opět na pár dní pojedem 🙂

ojo
6. bře 2010

mkr...super penzion a v okolí spousta výletů, hned jsem rezervovala ubytování 😵 😵 😵 Díky

pavlina05
6. bře 2010

marrei to jo.Když prší,tak je to na cvok house 😅
Nám na dovči pršelo 2 x. Jednou jsme byli v Polici n.M v Merkuru a podruhé v podzemních krytech. A malý v pohodě. Jinak jsme koukali na telku a tak...zázemí jsme měli jako doma.

pavlina05
6. bře 2010

mkr
moc krásné.Vážně!!
My letos letíme do Bulharska, ale př.rok by ty Jizerky nebyly špatný 😉

petraajirka
21. bře 2010

Pro rodinky s dětmi vřele doporučuji Penzion U Hrádku na Jižní Moravě.
Pro děti mají spoustu věcí na půjčení , venkovní dětské hřiště , pískoviště a
výborné jídlo a vínko 🙂 🙂 www.penzionuhradku.cz

malovani
24. bře 2010

Holky, my byli loni v půlce srpna v Beskydech, na Horní Bečvě, naprostá nádhera... Byli jsme celá parta a užili jsme si to parádně... Bylo nádherně, teplo, každý den koupání, procházky (i s kočárem se daly zvládnout, v tlačení do kopce jsme se střídali), výlety, grilovačky, večerní a noční posezení... fakt paráda, pořád na to všichni vzpomínáme u fotek...

malovani
24. bře 2010

Jo, ještě jsem chtěla dodat, že dětský koutek (vnitřní) tam nebyl, jinak ale pískoviště, houpačky, prolízačky, klouzačky, trampolínky... On takovej menší koutek byl na zahrádce každé hospody nebo u koupališť... ale vzhledem k tomu, že kolem byl les se spoustou pařezů a spadaných větví, který imitovaly prolízačky, tak ani moc nebyly potřeba... Naší Evi ovšem už byly necelé dva roky, roční prcek je na to ještě asi malej...

katty6
1. dub 2010

malovani: a v jakem penzionu jste byli??

malovani
5. dub 2010

My jsme nebyli v penzionu, byli jsme v rekreačním zařízení od jedné společnosti...

brusinka.pusinka
9. dub 2010

Penzion u Hrádku je naprosto skvělej jedeme i s roční holčičkou , mám se na Jižní moravě strašně líbí, a máme vyzkoušený opravdu mají vše pro miminka a skvělý přístup a výborná kuchyně. Vřele doporučuji 😉

hvezdi_cka
21. dub 2010

Ahoj, poradil by mi nekdo pension nebo i mensi chatku/chalupu na pronajem, aby to bylo kolem hodky od prahy?pro holcicky 1,5 a 2,5roku, idealne se zahradkou a moznosti kratkych vyletu s kocarkem po okoli.

emicka09
22. dub 2010

Ahojte holky, ráda bych někam jela na kratší dovču - třeba jen na 3-4 dny s 9-ti měsíčním mimčem..nemáte prosím nějaké tipy na nejúžasnější baby-friendy zařízení, pokud možno s dětskou herničkou a pokud by tam byl vnitřní bazén, tak není nad čím váhat!! díí!

apfele
25. dub 2010

http://www.hotel-stary-mlyn.com/rokytnice-nad-j...

maximální spokojenost, ideální pro děti, postýlku půjčí zdarma, jídelní židličky k dispozici, dětský koutek, dětské hřiště.

vendulka
31. kvě 2010

Ahojky posouvam tema a aktualizuji, potrebovala bych nejake tipy na dobre ubytovani, kde je to hlavne prispusobeno detem, kde maji vnitrni bazen, nejakou hernu pro deti (detsky koutek), nejake zajimavosti v okoli...diky za tipy...

vendulka
31. kvě 2010

jsme z Brna, tak aby to nebylo na druhe strane CR 😀

gimulka
1. čer 2010

Vendulko my byli na konci dubna na víkend v hotelu Podlesí www.hotelpodlesi.cz je to za Novým městem na Moravě...v hotelu vnitřní bazén (a fakt teploučkej), venkovní bazén, venku pískoviště, houpačky, domečky, v restaračce dětský koutek...kousek od hotelu, koně, kozy...3 km Blatiny - kozy, koně, krásné dětské hřiště...
tak třeba se to bude někomu hodit...my byli spokojení

vendulka
1. čer 2010

gimulka, teda vypada to nadherne jen nevim, jestli to pro nas neni drahe ☹ ...ale jinak je to paradni, diky za tip 🙂

gimulka
1. čer 2010

Vendulko my měli zrovna to levnější ubytování se společnejma sociálama, na víkend to stačilo...