Dovolená v Itálii - Sicílie, Sardinie

saryk9
22. bře 2017

Zdravím vás,
chtěli by chom letos na naši první společnou dovolenou s prckem k moři. Chceme letecky Itálii, doporučovali nám tyto ostrovy, ale vubec nevím kam....lepší soukromí, nebo hotel? Kubíkovi bude rok (14m) chceme jet v září ( cca druhý týden v září) Itálii milujeme, tak váhám jestli ubytko v soukromí a vařit si, zajít si na jídlo a nebo hotel a nic neřešit.
Budu moc ráda, když mi napíšete vaše zkušenosti a typy!

puresin
23. bře 2017

@saryk9 My byli loni na Sardinii, doporucuju jih, tolik tam nefouka a nejsou vlny. Rikaji tomu ostrovu Italske Seychelly, a ceny tam tomu dost odpovidaji, bohuzel bez nejake pridane hodnoty. Resp. bylo tam krasne, ale stejne jako na reckych ostrovech nebo ve spanelske Andalusii, jen za dvoj- az trojnasobek ceny. 😠

saryk9
autor
23. bře 2017

@puresin opravdu? A jinou destinaci s prtětem by jste doporučila? 🙂 Klidně i jinou zemi.....díky

gry
23. bře 2017

Za sebe doporučuji spíš Korsiku, konkrétně toto místo. Líbilo se mi tam víc než na Sardinii.
http://www.korsika.cz/homepage.asp?stranka=Kors...

vendulka
23. bře 2017

háčkuji se , taky letos chceme vyrazit do Itálie,loni jsem byli v Rimini a super 🙂

puresin
23. bře 2017

@saryk9 My milujeme Recko, hlavne Kreta je srdcovka, napr. severni Chania nebo naopak neturisticky jih, vsude krasne, krasni lide, krasne more.. ❤ 🙂

finie
24. bře 2017

Kde jsou v Řecku hezké pláže, nikdy jsem tam nebyla ale ráda bych 🙂