• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená v Maroku s malým dítětem. Máte zkušenost?

7. srpna 2014 
Ahoj všem,
zvažujeme dovolenou v Maroku s 1,5 letým prckem. Nemáte někdo zkušenost? Do Egypta/Tunisu se nám nechce, ale slyšela jsem, že to Maroko je lepší na hygienu. Tak by mě zajímala nějaká osobní zkušenost. Bohužel můžeme až v říjnu, a to už bude teplo na koupání málokde.
PS. Samozřejmě základní pravidla hygieny v podobných zemích znám.
Díky!
6. zář 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my procestovali Maroko, byli jsme tam asi měsíc, ale už je to pár let zpátky... Tahle země je na tom podobně jako Tunisko... nevím, jak jsou na tom s letovisky u moře (tedy předpokládám, že nechcete s malým cestovat, ale spíš jet k moři), my tam tenkrát byli v květnu a u moře jsme snad ani nebyli... pošlu Ti do IP odkaz na zajímavé stránky o různých zemích :wink:
7. zář 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1 Ahoj Miso ja sice v Maroku nebyla ale ziju v podobne destinaci.Myslim ze se nemusis niceho bat Vy budete urcite v hotelu tak tam to je vse hlidane jak strava tak voda. Nekupujte si nic na ulici k jidlu ,kdyz pujdete ven a kdyz uz tak jen ovoce se slupkou ,kterou muzes oloupat :wink: HEZKOU DOVCU
8. zář 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, diky za info. Po navratu budu referovat :slight_smile:
9. zář 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj vsem,
tak jsme nakonec opravdu vyjeli na prelomu zari a rijna a muzu vsem vrele doporucit.
Zadne zdravotni problemy, super hotel s nekolika bazeny, velky pokoj s pripravenou cestovni postylkou, detske hriste, na plazi jemnej pisek, restaurace s mikrovlnkou a nekolika zidlickama.
Koncem zari tam uplne konci sezona, takze tam bylo trosku mrtvo a poloprazdno, coz nam uplne vyhovovalo.
Pocasi take super, zadne vedro a pritom na slunicku prijemne, jen more bylo trochu chladnejsi, bazeny teple.
Takze za nas urcite doporucuji.
26. říj 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1 Ahoj Míšo,
prosim te, ja se o Maroko take zajimam, chtela bych v zari s 2 letou holcickou. Jak je to s ubytovanim myslim cenove, kdyz budu hledat na miste a je bezpecno ve vlakach? Laka me pohori Vysoky Atlas. Diky moc Jana :slight_smile:
28. čer 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana_x Ahoj Jani,
to bohuzel neporadim, my byli s cestovkou, jen v hotelu.
28. čer 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den chtela jsem se zeptat kde jste byli a jake bylo more a zda moc nefoukalo dekuji za info
7. srp 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek