Dovolená v Maroku s malým dítětem. Máte zkušenost?

misa_1
6. zář 2011

Ahoj všem,
zvažujeme dovolenou v Maroku s 1,5 letým prckem. Nemáte někdo zkušenost? Do Egypta/Tunisu se nám nechce, ale slyšela jsem, že to Maroko je lepší na hygienu. Tak by mě zajímala nějaká osobní zkušenost. Bohužel můžeme až v říjnu, a to už bude teplo na koupání málokde.
PS. Samozřejmě základní pravidla hygieny v podobných zemích znám.
Díky!

pattie
7. zář 2011

Ahoj, my procestovali Maroko, byli jsme tam asi měsíc, ale už je to pár let zpátky... Tahle země je na tom podobně jako Tunisko... nevím, jak jsou na tom s letovisky u moře (tedy předpokládám, že nechcete s malým cestovat, ale spíš jet k moři), my tam tenkrát byli v květnu a u moře jsme snad ani nebyli... pošlu Ti do IP odkaz na zajímavé stránky o různých zemích 😉

sawmy
8. zář 2011

@misa_1 Ahoj Miso ja sice v Maroku nebyla ale ziju v podobne destinaci.Myslim ze se nemusis niceho bat Vy budete urcite v hotelu tak tam to je vse hlidane jak strava tak voda. Nekupujte si nic na ulici k jidlu ,kdyz pujdete ven a kdyz uz tak jen ovoce se slupkou ,kterou muzes oloupat 😉 HEZKOU DOVCU

misa_1
autor
9. zář 2011

Ahoj holky, diky za info. Po navratu budu referovat 🙂

misa_1
autor
26. říj 2011

Ahoj vsem,
tak jsme nakonec opravdu vyjeli na prelomu zari a rijna a muzu vsem vrele doporucit.
Zadne zdravotni problemy, super hotel s nekolika bazeny, velky pokoj s pripravenou cestovni postylkou, detske hriste, na plazi jemnej pisek, restaurace s mikrovlnkou a nekolika zidlickama.
Koncem zari tam uplne konci sezona, takze tam bylo trosku mrtvo a poloprazdno, coz nam uplne vyhovovalo.
Pocasi take super, zadne vedro a pritom na slunicku prijemne, jen more bylo trochu chladnejsi, bazeny teple.
Takze za nas urcite doporucuji.

jana_x
28. čer 2012

@misa_1 Ahoj Míšo,
prosim te, ja se o Maroko take zajimam, chtela bych v zari s 2 letou holcickou. Jak je to s ubytovanim myslim cenove, kdyz budu hledat na miste a je bezpecno ve vlakach? Laka me pohori Vysoky Atlas. Diky moc Jana 🙂

misa_1
autor
28. čer 2012

@jana_x Ahoj Jani,
to bohuzel neporadim, my byli s cestovkou, jen v hotelu.

zuzanahh
7. srp 2014

Dobry den chtela jsem se zeptat kde jste byli a jake bylo more a zda moc nefoukalo dekuji za info