Dovolená v Polsku u moře s dětmi, máte tip na ubytování?

sara84
12. únor 2016

Shanim tip na ubytovani v polsku u more. Pro 2 dospele a 2 male deti. Nemate nekdo osobni zkusenost? Nechci jet uplne na slepo s 1 a 4 letymi detmi. Dekuji 🙂

monunik
16. čer 2017

Prosím mohl by mi někdo doporučit ubytování s vyžitím hlavně pro děti 5-9 let ?Děkuju pojedeme poprvé a vůbec nevíme 🙂

horalka6
9. srp 2017

Ahoj, máme již málo dovolené, tak chceme vyrazit na 4dny do Gdaňsk. Je třeba měnit na zlote? Da se sehnat bydlení na blint? Jsme 2+2 (7,11let) díky

nikinnna
9. srp 2017

@horalka6 ahoj zlote potřebovat budete, ale to ubytování nevím. Jinak Gdaňsk je skvělá volba 👍🙂

horalka6
9. srp 2017

@nikinnna díky

petrachod
14. únor 2019

@andy80 Ahoj, můžu prosit tip na to levné ubytování chatka za 4000/týden - to asi nebylo v sezóně, ne? nebo klidně i na ty apartmány... já nemohu nic levnějšího najít... nabízejí mi samé ubytování 20 tis. /týden, díky : )

daisy14
14. únor 2019

@petrachod mne jsi se sice neptala, ale nedávno jsem narazila na stránky cestovky www.geovita.cz a ta nabízí levnější možností ubytování v Polsku. Je tam spousta i chatek, tak se zkus podivat.

andy80
14. únor 2019

@petrachod bylo to v červenci, ale sháněli jsme to až na místě

bayt
14. únor 2019

Já můžu doporučit Sopot a upřímně, mám Polsko velmi ráda. Krásné pláže, krásná bohatá historie. Jen to prostě není na koupání. Max. tak nějaké rychlé smočení 🙂

andy80
15. únor 2019

Letos se chystáme na 14 dní s karavanem projet celé pobřeží Polska. Už se moc těším 🙂