Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

lilianka1
10. lis 2007

Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L

lubikaf
10. čer 2011

@abriela presne, mne robi tiez kamoska v cestovke, a ked bola na Kose z roboty, tak hovorila, ze by tam v zivote nesla na dovolenku, lebo ze tam tak fukalo, ze sa nedalo na plazi vydrzat. a ked tam potom boli nejaki ludia v tom istom hoteli a pytala sa ich, ci im tam fukalo, tak povedali, ze vobec. takze presne tak, pocasie si nevyberieme 😉

lubikaf
10. čer 2011

@kvetinqa my sme boli minuly rok na krete v septembri, a ako som uz pisala, nefukalo nam. boli sme na juznej krete.

@kiwinka my letime 14. na kretu 😉 a malemu nebudem nic davat, len flasu s cajom vezmem a ked budeme vzlietat, tak mu dam nech pije.

kvetinqa
10. čer 2011

@lubikaf boli ste aj s malym? kde presne? vdaka

lubikaf
10. čer 2011

@kvetinqa ano boli sme aj s malym, mal vtedy 13 mesiacov. boli sme tu:

http://www.aeolus.sk/grecko/kreta-juzna-kreta/i...

kvetinqa
10. čer 2011

@lubikaf a boli ste spokojni? ako to maly zvladal?

lubikaf
10. čer 2011

@kvetinqa hej boli sme max spokojni, hotel bol v pohode, mali sme dost velku izbu s balkonom, strava bola tiez skvela, sice sa po tyzdni opakovala, ale to nam az tak moc nevadilo. aj ked niekedy som si ja osobne nevedela vybrat, ze sa mi nepozdavalo maso alebo tak, ale celkovo strava bola dobra. v bazene detskom boli smyklavky, takze pre vacsie deti ako stvorene, plus tam bol este detsky klub a tam milion hraciek, takze tam sme sa schovavali pred slnkom. plaz bola piesocna, takze pre deti tiez to bolo skvele. more bolo teple, v bazene voda moc nie, tam mi maly odmietal chodit. ale nam dospelym teplota vody v bazene nevadila.
sme tam tento rok tiez chceli ist, ale uz to bolo vypredane, za taku prijatelnu cenu myslim.....

kvetinqa
10. čer 2011

@lubikaf maly ste na izbe aj detsku postielku? nas maly bude mat v case nasej dovolenky10 mesiacov a neviem si predstavit, ze by spal na norm. posteli... inak dik za info

lubikaf
10. čer 2011

@kvetinqa ano mali sme 😉

kvetinqa
10. čer 2011

@lubikaf super. vdaka!!

elisam
10. čer 2011

My letíme na Krétu 19.júna do hotela, ktorý spomína lubikaf, tak budeme spokojní snáď aj my. 🙂

kiwinka
11. čer 2011

@elisam tak odlet sa nam zmenil, mame 19jun 4:25 rano z BA 🙂 vy uz mate pokyny?

lubikaf
11. čer 2011

@elisam idete do Petra Mare? tak prajem peknu dovolenku a dufam, ze budete spokojni 😉 potom pridi dat vediet 😉

fiffinkaa
11. čer 2011

Ahojte kočky, my letíme teraz 16teho na Rhodos.Letí niekto??..dosť ma vytočili, let nám dali o 17:45, takže pred polnocou sme ubytovaný a jeden deň už zabitý..pekne..vraj cestovky dávajú schválne večerné a nočné lety, su lacnejšie..

kach82
11. čer 2011

@fiffinkaa ahoj, my letíme na Rhodos už 14tého. A odlet máme v 18h, takže jsme na tom stejně. Ale tak třeba to aspoň malá prospí. 😕

elisam
12. čer 2011

ahojte, no kiwinka nám ešte stále nedali vedieť, dávajú si načas,manželov kolega letel v piatok a dali mu vedieť v utorok, tak majú ešte čas
lubikaf, áno ideme do Petra Mare, dúfam, že budeme spokojní ako vy, dám potom vedieť 😉

fiffinkaa
13. čer 2011

Ahojte, prosím Vás kto mi poradí..prišli mi papiere , vraj si mám doniesť adaptér v prípade že chcem využívať elektriku ako nabíjanie mobilu, kamery. .... .atď.......Aký adaptér potrebujem na Rhodos? vie niekto? nejaké typové označenia alebo čo..hehe..dík

ivett1
13. čer 2011

@fiffinkaa ahoj, my nosíme taký univerzálny, ale tu sú nejaké info, ktoré by sa ti mohli hodiť🙂 http://www.zasuvky.eu/zasuvky/recko
a potom, keď si dáš vyhľadať "redukcia, adaptér do zásuvky"...možno si nejaký vyberieš (alebo zistíš, že už také niečo doma máte🙂 ...ako ja pred dvoma rokmi😀)

elisam
13. čer 2011

@kiwinka tak letíme spolu, dnes nám poslali pokyny, 19.jún 4:25 ráno, o koľkej budete na letisku?
tak sa vidíme a ja ťa vysledujem podľa fotky 🙂

kiwinka
13. čer 2011

@elisam no, prosim Ta vysleduj ma podla fotky 🙂 haha 🙂
budeme 2hodky pred odletom na letisku tak jak nam kážu 🙂 teda okolo 2:25 cca 🙂

fiffinkaa
13. čer 2011

@ivett1 super dík..nabíjačka na mobil mi na to pasuje, aj na kameru 🙂

dzej
13. čer 2011

ahoj holky,
tak my letíme zítra večer na Rhodos, 19.40 z Brna. Neletíte někdo taky??

@fiffinkaa my budeme mít normální zásuvky, který jsou v celé EU. Se divím, že byste měli atypický? To už snad nikde není nebo se pletu?

fiffinkaa
13. čer 2011

@dzej no my máme napr.na vysávači a rýchlovarnej, nie s dvomi tými paličkami čo vytrčaju, ale s tromi, čo by do dvojdierkovej zásuvky nepasovalo..hehe..do akého hotela idete??? my letíme štvrtok večer, letovisko faliraky Rhodos 🙂

fiffinkaa
13. čer 2011

@dzej berieš aj oblečko s dlhými rukávmi a dlhé nohavice???dakujem 🙂

dzej
13. čer 2011

@fiffinkaa aha...tak to pak jo. a na co bereš vysavač? Kvůli odsávačce na rýmu? A konvici na co?? V restauraci ti vodu ohřejí. Jéé my jedem taky do Faliriki do hotelu Blue sea. Dlouhý kalhoty a svetr beru na sebe, letíme večer a dorazíme někdy po půlnoci jejich času. Ale s sebou jen kratasy a tilka. Dnes je tam 30st a voda 24 😵 😵

dzej
13. čer 2011

@fiffinkaa a jak píšeš trochu výš...ten noční přilet je zas kompenzovanej pozdním odletem zpět. My letíme zpět až večer někdy po večeři, takže zas máme celej ten poslední den ještě na koupání. Ono je všude něco... 😀

fiffinkaa
13. čer 2011

@dzej nie nie..vysávač ani kanvicu neberiem 😀 ..to som len dala príklad že trolinku sa čo sa elektriky týka odlišujeme..oki, bereim asi aj ja dlhé veci..letíme o 18tej, takže tiež sme tam o pol noci 😉

dzej
13. čer 2011

@fiffinkaa ahááá tak to jo, jsem to nepochopila 😀 😀 No jasně, navečer bude zima a v letadle taky. Sundat to můžeš vždycky 😉 a do jakýho hotelu letíte vy? Třeba se tam potkáme 😉

fiffinkaa
13. čer 2011

@dzej my colossos beach..som čítala vraj je to dosť rušné letovisko, čo mi až tak nevyhovuje, no čo už..ale prostredie že nádhera a aj more 🙂

dzej
13. čer 2011

@fiffinkaa záleží, kde máte hotel. My jsme na okraji rušného letoviska. A to je fajn. Předloni jsme byli na Zakynthosu, v Laganas, taky každej nechápal, že tam jedeme.Nejrušnější část Zakynthosu a my byli zase na okraji, takže klid a ticho a když jsme chtěli jít do rušnýho centra, tak to bylo cca 5minut chůzí. Spolíhám na to, že to tak bude letos stejně 🙂 Já se hlavně těším na ten aquapark, prý je luxusní 😵

elisam
13. čer 2011

@kiwinka dala som si do albumu fotku mojej maličkosti,tak ma spoznáš už aj ty
my prídeme tiež tak nejako na letisko, veď dilaľnica budde prázdna, tak sa nám pôjde dobre