Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

lilianka1
10. lis 2007

Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L

bm77
28. kvě 2015

Luis Zante mohu jen doporučit! Super apartmány, pro malé děti ideální a výborná strava! Loni jsme byli na Kosu v Kardamene v Akti Beach a taky super.

shine2015
28. kvě 2015

@reriska Louis je i na Krétě (crete princess) a taky báječný!!!!! Byli jsme tam dva týdny, luxusní jídlo, aquapark, bazény, kino pro děti, koutky, vecer diskotéka pro děti.....bydleli jsme v bungalovu, všude čistí,personál baječné chování od uklizecky po všechny....akorát plaz kamínky.....ale za nás nádherná dovolena.jedna z nejlepších. A děti maji radi a aktivity maji rozdělené i pro větší děti. Pak hřiště - obrovská loď ze dřeva....krása.

veronika182
28. kvě 2015

@carlik jo jo Sarti je super a delfíny jsme taky viděli 🙂

jajkax
31. kvě 2015

Ahoj mohly by jste mi poradit .Vždy jsme jezdili tunis ci egypt letos uz tam nechceme a rádi bychom zkusili řecko .zatim s ním nemáme zkušenosti .nemate tip na konkrétní hotel kde by bylo hezké zázemí pro deti ,hlavně tobogany a večerní minidisco 😀??

xvink
20. črc 2015

@apacheee Hledám nějaký hezký hotel/pension na Zakynthosu. Neporadíš? Kde jste bydleli? Já teda trvám na tom, aby mi tam někdo uvařil 😉 Díky.

apacheee
AMBASADORKA
20. črc 2015

@xvink Hele, my jsme trochu atypičtí, nejraději jezdíme pod stan, takže vždy hledáme i takové jednoduché ubytování, chceme aby to bylo blízko k vodě a většinou i do centra. Bydleli jsem v takovém menším rodinném penzionku, teď nemůžu honem vzpomenout název, ale pohledám ti to. Ale já jím hrozně málo věcí, takže my vždycky bereme ubytko bez stravy, ale většinou se dá vždy nějakýá polopenze najít.

xvink
20. črc 2015

@carlik A kde jste na tom Zakynthosu konkrétně bydleli? Hledám něco na konec září. Díky.

xvink
20. črc 2015

@apacheee Aha, díky. Tak já jsem se rozhodla, že teď trvám na nevaření, nakupování a mytí nádobí 🙂 Takže to asi budeme hledat něco trochu jiného. Obdivuju, když má někdo chuť se pouštět do dobrodružství (tj. s dítětem k moři a třeba pod stan a cestovat). Na to já teď nějak nemám sílu 😉

halibeli1
20. črc 2015

@xvink Doporučuji na Zakynthosu hotel Tsilivi Beach, byli jsme tam letos s malým dítětem a je tam vše blízko. Pár kroků na pláž, do bazénu, na jídlo. A navíc kousek od letiště.

carlik
20. črc 2015

@xvink my bydlely ve studiích Caretta v Kalamaki, super výhled, moře cca 300 m a v okolí studií samé taverny a supermarkety, takže já snídaně udělala, k obědu polívka, špagety, ovoce a na večeře jsme chodily do taverny Puzzle a cca do 8 E jsme se najedly obě a přecpané a výborně se vaří. A navíc si vybereš typycké řecké jídla co Ty chceš a né jak v hotelích ti dají na výběr max 3 evropská jídla a žádná řecká 😖 Před 14 dny jsme se vrátily z Korfu a také naprostá spokojenost, letovisko Sidari, studia Gela s bazénem, kousíček od krásných zátok moře mělké a pěkné. Jídla v tavernách o něco dražší než na Zakyntu, ale taky do 10E jsme se navečeřely (i s pitím). Řecko prostě miluju!

bm77
21. črc 2015

@xvink doporučuji hotel v Laganas Louis Zante Beach. Skvělá strava, čisto, byli jsme tam předloni, když měla malá 11 měsíců a super.

ewistat
29. kvě 2017

Ahoj, potřebuji trošku uklidnit. Máme zaplacenou zálohu, v srpnu se na 12 dní chystáme na první rodinnou dovču u moře s holkama (3 a 5 let). Jedeme do hotelu Pantheon Hall.
Nějak mě to dnešní počasí navnadilo a koukala jsem celkově na recenze Messonghi a nic moc, přitom různě v recenzích jsem u hotelu našla, že krásná pláž, čisté moře. Než jsme dovču zamluvili, strávila jsem u vybírání dost času, ale tohodle jsem si tedy nevšimla.
Nemáte prosím někdo zkušenost s dovčou v Messonghi? Jak je to tam s večerním posezením a nakupováním různých věcí? Večer toho stejně moc nenachodíme, holky budou určitě unavené a půjdou spát, ale stejně? Nevíte, jestli jsou tam taky trhy, jako bývají jednou týdně třeba ve Španělsku, Itálii?
Moc děkuju všem za postřehy🙂