Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

lilianka1
10. lis 2007

Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L

jajinka27
29. srp 2012

@petaloudi ano bereš si ho sebou až k letadlu, před tím skenováním ho musíš složit a dát na pás, oni to projedou a hned si ho bereš
jen bacha, například travel servis neuznává reklamace kočárků pokud ho nemáš v obalu, my neměli, při příletu do řecka jsem zjistila že máme prasklu obruč ve stříšce a měli jsme smolíka :((

knedluska
27. zář 2012

Tak jsme se vrátily před týdnem z Korfu. Všechno bylo super, malá v letadle hodná, u hotelu dětské hřiště, dětský koutek, nočník jsme nakonec táhly, ale k ničemu, hned u pláže bylo wc. 🙂

berynka
29. zář 2012

@knedluska, tak to jsme se tam mohly potkat 😉 .

My taky zvolili zářijovou dovolenou na Korfu a byli jsme velmi spokojení. Byli jsme v letovisku Arillas, což ze na západě ostrova (hlavní město s letištěm je napříč ostrovem na východě), tak jen cesta do hotelu byla poměrně dlouhá - cca 1h 20min. Blíže je třeba letovisko Sidari. Moře, pláže a okolí byly naprosto ok, zvlášť pro děti.. čisté písečné pláže a pozvolný přístup do vody.
Delegátka říkala, že v letošní sezoně přijelo málo lidí, takže v září zde byl opravdu klid.

berynka
29. zář 2012

Jinak jsme tedy letěli se Smrt Wings 😉 (Travelou) a už tradičně měli sekeru 😝 . Při odbavování mají prioritu rodiče s dětmi, což při 200cestujících je docela dobrý. Stevardky tam i zpět protivný. Dětí neletělo moc, ale to klesání teda protrpěly 😒 .

pavlina05
29. zář 2012

Ahoj

My byli na Krétě-hotel Aqua Sun---Eri beach.A teda paráda! Spousta vyžití pro děti,jídlo,ubytko vše super a za fajn cenu!

anetap
14. led 2013

Já mohu doporučit za poměrně nízkou cenu Řecko - Nei Pori- byli jsme ubytováni v apartmánech Maik, jen 50 metrů od moře a měli dva pokoje + kuchyň, takže naprostá paráda. 🙂 http://www.greece-tours.cz/maik/recko/olympska-... Pro děti je to tam úplně super- pozvolný vstup do moře, houpačky, kolotoče a další atrakce.
Seznámili jsme se tam s rodinkou se 3 dětmi, co tam byli autem, jak nám říkali, tak jim to bez letenek vyšlo docela lacino, tak o tom pro letošek taky uvažujeme....

martaska78
21. led 2013

Ahojky nebyla jste některá od ck PANTOUR na Krétě v hotelu BLUE SKY BEACH? Potřebovala bych více info 🙂 . Moc děkuju

zanet2009
22. led 2013

@martaska78 Zrovna taky hledám dovolenou a mezi těmi co mě zaujaly je několik od stejné cestovky-tedy Pantour.
Akorát si nejsem jistá,doteď jsme jezdili se známýma cestovkama.

martaska78
22. led 2013

@zanet2009 No právě, jen si myslím, že Pantour nebude tak hrozný, když od něj bere zájezdy Student agency. Ale spíš se bojím toho hotelu, abychom nebyli zklamaní 😉

pavlina05
28. led 2013

@martaska78
@zanet2009

Ahoj holky!
My byli v Řecku loni-2012,září právě od Student agency, cK Pantour.
Vyšlo nás to cenově moc dobře.
My neměli s CK Pantour žádný problém. Vše probíhalo jak mělo, v den odletu nám ovšem zavolali,že náš hotel má problém s vodou a tam kde máme být my,tak neteče.. 😖 (lhali,potřebovali tam dostat Ruské klienty jak jsem se dozvěděli později). Nabídli nám jiný hotel-sesterský,ale hlavní nevýhoda byla,že není u moře,ale na kopci a k moři jezdí minu bus. Byli jsme dost naštvaní,vše zbaleno,děti natěšené....nakonec jsme tedy nabídku vzali,ale jako kompenzaci jsme požadovali rodinný pokoj s terasou a klimatizaci na pokoji.Bylo nám vyhověno.
Jinak problém žádný. Vše tak jak nám slíbili bylo.
Nakonec jsme byli v lepším hotelu než jsme si původně zaplatili. Tedy lepším pro děti-tobogany,skluzavky,atrakce...
Malý byl spokojený.
Velkou nevýhodou byla ta vzdálenost moře-cca 1 km !!!

Na CK Pantour je hodně negat,recenzí. Dost lidem na poslední chvíli mění hotel,...
Prodávají levně,ale možná už bych s nimi nejela.Myslím,že jsme měli štěstí!
Student Agency jen přeprodává...

pavlina05
28. led 2013

Já než něco koupím,tak zkoumám zde:
http://recko.orbion.cz/diskuse/ck-pantour-264347/

jajinka27
2. únor 2013

Holky prosím byl někdo na Thassosu?

mica11
5. únor 2013

@jajinka27 my sme boli vlani na východnom pobreží Skala Potamia - autom na 9 nocí, bolo super !

jajinka27
5. únor 2013

@mica11 a co potos? viděli jste? já právě našla ubytování tam 🙂 a jinak moře v pohodě? teplé? vloni jsme byli na Lesbosu a netušila jsem že i moře v červenci může mít 20 🙂

mica11
5. únor 2013

@jajinka27 Potosom sme prechádzali na aute, pláž bola s prímesom kamienkou, tak isto aj v Limenarii. Mne sa omnoho viac páčilo tam kde sme boli, okolie pláže Golden Beach. Boli sme koniec červenca, začiatok srpna, voda mala určite 28, vzduch 36, biely piesok , no paraáda.Takúto teplú vodu som zažila len na ostrove Djerba. My sme boli na blink,ale naše ubytko ponuka aj Aeolus, tento rok aj autom.

jajinka27
5. únor 2013

@mica11 a kde jste byli ubytovaní? a jsou tam nějaké obchody nebo tak? aby to nebyla jedna ulička se 4 obchody a konec

mica11
5. únor 2013

@jajinka27 apartman sa volal NAMA, večer sa dalo behať po hlavnej avenju 😉 bolo dosť obchodov, ľudí. Určite je Potos rušnejší,aj v Limenarii je omnoho viac obchodov, ale nám išlo hlavne o pláž a more a to naplnilo naše očakávania na 100%.My sme mali deti vo veku 16,11 a tie obchody im stačili.Ale vieš ako sa hovorí, sto ludí, sto chuti.Celkovo som bola prekvapená, koľko ľudí sa vyrojilo na našu pláž a koľko ich bolo aj na juhu (Potos, Limenaria ). Môj muž bol taký očarený, že tento rok sa tam chce vrátiť. My sme skoro každý deň chodili autom na inú pláž, aby sme to nemali jednotvárne. A je tam naozaj kde chodiť.

jajinka27
6. únor 2013

@mica11 já právě hledám ubytování a letecky do té oblasti kde jste byli snad nikdo nejezdí :/ autem se nám nechce kvůli mladšímu :( já nepotřebuju velký město rušný 🙂 a můžu se zeptat na kolik vás vyšla cesta autem cca?

ronja27
6. únor 2013

Ahoj holky,zajímalo by mě, jestli jste některá jela vloni nebo se chystáte letos do Recka autem? Mi jsme byli z manželem cca před 12 lety přes cestovku na Parze (Parga). Jeli jsme do Benátek busem a pak lodí do řecka, pak cca hodku ještě busem na tu Pargu. Bylo to tám nadherný a rádi by jsme si to v budoucnu zopákli i z dětmi. Zajímalo by mě kolik stojí lodní lístky a jestli se dá domluvit předem někde jen ubytko.. Většinou co jsem koukala v cestovkách nabízejí dopravu letecky..ale podotýkám koukala jsem jen tak zběžně letos chceme do Chorvatska..

mica11
6. únor 2013

@jajinka27 ubytko nás vyšlo 450,-, na hlavu 90 €, cesta do 400,-€. Stravu som brala z SK, takže cca 1000,-€ cakum prdum dovolená na 12 dní (vrátane cesty )pre päť osôb 😉

jajinka27
14. únor 2013

tak změna, nakonec vybrán Zakynthos, letovisko Tsilivi, prosím kdo tam byl, ozvěte se , díky

germaine
14. únor 2013

@jajinka27 Tsivili ne, ale čtyři dny jsme Zakynthos projížděli autem a na čtyřkolce a ostrov je super celej 🙂

jajinka27
14. únor 2013

@germaine a kde jste bydleli?

mischako
14. únor 2013

ahoj... my jsme byli na dovolené na krétě v Gouves Park Hotel, sice bez svých dětí, ale všude tam bylo dětí spousta tak od 1-6let, myslím, že to tam pro ně bylo dobrý jak na koupání v moři, tak i v bazénech, pro větší děti tam byly tobogány, byla tam i nějaká herna... nám se tam líbilo, jídlo dobrý... děcka si tam lítali, rodiče co jsme se tam s nima bavili byli taky spokojení

germaine
14. únor 2013

@jajinka27 Laganas, hotel počkej,,,Astir Palace menší hotel s mneším bazénem, ale tehdá nám to stačilo (bez dětí)

germaine
14. únor 2013

A já se zeptám, byl tu někdo na Lesbosu?

jajinka27
15. únor 2013

@germaine my tam byli vloni 🙂))

copa
19. únor 2013

ahoj holky,
nebyla jste některá s mylými dětmi na Rhodosu v hotelech Virginia, Sunland nebo Blue Bay?
díky moc na info 🙂

lavyrle
19. únor 2013

My sme boli na Rhodose, v Lindoss Princess a bola to jednoznacne najlepsia dovolenka aku som kedy zazila a pre deti hotovy raj 🙂 http://www.booking.com/hotel/gr/lindos-princess...

petaloudi
19. únor 2013

@germaine My uz před pár lety.

My letos vyrážíme na Santorini, už za 3 měsíce a kousek 🙂