Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

lilianka1
10. lis 2007

Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L

roasha
10. lis 2007

lilianka,pre deti je pekne Nei Pori,je tam pekna piesocnata plaz,ubytovanie najdes,je tam plno apartmanov,ale v sezone tam byva dost ludi.kludnejsie mas napr.Dionisos,je tam okruhliakova plaz,a je to take pokojnejsie mestecko.pekne je aj Sarti,to je tiez piesok,ale tam to tiez dost zije. 😉 ja osobne som do Grecka zalubena,presli sme si ho cele az do Athen.

zevina
13. lis 2007

lilianka, my máme letos vyzkoušený řecký ostrov Thassos, doporučili nám ho v CK, jako velice vhodný na dovolenou s malým dítětem a potvrzuji to 😉 písečné pláže, dobře přístupné moře, cenově ze všech řeckých ostrovů nejpřijatelnější (naopak Kréta se jeví jako nejdražší) naprostá nezávadnost pitné vody (je na mramorovém podloží) 🙂
a kupodivu tam nebyli ani komáři, např na Korfu jsme si jich užili požehnaně 😝 ale to tam byla jediná negativní stránka, taky moc hezký ostrov 😉

sofik
14. lis 2007

Ahojky. Ja som takisto zalubena do Grecka a odporucila by som ti poloostrov Chalkidiki. Ma tri vybezky a najlepsie je na Kasandre. Najdes tam aj letoviska ktore su nie velmi preludnene a celkom dobre je na Pefkochori. A najviac sa ti tam oplati ist bud v juni alebo septembri pretoze nie je tak horuco a aj ceny su primerane. 🙂 🙂 🙂

janinah
19. lis 2007

určite choďte mimo júl a a ugust,vtedy je to preľudnené skoro všade odkedy sa tam hrnú Srbi a Macedónci,nehovorím o ostrovoch,tie zatiaľ nepoznám,chodíme do Leptokarie,Olympie a Paralie,a chodíme nie cez cestovky,čo je finančne podstatne lepšie,naposledy sme boli teraz v Leptokarii,malý mal 1,5 r. a bola som spokojná po všetkých stránkach.

kangaroo
21. lis 2007

Tiez odporúčam Sarti,boli sme tam autom, no tí Srbi v sezone.... ale prostredie je tam pekné, voda plytká.... Grécko je celkovo super

zvedavamt
26. lis 2007

ahojky. boli sme 32 dni s mojou pomaly 3r (4.12.) dcerkou v Polichrone. je tam fajne. k moru od ubytka dolu kopcom 2 min a na strede tej kratkej cesty krasne nove ihrisko,vysvietene aj po 22h tam diveli deti.kludna dedinka, par supermarketov, popri plazi dlha cesticka lemovana obchodikmi a restikami. herna s autickami na korunku a ine atrakcie pre deti.

kristi
26. lis 2007

my jsme byli na Zakynthosu, hotel Tsilivi Beach a bylo to super, skvely more...asi tak 150m nez se dalo plavat, hotel primo na plazi, pekne bazeny...doporucuji

katka432
26. lis 2007

kristi,kolko mala mia ked ste tam boli?

luccinkav
27. lis 2007

Ahoj Kristi.My jsme byli také na ZAKYNTHOSU v Laganas,ale to jsem byla s kamarádkou ještě svobodná😀 Tam je to moc velký hluk...ale tsilivi jsem slyšela že je dobré,klidné místo🙂Tak že to mám potvrzené už po druhé...

zanetka82
18. led 2008

Ahoj my jsme byli v Nea Vrasně. je tam krasně,. Super prostředí pro děti přistup do moře skvěly.Za apartmanem bylo velke hřiště pro děti na plaži ruzne prolizačky. A LIDI UPLNĚ SKVĚLÍ. 😀 😀 Je to takova pěkna zatoka.

holly1
21. kvě 2008

ahoj, vím, že je to u mě předčasné, ale chtěla bych se zeptat, s jak velkým miminkem jste takovou dovolenou např. v Řecku podnikli?

mirka755
22. kvě 2008

ahoj, my letíme v červnu na Rhodos do hotelu Doreta Beach-nebyla jste některá? Dcerce byl v dubnu rok. Loni byla švagrová na Zakynthosu s ročním synkem a dovolená prý super-užili si jí oni i malý 🙂

jasterica
22. kvě 2008

my sme s muzikom zatazeni na grecko...boli sme na krete,na zakythose,na Chalkidiki-nei pori,na Rhodose-Ixia...
mirka a do ktorej oblasti na Rhodose idete?my to tam dost ´doverne´ pozname,sme si pozicali jeep a prebrazdili pol ostrova... 😉
Oblast faliraki,ixia,lindos...?Ixia,kde sme my boli,je veternejsia..burlive more
najkrajsi je lindos na juhu... 😉

jasterica
22. kvě 2008

baby,ak chcete grecko,kreta je pre mna number 1...my sme boli v herssonissos v hoteli eri beach...super,pekne prostredie,dovolenka vhodna pre rodinky s detmi,super strava,plaz...animacie... 😉

anjelinka
22. kvě 2008

jasteri, ahooooj 😉

Uz mame konecne dovcu zaplatenu, vybratu. Ideme do Nei Pori. Cize zasa sme ostali pri Olympskej riviere 😉

prada
22. kvě 2008

ahojky!
my letos v říjnu letíme na Krétu, tak jsem zvědavá jak budeme spokojeni a jak to budu s Míšou zvládat(bude mít 13 měsíců).

Jinak-byli jsme i na Lefkádě, ale s malým mimčem nebo i dítětem bych jí asi nezvolila.

prada
22. kvě 2008

K té Lefkádě, nádherná, všechno bylo super, ale možná ji zopakujeme až bude Míša podstatně statší.

jasterica
22. kvě 2008

anjelik,my sme boli v nei pori,je tam krasne... 😉 my tento rok turecko-oblast side a hotel-iberotel serra palace... 😉

fifa
22. kvě 2008

ahojte, dá sa ist do Grecka aj autom? kolko je to km? baby, ktoré ste tam boli, hoddte neaké ceny zákl. potravín + pivko na terasovej restike a pod., dík

jasterica
22. kvě 2008

fifa,da sa aj autom,jasne,ale to hruza cesta...jeden a pol dna strateny... 😒myvacsinou mame stravu zabezpecenu,ceny tak nesledujem,ale celkovo grecko lacne nie je...da sa prestravovat a oplati sa,ked si aj z domu zoberiete zasoby...sem-tam dokupite cosi,ale vecere v tavernickach sa daju,treba presondovat ceny... 😉

fifa
22. kvě 2008

my stale chodievame do Chorvátska a tam je dost draho, len som to chcela porovnat

jasterica
22. kvě 2008

fifa,to mas jedno,grecko je drahe...

prada
22. kvě 2008

Fifo, já bych řekla, že Řecko je dražší než Chorvatsko(ale byli jsme tam před 2 roky, tak třeba se to změnilo, ale nevěřím tomu).

holly1
22. kvě 2008

já fakt nemám představu, jak třeba probíhá dovolená s půlročním nebo 3/4 ročním miminkem? Je s vámi normálně ve stínu na pláži? Co když pláče? fakt nemám ještě představu, a celkem mě to zajímá. Budeme mít mimi v listopadu, takže příští léto bude mít asi 3/4 roku

kristi
22. kvě 2008

holly, prave proto jsme Miu nebrali, jeli jsme bez ni,...jednak by si to neuzila ani ona, a potazmo ani my..krasne jsme si oba odpocli, mala byla u tchynky, se setrrenkama a bratrankama, proste pohoda...bylo ji 7 mesicu. Letos uz ale pojede s nami

holly1
22. kvě 2008

aha, tak to nevím, jestli bych jela bez mimíse, asi bych to nevydržela, no nevím. Myslím, že budu mít problém nechat ho s někým jiným pár hodin. No uvidím, je to asi předčasné říkat

kristi
22. kvě 2008

kdyz nekomu verim, tak s tim problem nemam....neni se proc bat...kamoska byla ve stejny termin na dovce na Krete s miminem, vedro jak v prdeli a halvne byly zrovna ty pozary, takze pak jeste 2 dny jim odkladali let

holly1
22. kvě 2008

ne že bych se o mimi bála, spíš by se mi hrozně stýskalo, prostě by se mi ho nechtělo nechávat samotného. To bych asi radši odložila tu dovču

kristi
22. kvě 2008

jo, to vis,ze nam chybela, ale taky jsme chteli jet aspon na jednu dovolenou spolu sami - predtim jsme to nestihli

holly1
23. kvě 2008

aha, tak to jo, to my už sami byli 😀