Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

lilianka1
10. lis 2007

Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L

lante
15. črc 2010

@spimira tuším sa ten hotel na Kose tak volal...presne Blue Jay Beach...hrôôôza + komáre + nám nedošiel nás jedinný kufor.....

Ja by som na Kréte šla najradšej do strediska Agia Marina ( pri Chánii) no žiaden Lm vtedy do tejto lokality nebol.

Inak ak by ste išli do Cactus Beach, tak my sme bývali na 411 a to bolo aj dobre umiestnené...ale boli tam 4 postele, takže to je asi pre viac než 2 dospelí a 1 mimčo. A ako inak všetko im dlho trvá...takže aj klímu nám opravili až na 7-me nahlásenie....ale opravili...len ich treba viac buzerovať.

spimira
16. črc 2010

@lante jejda tak to byla fakt smůla, proti komárům si vždy vozím zásuvku a mám klid 🙂 Co se týče jejich pohotovosti, tak to mi nemusíš ani nic říkat, na všechno mají čas 😀 .My jezdíme do Řecka skoro každý rok, tak už vím jak to tam chodí.

lubi22
16. črc 2010

My sme sa vratili pred vyse tyzdnom z dovolenky na Kose - boli sme v Tigaki - plaz bola krasna, dlha, cista, piesocnata, more teplucke, vobec nie preplnena, dlho bola plytcina, more bolo kludne - takze tomu sa nedalo vycitat nic. My sme k moru chodili doobedu, poobedia, ked sa chlapci vyspinkali sme travili pri hotelovych bazenoch.

tilly
17. črc 2010

@danu na korfu v sandy beach sme boli minuly rok... plaz v pohode, animacie super, jedlo sa dalo, aj ked teda niekedy dobre nestihala restika, ale treba dat pozor na izby, prvu izbu sme menili... potom nas dali do inej casti a uz to bolo ok... len kebyze mam travit dovolenku v tej prvej izbe, tak by som dobre nadavala, tam by som sa ani neosprchovala ani nelahla do postele, by som sa bala, co na mna kde vybehne a smraaaad desny...

danu
17. črc 2010

@tilly dakujem pekne a to ma byt 4+ hviezdickovy hotel, to si ma nepotesila, ale ked inak super, tak izbu by sme si vymenili

tilly
18. črc 2010

@danu fakt ide o to, kde dostanes izbu, ak v blokoch P +, tak je to na prd, my sme mali potom v N

tilly
18. črc 2010

no a to N bolo presne nad bazenmi 😉

renca3
18. črc 2010

@danu - v sandy na korfu bola kolegyna v juni. starsi manzelsky par. nebola spokojna. daleko do mesta na vecerne prechadzky. ale ona bez deti ma zase ine kriteria na dobry hotel.

danu
18. črc 2010

diky baby, tak ja fakt neviem, to chcem tak vela? Kazdy rok chodime do Grecka, vzdy som vedela vybrat a teraz nie. Chcem len pieskovu plaz bez strkov,kamienkov,okruhliakov a AI

domika007
20. črc 2010

@danu dani tak zohnala si nieco v GR? lebo my nie , ideme do egypta 😀

domika007
20. črc 2010

@danu a ad sandi tam nechodte, ze to tam nie je nic moc 😖

danu
20. črc 2010

@domika007 este nie 😀 ja uz sa nad tym musim smiat, kazdy den pozeram, prechadzam cestovky, stale vidim tie iste hotely a stale nic 😖

danu
20. črc 2010

@domika007 a Kefalonia nic? 😅 Egypt by sme chceli buduci rok, bojim sa kvoli Elle este ist

domika007
20. črc 2010

@danu dani, ked ti poviem,ze sesterka, ktora ide na dovo o mesiac nemoze uz teraz nic zohnat uveris? 🙄 ako ja neviem co sa stalo, ale je problem zohnat normalnu dovo do GR - 8 dni - AI 😠

domika007
20. črc 2010

@danu kefalonia nist, ta cena co nam ponukli bola hoodne vysoka, tak musime vela setrit a pak si ju mozeme ist kuk 😀

ja tiez, ze najprv egypt ee, ale tak ked som zbadala nas hotelik, tak som sa zamilovala 😵
http://www.jaz.travel/destinations/egypt/hurgha...

danu
20. črc 2010

@domika007 Domi ten je nadherny 😵 snad buduci rok sa do Egypta dostaneme

sasa30
20. črc 2010

danu, ja mam ten isty problem. tiez mam poziadavky ako ty - plaz a all inclusive. a nic ☹ a uz v sobotu su odlety 😀 pritom som v grecku bola asi 7x, kreta 2x, parga, korfu, olympic beach, nei pori, chalkidiki, zakynthos... a akosi neviem vybrat z tych par ponuk nic ☹

domika007
20. črc 2010

@danu dani vdaka 😵 sa tam uz tesim... tak drzim palec nech sa vam nieco podari najst 😉

llllucka
21. črc 2010

Holky a nemáte z toho Řecka strach.Pořád ve zprávách říkají,jak někde uvízli turisti,protože tam někdo stávkoval.Já do Řecka taky chtěla jet,ale pořád jsem na vážkách.

domika:ty jo,to je super hotel.Taky jsem se ještě na Egypt necítila,ale tenhle hotel vypadá super.Kdy tam máte jet?Jediné,co by mi asi vadilo,že se tam podle recenzí nedá moc koupat v moři.

domika007
21. črc 2010
domika007
21. črc 2010

@llllucka lucka myslim, ze sa nie je coho bat co sa tyka grecka, problemy su len na pevnine, ostrovy su v poriadku, som to denne sledovala, kedze sme tam chceli ist aj my 😉

a ad egypt - odchadzame uz tuto sobotu v noci a vraciame sa o 8 dni 😉 a tiez som nebola velkou fanynkou dovvolenky v egupte, ale tak ked nic ine tak aj egypt je dobry a verim, ze nam bude fajn...

a ad to kupanie v mori, ja nie som dobry plavec cize mne to aj vyhovuje a manzel si uz nejaku tu cestu najde, aby si v klude zaplaval 😀

llllucka
21. črc 2010

domka:pak určitě napiš,jak se vám tam líbilo a hlavně,jak si manžel našel cestu.My se určitě v moři koupat chceme-Každopádně budu držet palce,aby se vám dovča líbila🙂

danu
22. črc 2010

Konecne mame vybraty hotel ideme sem 😉
http://www.firotour.sk/dovolenka-pobytove-zajaz...

knobloska
22. črc 2010

Ahoj, v neděli máme letět celá rodinka na Rhodos a co se dneska nedočtu.....budou stávkovat letoví dispečeři. Ani nemůžu vzteky mluvit, to si nedovedu představit, co budeme dělat na letišti přes noc s 2 letým dítětem. Potřebovala bych nějaká slova útěchy, manžel to zatím neřeší, že uvidíme. a stávka už je oficiálně nahlášená.

krpcek
22. črc 2010

@knobloska mozno vam na letisku posunu let a budete cakat doma, kym vam zavolaju, ze letite.
mojej kamoske to tak urobili, ked boli problemy s tou sopkou - cakala doma na telefone, potom jej len poobede zavolali ze vecer o desiatej leti. 😉 mozno to nebude az take zle.
a nestraste ma - my ideme buduci vikend 🙂

domika007
22. črc 2010

@llllucka jasne napisem, a dakujem 🙂

@danu dani super, ze ste daco nasli 😵

anica
22. črc 2010

@krpcek aj my sme premyslali o Krete- konkretne hotel Petra Mare, lebo sa mi pacili tie vodne atrakcie pre deti...ale potom som citala recenzie a pravdupovediac neboli prave lichotive...vacsina ludi sa stazovala na smrad a spinu a ze hotel by si zasluzil 2 hviezdy a nie 4 ☹ nasla som zopar aj pozitivnych, ale predpokladam, ze to zalezi od izby aku dostanete. Nakoniec som to definitivne zavrhla, lebo kamoska ma znamu, ktora tam bola a nenasla pekne slovo na hotel 😖 My sme napokon skoncili na prelome juna/jula zas na Rodose, hotel Mikri Poli a boli sme spokojni 😉 nad ocakavania. Mne stale pomahaju recenzie, ale tiez ich beriem s rezervou...lebo niekto sa stazuje aj na zle pocasie