Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

lilianka1
10. lis 2007

Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L

matru
15. kvě 2009

to nevim jestli to při vzletu půjde kojit, uvidíme....pro Kačku bylo vždycky horší přistání na uši, uvidíme....my jedeme na Karpathos, to je hned vedle Kréty, jen nechápu, proč píšou let 3 hodiny, když na Krétu je to něco málo přes 2 hodiny....

matru
15. kvě 2009

a myslíš, že projdou i do letadla? když ochutnám 😀 😀

labell
15. kvě 2009

Jojo měli jsme je v tašce v letadle a ochutnávat jsme nemuseli! 🙂 😉

matru
15. kvě 2009

tak to je fajn, u nás fakt zabíraj 😉 jedna holčina tady z koníku jim říká držhubky 😀 což je teda výstižné 😀
my se vracíme 23.6. tak ti pak písnu, jak to celé proběhlo, hlavně ta cesta 😉

labell
15. kvě 2009

To budu moc ráda díky!! Křupky beru taky a nějaké nové knížky a hračky a Amelka se nedýl zabavý když strká lžičku do vody a pak to olizuje, tak na cestu autobusem asi vytáhnu toto.. 😀 😀

matru
15. kvě 2009

tak to je dobře že víš jak na ní 😉 to Nelinka vydrží u všeho tak 2 minuty, takže to bude se zabavením horší 😒 taky záleží v kolik pojedem, zatím to nevíme, většinou létáme blbě v noci, minule kole 3 ráno, což je děs 😝

labell
15. kvě 2009

my máme předběžnou hodinu 9.30..to by bylo dobrý celkem.

matru
15. kvě 2009

to jo, my zatím nevíme 😒

jabber
15. kvě 2009

Holky, s kojením při vzletu a přistání moc nepočítejte - dají vám bezpečnostní pás pro prcka, který si navlíknete na váš pás a prcek musí být při startu i přistání vsedě připásaný u vás na klíně 🙂

tilly
15. kvě 2009

jabber, vedľa mňa cez uličku teraz sedela mamina s bábom na kolenách a kojila pri vzlete... potom malá hneď zaspala a spinkala celý let, taká bola zlatunká

jabber
15. kvě 2009

tilly 🙂 neměla prcka připásanýho? 😕

tilly
15. kvě 2009

mala, ale dalo sa to 😉 to dievčatko už malo vyše roka, možno aj rok a pol, čiže sa len natočilo a cuckalo, úplne v pohode, asi po minútke zaspala, ani ju neodopínali, nič, len tak zostala ležkať na mamine... my sme museli krpca posadiť pri pristávaní, tiež spal a ležal cez nás, letuška došla, že musí sedieť, pritom keď ležal, bol pripútaný...

jabber
15. kvě 2009

jo, no já mám právě za to, že chtěli aby malá seděla po směru, ale je fakt, že letušky taky už pak nevidí všechno, když si jdou samy sednout 😉 🙂

tilly
15. kvě 2009

asi tak...

bramburka
15. kvě 2009

holky nějak se bojím jen toho, že tam malá onemocní a co my tam pak, v unas ve spolecnym termine jedou ted takový nemoci až děs.

Loni jsme letěli a malá uplně hodná, pak je odpoutáš a oni pochodují po letadle na návštěvu na jiná sedadla k jiným dětem 🙂 Při vzletu a přistání - nejlépe pít, pak dudlík ... no a v nejhorším to u nás vyhraje haribo!!!Al enajky velký aby musela hodně kousat.

jabber
15. kvě 2009

bramburka - já myslím, že u moře snad neonemocní 😉 hlavně něco nechytit tady těsně před odjezdem 😖

matru
15. kvě 2009

toho já se taky bojim, Kačenka loni dostala 2 dny před odletem na Ibizu neštovice, měla jet s babičkou, takže se to muselo stornovat ☹ jely pak místo toho do Tunisu a byla to hrůza, takže tam už nikdy!!
Snad máme vybráno a letos to klapne 😉

labell
15. kvě 2009

bramburka: na to snad radši ani nemyslet! To by se mohlo stát i tady a přinejhorším by ti delegát sehnal doktora. 😉

bramburka
16. kvě 2009

no právě, jak já na něco začnu myslet, tak jsem hrozná...no loni jsme skočili s antibiotiky, tak jsem to trochu obrecela, ale nepoučitelná už zase cestujeme! Loni to bylo z autoklimatizace! Takže pozor!

luckahr
19. kvě 2009

bramburka, jeste zpetne🙂 tech 15 tisic tam bylo v ceniku, co byl v odkazu, jinak v lastu by to urco bylo min🙂. Ale koukam, ze uz jste vybrali neco jinyho🙂, hezky, tak si to krasne uzijte🙂 Taky jsem chtela Zakynthos, ale stvou me, jak chtej za vetsi dite penize pomalu co za dospelyho☹

matru
20. kvě 2009

Luckohr: my jedeme od Firotour a tam mají výborné akce pro děti, já to kupovala velmi brzy a Nelinka jede zdarma a Kačka jen za poplatky, což je paráda 😉

bramburka
20. kvě 2009

Matru to je paráda, většinou to mají jako akci ve first minute, v lastu už 2 deti zdarma moc nemaji, tady zrovna je myslim taky 2 děti zdarma. To my to zatim neresime, prosti rok bud bude last minute a nebo pojedeme jen tak do Itálie. Budem spoko.

matru
20. kvě 2009

Bramburko to bylo na první moment, myslím, že to bylo do konce března 2 děti zdarma a do konce dubna jedno. Nelinka je do 2 let, takže se nepočítá ani jako druhé dítě, takže s námi mohlo jet ještě jedno 😀

bramburka
21. kvě 2009

Matru bezva dam ti to naše!!! 😀 😀 😀

matru
21. kvě 2009

klidně, ale myslím, že se naše termíny překrývají 😀 tak příště 😉

iveticka
22. kvě 2009

Holky neletíte někdo na Kos Luca blue lagoon v termínu od 26.8. do 5.9., letíme s malym tak aby tam měl kamarády
🙂

elly111
2. čer 2009

iveticka ten hotel sa mi pozdáva, idem ešte pozriet lebo hľadáme dovolenku v Grécku okolo tohoto termínu 🙂

bramburka
15. čer 2009

čau holky, tak jsem zpět ze Zakynthosu, bylo tam nádherně! http://picasaweb.google.cz/Xenuska123/DovolenaZ...

cacorka_andrejka
19. čer 2009

Holky a co říkáte na hotel Hotel Aquis Marine Resort & Waterpark **** na ostrově Kos?

ivis
19. čer 2009

iveticka: tak to vypadá na skvělý výběr 😉 my jsme bohužel jiná cenová ☹
Cacorka: tento hotel mám též v hledáčku 😉 a vyhlížím lastíky
Bramburka: no nádhera, fotečky, je vidět, že jste si to užili 😉