Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

lilianka1
10. lis 2007

Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L

miluse
13. kvě 2009

Label, ne 1500 ale jen 150 jestli dobře počítám a to ještě zaohrouhleně... to by museli chtít 50 euro za postýlku 😉

Ten apartmán je fakt krásnej, se tam normálně vidím 😀

labell
13. kvě 2009

miluse: za celej pobyt 😉

matru
13. kvě 2009

Mallorca mě dost zklamala, je to jako drahý Španělsko, navíc všude uřvaný Němci a Angličani...Řecko má své kouzlo 🙂
to je jasný, že ještě letenky, no pokud to bude pěkný, tak bych to klidně dala 😉

miluse
13. kvě 2009

Lab, mno tak to jo... jsem právě myslela, že je standartně prodnájem jen za tu postýlku ne ještě za den 🙂

miluse
13. kvě 2009

Jéé Kristi, vy jste na tom stejně... taky jsme zvažovali Mallorku a Řecko, a to zatím vychází finančně líp

kristi
13. kvě 2009

na Mallorce uz jsem byla, ted jedem na konci kvetna jeste na Ibizu,....Mallorca ve vilce s bazenem u more mi nevadi, mezi Nemce bych nejela

matru
13. kvě 2009

Kristi tak to jo 😉
Miluse určitě doporučuju Řecko než Mallorcu, pokud teda nechcete trávit dovču na discotece, pak je Mallorca ta správná 😀 😀

miluse
13. kvě 2009

Matru, tak z toho už jsme trošku povyrostly 😀

matru
13. kvě 2009

Tak určitě Řecko a 😵

carliss
13. kvě 2009

Ahoj holky,
my byli loni v září s roční treperendou na Korfu v Agios Georgios (jih), bydleli jsme ve studiu - nádherný domek s ještě krásnější zahradou a musím říct, že Řecko vřele dporučuju! My máme raději místa kde se dá i něco procestovat a ne se jen válet na pláži a proto jsme obden někde vejletili a zvládlo se to parádně a Adélka byla vzorná.
Letos chceme opět Řecko jen jiný ostrov a už se moooc těšíme!

labell
13. kvě 2009

Já jsem dovču objednala dneska a byla sem překvapená jak moc je to přebraný...prý nejsou prachy..

miluse
13. kvě 2009

Labell a kdy razíte?

Jak přebraný, jako že nebyly místa? 😕

kristi
13. kvě 2009

miluse, na spouste mist uz se nechytas......a taky kdyz koupis driv, dostanes vetsinou slevu nebo dite zdarma atd

tilly
13. kvě 2009

inak, to s tými gréckymi hotelmi, alebo celkovo štandardom je pravda, oni majú oveľa nižší štandard ako takí španieli a o egypte a turecku ani nehovorím, tam je aj 4* hotel luxus, v grécku sú 4* priemer... a 3* niekedy nemajú ani klímu...

a zájazdy sú teda dosť vybrakované, to, čo je dobré, je už vypredané...

lada82
13. kvě 2009

ja Vam zavidim 🙂 Korfu je take nadherne...
ja letos nemuzu nikam, ale pristi rok .... si to vynahradim 😀

kristi
13. kvě 2009

tilly, presne...my jsme byli vloni ve 4,5* a desny, tak max. 3* bych tomu dala...

kristi
13. kvě 2009

tady je to presne vysvetleno.

recko jako jedna z mala zemi si muze udelovat hvezdy podle sveho uvazeni. MOzna ten hotel,kde jsme byli mel 4 *,ale kdyz ho v 70.letech postavili..tedka by nedosahl ani na ty 3*

macanet
13. kvě 2009

My jsme v Řecku nikdy nebyli, ale kdo tam byl , vrací se tam rád a doporučili nám ho i v cestovce jako dovolenou s dítětem na 1. místě, 2. Chorvatsko, atd.... Zatím nevím o nikom z okolí, kdo by byl Řeckem zklamaný 😉 Včera jsem pročítala recenze na to naše místo, tak mě uklidnilo, že nejsme jediný, kdo tam jede, když tady čtu Kréta, Korfu, Zakkyntos, atd... trochu jsem dostala strach, co nám to doporučili 😀 Jinak k těm hvězdičkám, prý je to opravdu individuální hotel s 4* a byla kuchyně,jak v závodní jídelně, hotel měl hodně pokojů atd... Pak mě dostala jedna paní, došlo mi, že asi důchodkyně, čtu recenze 10 chválilo a jen jedna paní psala, že si jeli s manželem užít klidu a místo toho, bylo v hotelu hodně dětí, křiku na pláži atd... Ale hotel je určen pro rodiny s dětmi,. tak nevím co si myslela, když si hotel vybírala 😀

labell
13. kvě 2009

miluse: razíme 1.7 na Krétu. Chtěla jsem Rhodos, ale už nebylo u naší oblíbené cestovky místo. Neva na Krétě jsme ještě nebyli.. 🙂

kristi
13. kvě 2009

tady to je, jsem to zapomnela vlozit
http://www.cestovni-ruch.cz/kategorizace/jednot...

bramburka
14. kvě 2009

holky je to tady, 4.6. letíme na 12 dní na Zakynthos, já se tááááááááááááááák těším ...pojedte taky http://www.zajezdy.cz/95956/

labell
15. kvě 2009

bramburka: super!!

Holky taky se někdo bojíte cesty? Já letadla ani tak ne, ale pak tím autobusem. Pojedeme pak ještě 2 hodiny a malá je celkem rarach. Samo že beru jídlo, pití, hračky, knížky, ale..... 😒

matru
15. kvě 2009

Labell já mám též hrůzu z cesty, nedokážu si představit, že mi bude sedět 3 hodiny na klíně, navíc mně v letadle není dvakrát dobře, takže to nebude nic moc 😒 ale strašně se tam těšim a jinaK se tam nedostaneme, tak to musíme zvládnout 😉 my to máme z letiště asi půl hodiny, to by mohlo být ok.
Kam jedete na Krétě a letíte do Heraklionu nebo do Chanie?

labell
15. kvě 2009

Jedeme do Plakiosu a letíme do Heraklionu. Já blbec hledala spíš recenze hotelů a na tu cestu autobusem jsem nějak zapoměla.. 😖

matru
15. kvě 2009

neboj, to zvládnete 😉 my už jedeme přesně za 4 týdny, hrozně to letí, já to kupovala už někdy v lednu a přišlo mi to, že to je za hroznou dobu a už je to skoro tady 😵
nechci vidět to balení, to bude kufrů 😀

labell
15. kvě 2009

matru: to jo... 😀 😀 my jedeme 1.7- taky už kousek.
Jen ještě: můžu mít do letadla pití v lahvičce s dudlem? Neva že to nebude originálně zabalené? Nevíš? Ona se u toho dudlu někdy uspí, takže by to bylo fajn ho smět vzít do letadla..

matru
15. kvě 2009

pití pro dítě mít můžeš, ale budou po tobě chtít, aby ses napila, že tam není jed...já ještě kojim, takže jí dám kdyžtak od sebe a nebo vodu, tu dostaneme od letušek...

labell
15. kvě 2009

Takže při vzletu ji dáš od sebe jo? Malá nemá dudlík, tak by neměla co sát, takže ten dudel na lahvičce by byl dobrej..
Kam letite vy?

matru
15. kvě 2009

u nás na zabavení jsou dobrý křupky, takže je beru, jestli to projde....

labell
15. kvě 2009

Křupky projdou, měli jsme je pro racky kydž jsme byli na Thassosu 😉