Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

lilianka1
10. lis 2007

Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L

bramburka
2. kvě 2009

AHOJ HOLKY, BYLA JSEM NA kOSU I NA rHODOSU - rHODOS, JSOU TAM MOC OBLÁZKOVÉ PLÁŽE, NA kOSU TAKY, ALE JAK KDE. Ted chceme zase jinam strašně se mi líbí http://www.superzajezdy.cz/zeme/recko/zakynthos... na Zakynthosu, enbyly jste nektera?

jinak plenky, nutrilon, vše kromě kojenecké vody - to neznají - převařovala jsem normální - mají, ale musíte si půjčit auto a jet do supermarketu - např. Lidl nebo tak, ty jsou vybavený, normální ne. Ale naše delegátka měla auto, já jsem jí poprosila a vše mi koupila. Byla v pohodě. Lepší ale vzít sebou, to je jasný. Ale v nejhorším seženete. O trošku dražší než u nás, ale když jsem tam byla, měli zrovna pampersky v akci a vyšly levněji než u nás. 😉 no ale jak říkám, musíte si dojet.

JInak my sháníme něco přímo u moře (po zkušenosti z loňska, kdy nám k moři večer dosáhla chůvička - těžká pohoda) a za dobrou cenu. Už mám vypsanou celou A4...ted akorat kam, hm....?

luckahr
4. kvě 2009

Bramburka, souhlas, musi si clovek dojet, v nasem hotelovym minimarketu ani u hotelu nemeli pro deti vubec nic. A ten Zakynthos, ty jo, mne to prijde drahy, za 15 a jen se snidani a jeste kontinentalni.........my meli minulej rok ten Kos za 15 All inclusiv (v lastu) http://www.greece-tours.cz/ubytovani-recko-kypr...

bramburka
4. kvě 2009

Lucko, jak za 15? v době 4.-15.6. - to je 12 dní za 9 990 kč a ještě jsem to ted nasla na net travel v lastu za 8 900...

na Kosu uz jsme byli loni, ted chceme jinam.

dzej
5. kvě 2009

ahoj holky, můžete mi prosím poradit, chceme jet do řecka a nevím jak s autosedačkou a postýlkou. Dá se půjčit s autem i autosedačka? A jsou v hotelích postýlky nebo taháte svoje? díky

bramburka
5. kvě 2009

S autem autoseadčka celkem v pohodě a většinou mají postylky na vyžadaní, ten hotel, co jsem si našla poskytuje postýlku za 2000 kč na tyden, coz mi prijde hustý....ale záleží na hotelu.

matru
6. kvě 2009

Ahoj holky, tak v našem hotelu je postýlka zdarma a sedačku mají v půjčovně aut, aspon na Krétě to tak bylo.Určitě jí sebou nepovezu.Já spíš pořád řešim to jídlo.Asi si vezmu číslo na delegátku a domluvim se přímo s ní, co se tam dá koupit.

dzej
6. kvě 2009

takže možná vzít s sebou cestovní postýlku... Matru nevím kam jedeš, ale na Krétě v lékarně seženeš skleničky v pohodě

matru
6. kvě 2009

no my jedeme na Karpathos, je to tam maličký, tak z toho mám strach...na Krétě mají všechno, jsou tam velké supermarkety...no snad se i tady roděj děti a něco jedí že 😀

matru
6. kvě 2009

kam se chystáte vy? a kdy?

tilly
6. kvě 2009

autosedačky majú všade... aj keď také, no... ja som sa dosť bála malého do toho aj posadiť, ale tak lepšie ako nič...

lubu
6. kvě 2009

no my idem na rodos už o tri týždne...berem všeko okrem furmičieka aharčiek tam take snad zoženiem....ideme do lardosu hotel montemar main mame ultra all inclusiv tak snad to bude tomu aj zodpoved...kočky nebol tam niekto z vas??? 😉 najviac sa boji lietadla lebo mala ma paniku z vysavača az mixera av lietadle to tiež dost huči hlavne pri vzlete a pristavani do kleu tak tosa bojim 🙄

lubu
6. kvě 2009

inak me boli my na korfu ana samose a uta mali tiež všade autosedačky 😉

tilly
6. kvě 2009

s akou cestovkou? bude na rodose už teplé more?

bramburka
6. kvě 2009

Myslíš, že vám bude na hodose vedro, my tam chytli vítr od Sahary, červen, přes 40 stupnu, nedalo se vyjít...nebála bych se 😀

danulik
6. kvě 2009

lubu - nechcem ta strasit, ale montemar je jeden z najhorsich hotelov na rhodose 😖
my sme boli na rhodose asi pred 3 rokmi a vtedy bolo okolo toho velke halo, vela staznosti, aj v telke v spravach dost casto, vraj hrozne ubytko, male spinave izby, zle jedlo, slaby vyber a pod.
nemam osobnu skusenost, mali sme iny hotel, a je mozne, ze sa to uz zlepsilo, ale aj co som citala recenzie, nebolo tam vela pozitivnych 😒
inak rhodos je pekny, je tam krasna plaz, urcite si tam urobte vylet, vola sa tusim tsambika 😉

bramburka
6. kvě 2009

na recenze bych moc nedala, my cetli strasne o Kolymbia a byli jsme uplne spokojení, někteří lidé očekávají luxus, to moc není, my co jsme zvyklí i pod stanem....no a my byli našení...krom zlého majitele, co jeho personál byl jak jeho ortoci, pořád na ně řval, z toho mi bylo na nic.

matru
6. kvě 2009

já bych taky nikoho neděsila, já četla na jeden hotel od někoho hroznou chválu, že to bylo super a od druhého, že to byla hrůza, my jezdíme na dovolenou abychom byli spolu a něco viděli a zažili, nepotřebujeme luxus, stačí když je čisto 😉 Lubu neboj, určitě si dovolenou užijete 🙂

dzej
6. kvě 2009

no my právě chceme jet na rhodos nebo zakynthos..a až v září. holky dáte vědět až se vrátíte? hledám taky all inclusive a teda odlet z Brna.. díky moc.

matru
6. kvě 2009

my jedeme už 12.6 tak ti pak písnu, jak jsme to zvládli 😉 mám trochu hrůzu z letu, sama se trochu bojim v letadle a ještě mít Nelinku na klíně, no snad to bude dobré 😉
my právě nechtěli all inclusive, protože máme moc rádi řeckou kuchyni a ty jejich taverničky, takže radši chodíme na jídlo tam a pokaždé jinam, na hotelech to typicky řecké moc není, na Krétě bylo kuře, hranolky a pod. takže letos jsme hledali pouze se snídaní a na obědy a večeře budeme chodit, půjčíme si auto a budeme jezdit 🙂

lubu
6. kvě 2009

danulik nestraš 🙄 ale montemra su 4 hotely montemr main, sanny vilage, a ete dva le neviem si spomenut...ano male izby som ja ja počula ale sann vilage a 2007 rebehla kopletna rekonštrukcia hotela tak snad bude to tam pkene.... 😉 my ked ms eišli na samos na svadobnu cestu som taku recenziu na naš hotel princessa čitala že som tam išla stakym strachom ako do nejakeho geta...ale opak bol ravdou nadherny hotel, supr strava ja ked polpenziaaaaa 😉 takýe od vtedy recenzie nečitam 😀 a rods je krasny boli tam naši 3 roky dozadu takz kamery som videla...no dufam že bude primerane teplo rave preto nejdem jul augist lebo naši sa išli uvarit my sme boli na samose 7.6 a bolo tam tak eplo že som spla na balkone každu noc 😀 klima ešte nešla 😅

kd prídem dam vediet ako bolo 😉

danulik
6. kvě 2009

lubu - ano, viem, je to velky komplex, aj my sme to pozerali, ale potom som si precitala recenzie a radsej sme si vybrali iny hotel.. snad sa to odvtedy zlepsilo 😉 v kazdom pripade prajem krasnu dovolenku, hlavne si uzite more a pochodte cely ostrov, su tam krasne miesta 🙂

bramburka
6. kvě 2009

Matru a kam jedete vy? my chceme taky tak nějak v tomto červnovem terminu najit....

matru
6. kvě 2009

my na Karpathos od Firotour

luccinkav
7. kvě 2009

Ahoj všem maminkám.Chci se podělit a třeba i někomu poradit 🙂 Byla jsem na Zakynthosu a je to moc krásný ostrov plný zeleně-krásného čistého moře...Moc všem doporučuji 😎 Co se týče míst-tak já byla v Laganasu ale to nedoporučuji maminkám s dětmi.Je tam moc velký ruch(takové Las Vegas😀)To je spíše pro mladé holky ......mají tam samý Anglány...ale za to my jsme chodili se koupat na Kalamaki a to už je jinná...nádhera málo lidí na pláži....moře azůro a želvičky 🙂 🙂 🙂 občas sem tam nějaká plavala....Některé místečka jsou ohraničená pro malé želvičky ale nebojte místa je tam spoustu na poležení...Většinou ty místečka jsou na začátku pláže a směrem k moři už je pláž v poho...JInak kamarádka byla v Tsilivi a říkala že super pro rodiny s dětma...Tak třeba jsem vám poradila....Jááá můži ze srdce doporučit ZAKYNTHOS🙂

JInak já bych také potřebovala poradit...chceme vyrazit rodinka k móři a nevím jestli je Djerba pěkná?????Moře-pláže-hotely.URČITĚ CHCI ALL-INCLUSIVE ABY TEN HOTEL STÁL ZA TO.PŘECE JEN JEDEME S DVOULETOU DCERKOU...Poraďte děvčata...Jo a také jaké máte zkušenosti s Blue Stylem.Já jsem s ním byla na Zakynthosu a super ale poslední dobou čtu jen špatné recenze!!! 😨

itka
7. kvě 2009

Lucinkav, na Djerbě jsme byli čtyřmi lety,ale nic moc!!! Pokud chcete něco vidět, vypravit se na hezký výlet nebo třeba prochajdu, tak vůbec nedoporučuji. Kromě udržovaných hotelových resortů jen sucho a špína. Ale znám spoustu lidí, kteří si Djerbu chválí a dokonce se tam vracejí. Ale pokud píšeš, že se Ti na Zakynthosu moc líbilo, tak na Djerbě budeš pěkně zklamaná.

tilly
8. kvě 2009

mne na zakynthose vadili tí angláni 😝 vkuse v liehu

luccinkav
9. kvě 2009

Itko..abych řekla pravdu...tak ani nevím,jak naše dovča bude probíhat.Chtěla bych jet příští rok a to budou JUlince dva roky a kousek.Nikdy jsem nebyla s děckem u moře,aby taky jó když je první😀 A tak absolutně vůbec nevím,jak taková dovča bude probíhat...Myslím,že asi na nějaké procházky to nebudu...ikdyž opravdu nevím,no 😎 Já bych jela do Řecka..jenže jsem nenašla zatím žádnou dobrou destinaci -kde by to vyhovovalo s děckem.Všude píší oblázkové pláže-někde dokonce kameny..tak nevím....Jako našla jsem třeba Chalkidiky a Thasos-paráda nádhera ale když to bylo all inclusive tak to vyšlo na pěknou pálku...Tak nevím...Nemáš tedy nějaký dobrý tip.kam do Řecka.Pro mě to byla nej dovolená a teď opravdu nevím kam..Nebo jestli máte děvčata nějaké krásné místo v jiné destinaci nevadí..ale nééé aby to bylo daleko max.3hodky let🙂Jinak nechci právě na Zakynthos protože jsem tam už byla.....Jedině možná na druhou stranu..Někam třeba Tsilivi atd..Opravdu je to dilema.Vím,že mám spoustu času ještě,ale tak nějak prostě jen vybírám a těším se už dopředu.........

Tilly..mě navadili....já byla mladší a měli jsme štěstí na samé supr srandovní kluky...byla prča a NIC si nedovolovali!!!Ale máš pravdu,že mě tam štvalo,jak se ty Angláni sežerou do němoti a potom všude bordel v noci a na*lito.FUJ!!!!!Jako Laganas-když jet tak třeba s kámoškou a je to super na zvednutí sebevědomííí 😀 😎 🙂 😉 Protože jejich holky žádný zázrak a musím říci,že češky se opravdu líbí😀 ALE s dětmi ani náhodou!!!!!

luccinkav
9. kvě 2009

JInak děvčata jestli máte nějakou cestovku která má levné Chalkidiky a Thasos tak sem s ní🙂)))) Zkouknu to ráda🙂))).....

tilly
9. kvě 2009

jasné, na zdvihnutie sebavedomia fajn, hlavne, keď tie nechutné smotanovobiele (prvý deň) potom ružovučké ako prasiatka, tlsté, šunkové, nechutné v minisukciach 😝 , oni boli vyslovene odpudivé, potom sme my priťahovali nádherných vlasatých grékov a s tými sme sa zabávali 😀 bolo to pre mladú kočku super, ale s dieťaťom... hlavne keď sa tie prasiatka začali medzi sebou biť, no otras, ružové baby sa medzi sebou bili a chlapi sa rehotali... úroveň... 😀 hlavne keď jazdili opačne, to bolo o hubu...

inak je zakynthos veľmi pekný ostrov