Dovolená v Řecku. Kam jet s dítětem?

lilianka1
10. lis 2007

Máte prosím některá z Vás dobrý tip na dovolenou v Řecku pro rodinu s 5letým a 1/2ročním dítětem? Jde mi hlavně o dobré zázemí na ubytování a snadný přístup k moři. Děkuji za Vaše názory. L

bramburka
10. kvě 2009

holky, hotel Valais, co tomu rikate?
http://www.zajezdy.cz/97977/211022/13202523/?&l...

9800 polopenze, 11 dní, u moře, bazén...? Akorat tedy priplatek za detskou postylku 2000 mi prijde divnej a dost drahej.

matru
10. kvě 2009

Jestli je ta cena i s taxou, tak mi to přijde super levný a klidně bych zaplatila i postýlku, my jí sice máme zdarma, ale zase jsem za Nelinku platila 1500 administrativní poplatek.A Zakynthos je krásnej, já tam sice nebyla ale mamka s Kačkou tam byla asi před 3 lety a byly nadšené, jestli to najdu, tak hodím odkaz 😉

lubu
10. kvě 2009

ak niekto potrebuje info o korfu a samose rada pomožem ja ja 😉

kristi
11. kvě 2009

bramburka, a co Tsilivi beach, tam jsme byli my a super

macanet
11. kvě 2009

Byl jste někdo na Olympské Rivieře, jak se vám líbilo atd.... Letíme v září , tak sháním info, každej letí, Rhodos, Kos, Kréta a sem jen my? 😕 😀

labell
11. kvě 2009

macanet: až tak moc tomu nerozumím, ale je to dost nahoře..známí tam byli v záři a byla tam kosa, ale třeba to byla jen vyjímka..

macanet
11. kvě 2009

No snad nebude 😀 Moje babi tam jezdila každý rok v září a dobrý a to není žádná cíťa na teplo. Já nemusím přeplněný pláže v sezoně spíš klídek a výlety, což ve vedru moc nejde☹Samo opalovačka musí být 😉 Já spíš chci vědět vy s dětičkama , jak ubytování, moře, procházky po večerech a tak 😉 Městečko Nei Pori, (Platamonas tam budeme mi 🙂 )

bramburka
12. kvě 2009

http://www.zajezdy.cz/95956/

tak nakonec jedeme sem, tamten nam mrcha utekl, 11 500 konečná cena, polopenze, přímo u moře v letovisku Argassi....

matru
13. kvě 2009

http://zajezd.invia.cz/recko/zakynthos/admiral-... Bramburko tak přesně v Argassi byla naše Kačka, v tomhle hotelu a moc se jim líbilo 🙂

miluse
13. kvě 2009

ahojky holky, taky se letos chystáme do Řecka, láká mě Kréta, byl jste tam někdo? Nebo co by jste radši popř. doporučily?

kristi
13. kvě 2009

miluse, my jedem letos taky na Kretu, tam jsme jeste nebyli, ale uz se moc tesim.

my jsme si se znamymi pronajali vilku 🙂

miluse
13. kvě 2009

Kristi díky, my zatím děti nemáme, takže chceme využít služeb hotelu a chceme i využít all in, to jsme taky zatím nikdy neměli. Poslední 3 roky jsme byly v Chorvatsku vlastní dopravou a vlastním stravováním, tak si to chceme letos užít, páč možná to bude na delší dobu naše poslední dovolená. 🙂

A kam na tu Krétu jedete? Prý je lepší jih, ale co jsem tak koukala, tak většina středisek je spíše na severu.

matru
13. kvě 2009

Holky Kréta je nádherná a určitě doporučuju!A hlavně my jsme si tam odtud přivezli Nelinku 😵

miluse
13. kvě 2009

Martru a kde jste byly? 😕

matru
13. kvě 2009

My jsme byli úplně dole, jmenuje se to Matala, je tam nádherně, jen pozor na hotely, jsou trochu skromnější než na severu, ale jinak moře, lidi a atmosféra úžasný!

lada82
13. kvě 2009

jeee, tak ja byla taky v Argassi, na svatebni ceste - sup na Listopad, Bram 😀

labell
13. kvě 2009

Holky ahoj,
jak budete řešit postýlku?? Mě teď volala baba z cestovky že by mě ji objednala, ale chcou za ni asi 5 euro..když bych brala svoji je to 10 kilo navíc k bagáži...

matru
13. kvě 2009

my máme postýlku v hotelu zdarma 🙂 a naše malá stejně pravděpodobně bude spát se mnou 😉

helenkaa
13. kvě 2009

Miluse, my jsme byli na Krétě loni a byli jsme spokojeni. 😉

kristi
13. kvě 2009

miluse, my jedeme kousek od Chanie, primo sem
http://www.thehotel.gr/tersanas-villas

tilly
13. kvě 2009

aj my sme boli v argassi, v commodore 😀

ja mám tiež krétu rada, určite sa oplatí vidieť krétarium, je to neskutočné

na matale sme tiež boli a v mestečku v takom zašitom fast foode sme si kúpili ten najlepší gyros na svete s nenormálnym šalátom a na pláži sme to jedli 😀 to sme boli len na výlete, mali sme požičanú takú malilinkú fiatku, boli sme ešte za slobodna, najazdili sme za tri dni 1050 km, takže sme si krétu trošku prešli... minulý rok sme boli s malým, tiež sme mali tri dni auto, ale už sme najazdili podstatne menej, s dieťaťom sa nedá do noci túlať...

kristi
13. kvě 2009

labell, postylky by meli mit zdarma. Jinak radsi 5 eur, nez tahat s sebou

labell
13. kvě 2009

matru: to máte fajn...já se bojím aby sebou nežuchla když tam nebudeme, kdybych ji nechala spát na naší

miluse
13. kvě 2009

Kristi, tak to fakt vypadá nádherně.

labell
13. kvě 2009

kristi: tahat sebou ji nebudu určo, ale 1500 navíc, se mě taky moc dávat nechce.. 😒

matru
13. kvě 2009

Tilly tak koukám, že jezdíme na stejná místa 😀
nebyli jste na tom Karpathosu? já neznám vůbec nikoho kdo tam byl....

matru
13. kvě 2009

Kristi to je nádhera, prozradíš, kde jste to sehnali a kilok to stálo? 😉

kristi
13. kvě 2009

sehnali jsme to pres ten web nebo ruzny jiny weby jako

http://www.holiday-rentals.co.uk/

treba tento.

ceny jsou tam uvedeny, ta nase stala 2000 eur/tyden pro 8 osob. My ale jedem 4 velky + 2 maly holky.

hotely v Recku me nejak nenadchly, stejne tak hotelova strava. Krome toho, tady si holky vyhraji venku, mame bazen jen pro sebe atd... 🙂

matru
13. kvě 2009

souhlasim, že řecké hotely nejsou žádná sláva a jídlo máme taky radši v tavernách 😉
tohle je fakt krásný, už jsem to poslala manželovi, kam chci příště 😉
písneš pak prosím, jaké to bylo?

kristi
13. kvě 2009

to vis ze ano. Musite ale pocitat jeste s letenkama. Ono je toho vsude vic, my takto jedeme poprve, pkud to bude fajn, tak uz nikdy jinak. Dalsi kam bychom radi je Mallorca