Dovolená v Řecku s rok a půl starým dítětem

terka2018
16. říj 2018

Ahoj maminky,

plánujeme pristi rok s prckem dovolenou v Recku. Bude mit 1,5r, budeme kupovat ted -first minute. Mate nejake typy prosim na dobre hotely na pobyt s detatkem1,5r v Řecku, napr. Kreta? Plus zkusenosti jak probihala u vas takova dovolena s prckem 🙂 a jeste zvladaly dobre deti letadlo? A jak je to s kocarkem? To se prepravuje s kufry zvlast? Dekujiiii 🙂

hojda
16. říj 2018

S dětma se létá hodně na Zakynthos, píše a hodně pozvolný vstup do moře.

nefertiti20
16. říj 2018

my byly v 1,5r na Kosu, bezva dovolená..jezdili jsme i všichni 3 na pujčené Buggyně.. a sjeli pul ostrova...moře je pozvolné, písek bez kamenů.. hotel apollon - zázemí pro děti, dětský bazenek, hřiště.. za nás super

nefertiti20
16. říj 2018

letadlo celé prospal

pinkyy
16. říj 2018

Koupila bych radeji last minute, nez first minute s takto malym deckem. Je to docela risk.

nefertiti20
16. říj 2018

@pinkyy důvod?

terka2018
autor
16. říj 2018

@nefertiti20 ahojky dekuji, na hotel kouknu, bohin se jen jak takove male deti snasi ty tlakové rozdily... vy teda bez problemu jo? 🙂

terka2018
autor
16. říj 2018

@pinkyy last minute nechcem 🙂

rousse
16. říj 2018

taky jsme byli na Kosu, pro rodiny s dětma super - projeli jsme celý ostrov autem (půjčují i dětské sedačky). Malá měla tehdy přesně rok a půl a zvládla to na 1 včetně velmi brzkých ranních hodin odlet tam....tlakové rozdíly v letadle v pohodě - strčila jsem jí dudel, byť ho mívala pouze na spaní, nahrála jsem na mobil pohádky a když nespala, tak koukala na pohádky... Pozor na přetlakování flašky s pitím, já tak nechca ošpricovala pana souseda - měla tehdy malá na pití tu tescomackou s brčkem a byl to docela vodotrysk po vzlétnutí 😀 omlouvám mě pouze trojec z fyziky na gymnáziu 😀 hotel, kde jsme byli, absolutně nedoporučuju -t o bylo velké šlápnutí vedle🙂 hotel Princess of Kos

lida9
17. říj 2018

taky jsme letos byli v Recku s 1.5r. letadli v pohode, piti a nejakou zabavu sebou. kocarek jsme predali u vstupu do letadla, na kosu prijedou na pasu se zavazadli, v praze se pak berou v nadrozmernych zavazadlech, ale trva to☹ pokud chcete kupovat zajezd hoodne dopredu doporucuji pripojisteni, ze pokud bude dite nemocne a nebudete moci odjet, tak vam vrati prachy... uzijte si to! jo a pozor na vodu, chce to balenou...

barborka09
17. říj 2018

@terka2018 Z řeckých ostrovů bych já osobně doporučila Rhodos - jihovýchodní pobřeží, tam nefouká a mají tam nádherné pozvolné pláže. Když bylo malé 1,5 roků, tak jsme byli na Kosu - taky bych klidně doporučila. Bohužel jsem tehdy nevytáhla paty s rezortu, tak ostrov jako celek nemůžu hodnotit. Je to už 9 let, ale resort Euro village achilleas bych tehdy doporučila pro tak malé dítě. Akorát v okolí nic není a člověk byl odkázán pouze na rezort. Ale to nám tehdy nevadilo.

nefertiti20
17. říj 2018

@terka2018 ano. Všechno v pohodě. Už jsme byly i v Turecku a v Egyptě, kam se letí déle..a prostě pohoda.

brusinka91
17. říj 2018

Byli jsme letos a 1,5 letym na Krete, a pohoda jazz 🙂 Rozhodne doporucuji hotel Bali Star. Let naprosto v pohode i se zpozdenima, ale neletel poprve. S sebou na let doporucuju hromadu jidla a pohadky v mobilu 😀 Tam jsme si to maximalne uzili, pisecna plaz, pozvolny vstup do more. Malemu jsme brali jen kyblicek s lopatkou, nejake kelimky a kostky, co se z nich stavi komin. Tam dostal jeste balon. A stacilo bohate 🙂
Jo a pripravte se na pisek uuuuuuplne vsude 😀

hojda
31. led 2019

@brusinka91 Můžu se zeptat s jakou cestovkou jste tam byli? Stravování je jen polopenze, nebo je možnost all inclusive?

nefertiti20
31. led 2019

@hojda v Řecku s pantour..all inclusive

hojda
31. led 2019

@nefertiti20 díky, to je zvláští, nabízejí jen polopenzi a to je s dětma na prd☹ Pantour ho vůbec nabídce nemá☹

brusinka91
31. led 2019

@hojda Myslim ze to bylo Firo tour, ale meli jsme to pres zprostredkovatele.. Jinak taky jen polopenze.

hojda
31. led 2019

@brusinka91 A jak jste tam řešili obědy s dětma?

brusinka91
31. led 2019

@hojda Byli jsme na plazi, a tam byl bar/restaurace, ze ktere donaseli az na lehatko, takze jsme obedvali tam 🙂