• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dovolená v Šiklově Mlýně, absolvovali jste ji?

2. dubna 2013 
Absolvoval jste někdo dovolenou v Šiklové Mlýně??? Uvažueme že by sme se tam v létě podívali. :slight_smile:
26. bře 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 ahoj, pocházím od šiklova mlýna, ze zvole nad pernštejnem, takže jsem tam strávila dětství a já mohu jen chválit :slight_smile: , pokud tam pojedete na jednodenní výlet, určitě se vám to bude líbit :slight_smile: , držím pěsti, ať vyjde počasí :slight_smile:
26. bře 2013 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jituscinkova já sem našla na internetu nějaký areál šikland. edná se o westernové městečko a další atrakce. Máme skoro čtyřletou holčičku tak aby si něco i užila :slight_smile:
26. bře 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 Nudit se tam nebude, ale myslím že si to užijí spíš starší děti....my tam teda byli jako dospěláci na nějaké stmelovací akci z práce a bavili jsme se pekelně :grinning:
Ale jinak, v okolí je krásně a kolem je víc atrakcí, takže myslím že si to užijete.
26. bře 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loni jsme v šiklandě byli na víkend, ubytování v penzionu, máme dvě holky (4 a 2 roky), užily si to maximálně, je tam možnost jezdit na koních, vláčkem, je tam obrovská trampolína...Byli jsme moc spokojení, letos se tam chystáme na týden pod stan :wink:
2. dub 2013 ve 04:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek