Dovolená - Veľká Rača. Byli jste tam někdo?

skuli
13. dub 2008

Chystáme se tam.Byli jste tam někdo?

misicka455
13. dub 2008

Bohužel ne, ale vypadá to dobře 😉

ikke
13. dub 2008

s dovolenim...temu trochu premenujem a zverejnim aj na slovenskej stranke, myslim, ze tak budes mat viac odpovedi 😉

pacna
13. dub 2008

na Rači som nebola ale je to tam super aspon z rozpravania . aj ked nebyvame daleko ale no neboli sme tam.
možno konečne toto leto ak zas nebude robota okolo domu. 😒

dzany
13. dub 2008

jéééj já pocházim 3km od Oščadnice 😀 😵 na vlastní kůži jsem tam ještě jak je to zrenovované nebyla, ale od rodiny a známych vím, že je tam fakt moc hezké 😉 všichni si hrozně chválí večerné lyžování, ale ty tam jedeš asi ted někdy, vid? příroda byla na Kysuciach vždy moc hezká a určitě tam je spousta hezkých míst i na pěší tury 🙂

skuli
autor
14. dub 2008

ikke-díky.zapomněla jsem to dát na slovenského koníka.

skuli
autor
14. dub 2008

My jsme byli na něčem podobném v Mostech u Jablunkova. http://www.skimosty.cz/leto/bobovka.php Bylo to super,děcka nadšené.Ale na tom Slovensku je ta bobová dráha jednou tak dlouhá.To musí být jízda.Taky to lanové centrum je tam asi hezčí a zadarmo. 😀

ifpod
28. dub 2008

Veľká Rača je užasná, či už v zime alebo v lete. Určite sa oplatí isť pozrieť. Bola som tam už niekoľkokrát a vždy som bola spokojná.

skuli
autor
29. dub 2008

ifpod-Tak v zimě bych se tam nevydala.To by nám umrzly uši na těch atrakcích 😀 Ale o prázdninách se tam určitě podíváme.Je to zase něco jiného,než chodit s dětma do kina,divadla,zoo,cukrárny a tak.Díky