Dubaj v červnu, máte zkušenost?

tmamn
8. kvě 2018

Prosím máte někdo zkušenost s dovolenou v Dubaji v polovině června? Uvažujeme o dovolenou s 2,5 letou dcerou. Máme rádi teplé moře a písek. 🙂 Děkuji za jakoukoliv informaci.

kackakastanka
8. kvě 2018

rozhodně ne, všichni se odtamtud přesouvají do Evropy na letní měsíce, myslím, jako turisty a pracující z Evropy, tedy pokud nejsi černoška 🙂

zuzineckah
8. kvě 2018

Horko na odpadnutí, a to já teplo miluju, s dítětem bych tam v červnu nejela vůbec. Nejlepší je v Dubaji podzim, říjen-listopad👍

zdenkaklok
9. kvě 2018

To si nejsem jistá jestli by to v tu dobu bylo vhodné, to si podle mě v tom horku ani neužijete a malá už vůbec ne.

dora13
9. kvě 2018

Silene vedro, ale jako fakt silene, k nepreziti. Ale teple more a pisek tam bude, to zase ne ze ne😀 Ja bych tam teda ale v lete nejela ani zadarmo a s ditetem uz tuplem ne.

pabka
9. kvě 2018

Naši kamarádi byli v květnu a říkali, ze to vedro bylo už nesnesitelne a znova by už nejeli.

markokolin
9. kvě 2018

Byli jsme na konci dubna a už to bylo na hraně. Sama delegátka říkala, že začátkem května jim sezóna končí, že je tam šílené horko.

wimbledon78
11. kvě 2018

My tam zili. V cervnu s ditetem rozhodne ne! K mori se da jen brzy po ranu a pak uz vubec. Zbytek dne se preziva jen v klimatizovanych pokojich, autech, nakupacich.. na prochazky zapomente. Neulevi se ani vecer-to je zas prozmenu hrozno vlhko. Na dovolenou nejlepe brezen-maximalne kveten a pak az podzim rijen-listopad. Prosinec az unor se da taky, je tam krasne, neprsi, ale byva jen kolem 20-25 st.

mikulilinka
11. kvě 2018

Tez bych nejela, byli jsme ted v Omanu a to horko bylo fakt drsne,takze bych v cervnu tim tuplem nejela a byli jsme bez malé,ta by to horko vůbec nesnesla ,stačí mi to tady v čr,asi nebude příznivce 😂a dalsi věc ten let, byli tam s nama.i deti ,ale ty byly evidentne hodně zvykle tak cestovat,coz jsem zavidela rodičům 😁nevím jak.dubaj,ale oman začíná období dešťů

clementina82
11. kvě 2018

Potvrzuji, to vedro je nepříjemné a všichni se pohybují pořád jen v klimatizovaných prostorách. Zůstala bych ve Středomoří, kde je krásně. Můžu doporučit třeba italskou Sardinii, jih, nádherné široké písečné pláže a úžasná příroda a průzračné moře.

sarrita
11. kvě 2018

Myslím že to nebude nejvhodnější období. Známý je tam teď a mají 42 stupňů. Já jsem byla před pár lety na konci října a měli jsme okolo 34. Nejpříjemnější teplota byla na sjezdovce 😂

hojda
11. kvě 2018

Já zažila jeden rok 40 v itálii 10 dní v kuse a to bylo pekelné, nešlo fakt nic jiného než být v moři, člověk byl z toho vedra hrozně zmučený a unavený, spat moc taky nešlo, bali jsem se pouště klimu na vice, abychom z toho neonemocněli.

tmamn
autor
11. kvě 2018

Všem moc moc děkuji za komentáře. No jelikož není ani jedna pozitivní budeme koukat na jinou destinaci. 😀 Jen se bojime všude studeného moře v červnu. 😉