Egypt. Jaké je tam počasí v zimních měsících?

tigr211
10. únor 2009

ahojky,mohli byste ti kteří z vás byli v egyptě v zimě,napsat pár řádků jaké jste měli počasí a teplotu moře?chceme jet na last koncem února,ale nevím jestli bude dostatečné teplo.díky za ohlasy 😉

tannawe
10. únor 2009

tigr my jsme byli minuly rok - bylo dost vetrno, more bylo ale docela teple /bohuzel uz ti fakt nedokazu rict kolik stupnu atd./ a slunicko svitilo skoro celou dobu pobytu takze bylo teplo. Ale dva tri dny byl fakt ukrutny vitr takze to na koupačku moc nebylo 😠
Ale jinak pohoda 😉 Jo tedy az na to letiste v Hurghade, to bych se picla...jeste ze jsem asertivni prazanda a predbehla jsem celou bandu Russian turitsu co zase ocividne predbihali...no proste fakt peklo. A taky jsem byla rada, ze jsme meli viza vybavena uz z Prahy...ale to uz neni k pocasi... 😉

joel7
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tigr211
autor
11. únor 2009

tannawe díky za info,jeli bychom na 8dní,tak bych nerada půlku strávila mimo bazén 🙄

martinka79
11. únor 2009

my byli před 3tlety počasí průměrné,pro nás pěkné pro místní zima. 😀 asi do 27st.

tigr211
autor
11. únor 2009

no a jeli byste teda zase,nebo raději později?

tannawe
11. únor 2009

tigre...my bychom uz do Egypta nejeli...hlavne kvuli te organizaci na letisti atd. S malyma detma to bylo chvilema psycho 😉

sabuse1
11. únor 2009

tigr: my byli přes Vánoce a počasí do 30 stupňů, voda teplá jak kde, někde ledárna někde kafíčko. Ale prý nejstudenější je leden, únor a tuším, že v únoru jsou tam písečné bouře, ale nevím jestli si to dobře pamatuju...takže já bych spíš doporučovala tak duben

mmv
7. pro 2010

My byli konec listopadu, začátek prosince v Makadi Bay, a už docela zima - moře už studenější, ale ještě se dalo koupat, teploty přes den OK, ale navečer už dost chladno. A to prý letos bylo ještě teplo, dle delegátky, co tam bydlí....